Aktualności | EURO 2016

To, jak olbrzymi wkład w dobry występ Polaków na francuskim turnieju miał Jakub Błaszczykowski, było już – i to nie tylko na naszych łamach – podkreślane wielokrotnie. Znakomitą formę 30-letniego skrzydłowego w trakcie mistrzostw raz po raz potwierdzają kolejne statystyczne podsumowania. Fachowy serwis Opta Stats wyliczył, że Kuba był trzecim najlepiej dryblującym zawodnikiem całego czempionatu!

Aktualności | EURO 2016

Wielu z Was zapewne świetnie kojarzy kanał „Copa90” na YouTube, który przez całe mistrzostwa Europy raczył nas wyjątkowymi, animowanymi wersjami wszystkich goli zdobywanych w trakcie francuskiego turnieju. Teraz każdą z tych „rysunkowych” bramek – od otwierającego trafienia Oliveria Girouda, poprzez strzały Arkadiusza Milika, Jakub Błaszczykowskiego i Roberta Lewandowskiego, aż po finałowe, decydujące uderzenie Edera – możecie zobaczyć w niewiele ponad 7-minutowym filmiku. Naprawdę warto!

Aktualności | EURO 2016

Dziś przypominamy sobie ostatni tydzień Polaków we Francji – kilka dni skoncentrowanych, po pierwsze, na szybkiej regeneracji po heroicznym boju ze Szwajcarią, a po drugie, na fizycznych i mentalnych przygotowaniach do ćwierćfinału. W nim, jak na pewno pamiętacie, „biało-czerwonym”, by pokonać późniejszych triumfatorów EURO 2016, Portugalię, zabrakło dosłownie odrobiny szczęścia. Zobaczcie, jak ten ostatni okres w La Baule i Marsylii zapisał się na kadrach naszych filmów z kanału Łączy Nas Piłka.

Aktualności | EURO 2016

Reprezentacja Portugalii w finale mistrzostw Europy 2016 na Stade de France w Saint-Denis pokonała po dogrywce 1:0 gospodarzy turnieju – Francję. Jedynego gola w 109. minucie meczu strzelił Éder. Przypomnijmy, że to podopieczni Fernando Santosa w ćwierćfinale EURO 2016 wyeliminowali po serii rzutów karnych Polskę w Marsylii. Serdecznie gratulujemy Portugalii! Łączy nas piłka. FOT: East News.

Aktualności | EURO 2016

Ten tydzień we Francji przyniósł nam chyba najwięcej radości. Najpierw trudny mecz z niemającą nic do stracenia Ukrainą, wygrany po wspaniałym golu Kuby Błaszczykowskiego. Cztery dni później, w 1/8 finału, Szwajcaria – znów bramka Kuby, heroiczna walka w dogrywce i fenomenalnie wykonywane rzuty karne. Pamiętacie, jak to wyglądało od środka? Przypomnijmy sobie wszystkie filmy z kanału Łączy Nas Piłka z tamtych pasjonujących dni!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności