Aktualności

Murem za Kadrą – przygotujmy się do kibicowania razem ze Sklepem Kibica

Specjalne12.10.2018 
Przed reprezentacją Polski trzy ostatnie mecze w 2018 roku – w niedzielę zmierzą się z Włochami, a nieco za ponad miesiąc przystąpią do rewanżowego starcia z Portugalczykami i towarzyskiego spotkania z Czechami. Jeśli nie macie jeszcze kibicowskich niezbędników, albo polujecie na inny biało-czerwony gadżet, to do 14 października możecie skorzystać z 10% zniżki na produkty reprezentacji Polski!

Wystarczy kliknąć <<<TUTAJ>>>, wybrać produkty, a przy finalizacji zakupów wprowadzić kod: „FINALWHISTLE".

W ofercie Oficjalnego Sklepu Kibica Reprezentacji Polski czekają na Was niezwykłe gadżety ściśle powiązane z biało-czerwonymi. Zarówno w sklepie internetowym, jak i w placówce stacjonarnej, zlokalizowanej przy ulicy Puławskiej 255 w Warszawie, znajdziecie produkty z polskimi piłkarzami w roli głównej. Te miejsca są całkowicie przesiąknięte wiarą w polskich piłkarzy, którą w końcówce 2018 roku chcemy zademonstrować silniej niż kiedykolwiek.


Jeśli od dziecka marzyliście o własnej koszulce z orzełkiem na piersi i nazwiskiem na plecach, to Wasz sen może stać się jawą. Trykoty, w których polscy piłkarze walczą o punkty w rozgrywkach Ligi Narodów, a także reszta meczowego kompletu może być Wasza w przeciągu zaledwie kilku chwil. Co więcej, możecie je zdobyć z 10% zniżką, jeśli przy finalizacji zakupów wprowadzicie kod: „FINALWHISTLE". W ten sposób możecie stać się szczęsliwymi posiadaczami biało-czerwonych kompletów, z którymi kibicowanie reprezentacji w ostatnich meczach reprezentacji w 2018 roku z Włochami, Portugalią i Czechami będzie jeszcze większą przyjemnością.

Na prawdziwych fanatyków futbolu w reprezentacyjnym wydaniu czekają także inne gadżety. O ileż lepiej będzie smakować poranna kawa wypita w kubku, z którego od samego rana witać nas będą uśmiechnięte wizerunki Roberta Lewandowskiego czy Grzegorza Krychowiaka. O ileż przyjemniejsze będzie oszczędzanie w biało-czerwonej skarbonce, czy nauka języków obcych z zeszytów, na których widnieją Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik.


Tylko do 14 października oferujemy 10% rabatu NA WSZYSTKIE produkty dostępne w Oficjalnym Sklepie Kibica Reprezentacji Polski. Wystarczy, że podczas finalizacji zakupów wpiszecie kod: „FINALWHISTLE". Nie zwlekajcie dłużej i należycie przygotujcie się do trzech ostatnich meczów reprezentacji narodowej w 2018 roku i pokażcie, że stoicie murą za Polską drużyną narodową! Kliknijcie <<<TUTAJ>>> i przybierzcie biało-czerwone barwy!

Podczas meczu z Włochami stoisko Sklepu Kibica będzie również funkcjonowało na stadionie. Znajdziecie go w głównej recepcji VIP. Tam też będzie obowiązywać zniżka 10%.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności