Aktualności

Lubicie materiały wideo „Łączy Nas Piłka”? Oto creme de la creme z naszego kanału na YouTube!

Specjalne14.04.2015 
Wideo kulisy ze zgrupowań kadry, reportaże ukazujące prywatne życie reprezentantów, wywiady, zdjęcia z miejsc, do których nikt inny nie ma wstępu – to wszystko możecie znaleźć na naszym kanale w serwisie YouTube. Niebawem przekroczymy liczbę 50 tysięcy subskrybentów. Z tej okazji, na ŁączyNasPiłka.pl przypominamy kilka naszych materiałów wideo. Miłego oglądania!

Do okrągłej liczby 50 tysięcy subskrybentów brakuje nam tylko kilku widzów. Dlatego, jeśli lubicie nasze produkcje wideo i chcecie być na bieżąco ze wszystkimi nowościami możecie dać nam „suba” – wystarczy, że klikniecie >>TUTAJ<<

Przypominamy te filmiki, które naszym zdaniem na to szczególnie zasługują. Nie będzie to żaden ranking, bo nie sposób dokonać takiej klasyfikacji. Kolejność przypadkowa, ale jeśli macie ochotę podzielić się z nami Waszymi opiniami i wyróżnić którąś z naszych produkcji śmiało możecie to uczynić w komentarzu pod tym tekstem.

Szczególne miejsce w naszej „ramówce” zajmuje „Eksperckie studio”. Program  prowadzony przez Wojciecha Szczęsnego, Grzegorza Krychowiaka i Łukasza Wiśniewskiego cieszył się zawsze dużym zainteresowaniem kibiców, ze względu na swój unikalny klimat.

 

Naszą wizytówkę stanowią materiały wideo z odwiedzin u naszych piłkarzy grających za granicą. Widzieliście już wszystkie odcinki naszego cyklu? Dotychczas byliśmy u sześciu kadrowiczów a to nie koniec. Jeszcze w kwietniu na nasz kanał naszym YouTube pojawi się świeżutki reportaż.


 

Reprezentantów odwiedzamy w zagranicznych klubach, ale przede wszystkim towarzyszymy im w takcie zgrupowań naszej kadry.


 

 

 

Z naszymi kamerami regularnie pojawiamy się również na zgrupowaniach naszych drużyn młodzieżowych, między innymi podglądaliśmy kadrę do lat 21.

 


Na ŁączyNasPiłka.pl zajmujemy się nie tylko reprezentacją. Regularnie informujemy również o rozgrywkach o Puchar Polski. W poprzedniej edycji na murawie furorę zrobił Zawisza a na trybunach prezes klubu z Bydgoszcz, Radosław Osuch.


 

Które wideo najbardziej przypadło Wam do gustu? Na naszym kanale znajdziecie dużo więcej  produkcji "Łączy Nas Piłka". >>TUTAJ<<

TAGI: wideo, youtube, kulisy,

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności