Znajdź nas na:

Szkoły i UKS

"Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU": Za nami finały w województwie zachodniopomorskim

20.04.2015  
Przedstawiamy ekipy, które zwyciężyły w swoich kategoriach wojewódzkie finały XV edycji turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Tym razem rozgrywki zawitały do województwa zachodniopomorskiego.

WYNIKI KOŃCOWE   
            
Chłopcy U-8            
            
I miejsce SP 7 Koszalin        
II miejsce MUKS Orzeł 2010 Wałcz        
III miejsce SP Drawsko Pomorskie        
IV miejsce SP w Chrapowie        
            
Dziewczynki U-8            
            
I miejsce UKS Victoria SP2 Sianów        
II miejsce UKS Orzeł 2010 Wałcz        
III miejsce SP 3 Stargard        
IV miejsce SP 1 w Choszcznie        
                     
Chłopcy U-10            
            
I miejsce Football Academy Szczecin        
II miejsce SP 2 Pyrzyce        
III miejsce ZSS Rewal        
IV miejsce SP 65 Szczecin        

Najlepsi zawodnicy                                
                                
Chłopcy U-8                                
                                
Bramkarz Alex Piłat (SP Drawsko Pomorskie)            
Zawodnik Michał Kosiński (SP w Chrapowie)            
Król strzelców - 15 bramek Miłosz Stępnik (SP 7 Koszalin)            
                                
                                
Dziewczynki U-8                                
                                
Bramkarka Amelia Rosińska (UKS Orzeł 2010 Wałcz)            
Zawodniczka Aleksandra Małolepszy (UKS Victoria SP2 Sianów)            
Królowa strzelczyń - 9 bramek Weronika Pilarska (UKS Victoria SP2 Sianów)            
                                            
                                
Chłopcy U-10                                
                                
Bramkarz Adam Toboła (SP 2 Pyrzyce)            
Zawodnik Paweł Wojtasik (Football Academy Szczecin)            
Król strzelców - 13 bramek Bartosz Kruszewski (SP 2 Pyrzyce)    



Wyniki końcowe            
            
Chłopcy U-12            
            
I miejsce SP 51 SZCZECIN        
II miejsce SP 7 KOSZALIN        
III miejsce MUKS ORZEŁ 2010 WAŁCZ        
IV miejsce SP DOBROPOLE        
            
Dziewczynki U-12            
            
I miejsce UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ        
II miejsce UKS VICTORIA SP2 SIANÓW        
III miejsce UKS OLIMPIA SZCZECIN        
IV miejsce SP CZERNIN        
            
            
Dziewczynki U-10            
            
I miejsce UKS ORZEŁ 2010 WAŁCZ        
II miejsce SP KARLINO        
III miejsce UKS VICTORIA SP2 SIANÓW        
IV miejsce UKS ZAWISZA GRZMUĄCA        

Najlepsi zawodnicy                        
                        
Chłopcy U-12                        
                        
Bramkarz Kacper Orzechowski (SP7 Koszalin)            
Zawodnik Filip Balcewicz (SP 51 Szczecin)            
Król strzelców Hubert Turski (SP Dobropole) - 21 bramek            
                        
                        
Dziewczynki U-12                        
                        
Bramkarka Oliwia Żywanowska (UKS Victoria SP2 Sianów)            
Zawodniczka Martyna Odolczyk (UKS Orzeł 2010 Wałcz)            
Królowa strzelczyń Andżelika Zalewska (SP Czernin) - 16 bramek            
                                        
                        
Dziewczynki U-10                        
                        
Bramkarka Nikola Król (UKS Victoria SP2 Sianów)            
Zawodniczka Julianna Gryńczyk (UKS Orzeł 2010 Wałcz)            
Królowa strzelczyń Roksana Matczak (SP Karlino)- 9 bramek            


Zobacz również

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.