Aktualności

Wyrobienie Karty Kibica łatwiejsze od 1 sierpnia

Strony statyczne07.10.2014 
Z myślą o Waszej wygodzie zmieniamy i przyspieszamy dla Was proces wyrabiania Karty Kibica, niezbędnej do zakupu biletu na mecz reprezentacji. Już od 1 sierpnia 2016 r. Kartę Kibica otrzymacie prosto do domu, bez konieczności wizyty w oddziale banku, a także ponoszenia opłaty w wysokości 25 zł.

Za nami niezwykle emocjonujące rozgrywki Euro 2016, natomiast na horyzoncie kolejne mecze naszej reprezentacji! Już 4 września meczem z Kazachstanem nasza drużyna rozpocznie eliminacje do Mistrzostw Świata, a następnie 8 października zagra z Danią na Stadionie Narodowym w Warszawie. Pierwokup biletów na mecze reprezentacji rozgrywane w Polsce zapewni Ci Karta Kibica.

Nowy proces


Z myślą o Waszej wygodzie zmieniamy i przyspieszamy dla Was proces wyrabiania Karty. Nowy proces dla Kibica pełnoletniego odbywa się, jak do tej pory, poprzez serwis Łączy nas Piłka. Kibic może zamówić Kartę online, po czym jest przekierowywany na stronę Alior Banku, gdzie podaje swój adres korespondencyjny do przesłania Karty. Po wykonaniu przelewu na kwotę min. 1 zł, zostaje zweryfikowana jego tożsamość i karta jest wysyłana listem na wskazany adres korespondencyjny.

Osoby przebywające zagranicą oraz rezydenci innych krajów mogą otrzymać Kartę bezpośrednio na wskazany adres korespondencyjny zagraniczny, pod warunkiem posiadania rachunku bankowego w Polsce, z którego nastąpi weryfikacja tożsamości Kibica, po wykonaniu przelewu na min. 1 zł.

Zamówienie Karty Kibica dla osoby niepełnoletniej lub obywatela kraju spoza UE, Islandii Norwegii i Szwajcarii odbywa się w oddziale banku, natomiast po jednej wizycie Kibica w oddziale, Karta jest przesyłana na jego adres korespondencyjny, bez konieczności odbierania Karty w placówce banku.

Benefity piłkarskie Karty Kibica stają się aktywne w momencie prawidłowej weryfikacji tożsamości Kibica oraz wysłania Karty na jego adres korespondencyjny, bez konieczności fizycznego posiadania Karty. Po otrzymaniu Karty listem, należy aktywować Kartę w Bankowości Internetowej lub Bankowości telefonicznej.
Karta Kibica wciąż będzie posiadać piłkarskie benefity, czyli przywilej uczestniczenia w przedsprzedaży biletów oraz atrakcyjne zniżki w Sklepie Kibica. Tak jak do tej pory będzie także stanowić kartę płatniczą.

Zainteresowani, którzy umowę o Kartę Kibica zawrą przed 1 sierpnia 2016 r. odbiorą swoją Kartę we wskazanym na wniosku oddziale lub placówce Alior Banku.

Jak zamówić Kartę Kibica?


Pełnoletni obywatele krajów Unii Europejskiej, Islandii, Norwegii oraz Szwajcarii mogą złożyć wniosek o Kartę Kibica przez Internet.
Pozostałe osoby mogą złożyć wniosek o Kartę Kibica w jednej z placówek Alior Banku (lista placówek Alior Banku dostępna jest tutaj), po wcześniejszym zarejestrowaniu się na portalu www.LaczyNasPilka.pl.

„Pakiet Kibica”


Dodatkowo każdy posiadacz karty może skorzystać ze specjalnie przygotowanego przez Alior Bank „Pakietu Kibica”, który zawiera Konto Rozsądne z zerową opłatą za prowadzenie oraz z 3% cashbackiem, limit odnawialny w rachunku bez opłaty za przyznanie oraz konto oszczędnościowe z oprocentowaniem aż 2,5% na 3 miesiące.


Wydawcą Karty Kibica jest Alior Bank, „Oficjalny Sponsor Piłkarskiej Reprezentacji Polski”, który zaangażował się w realizację strategicznych projektów skierowanych do kibiców Reprezentacji, w tym portalu „Łączy Nas Piłka”. Fakt, iż Karta Kibica jest sygnowana logo Alior Banku, nie stanowi zobowiązania do korzystania przez kibica z usług Banku. Karta Kibica nie jest także kartą kredytową. Ma za zadanie przede wszystkim promować fanów reprezentacji Polski i ułatwiać im kibicowanie oraz stały kontakt z drużyną narodową.
Wszelkich informacji o Karcie Kibica udziela infolinia Alior Banku.
Infolinia Alior Banku
Konsultanci pozostają do dyspozycji Klientów i odpowiadają na ich pytania 7 dni w tygodniu w godzinach od 8:00 do 22:00. Zastrzeżenie karty płatniczej, odblokowanie bankowości internetowej oraz połączenie z serwisem transakcyjnym możliwe są 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Z telefonów stacjonarnych i komórkowych:
19 502 (z sieci Play: 12 19 502)
12 370 7000
Opłaty za połączenie z infolinią:
- z telefonów stacjonarnych – opłata jak za połączenie lokalne
- z telefonów komórkowych – opłata zgodna z cennikiem operatora danej sieci komórkowej Z zagranicy:
+48 12 19 502
+48 (12) 370 7000
________________________________________
Kartę debetową lub kredytową możesz zastrzec korzystając:
- z Systemu Bankowości internetowej,
- w dowolnym oddziale Alior Banku
- za pośrednictwem Contact Center (19 502 - opcja 3 "obsługa i zastrzeganie kart").

Zanim zaczniesz przygotuj:
• dokument tożsamości
• numer rachunku, z którego wykonasz przelew weryfikacyjny

Zobacz także:

  • Instrukcja założenia wniosku o Kartę Kibica.pdf (1.65 MB)
    POBIERZ
  • Jak zamówić Kartę Kibica dla osoby poniżej 18. roku życia.pdf (283.43 kB)
    POBIERZ
  • Pakiet Kibica - oferta produktów promocyjnych.pdf (60.45 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży