Aktualności

„Krychowiak szybszy od Messiego i Ronaldo!” Hiszpanie oszaleli?! Liczby mówią wszystko…

Specjalne16.04.2015 

Hiszpanie oszaleli na punkcie interwencji Grzegorza Krychowiaka, który po długim sprincie, równie imponującym wślizgiem odebrał piłkę Lionelowi Messiemu. Akcja z meczu Sevilla – FC Barcelona jest internetowym hitem. Mało tego, dziennikarze na Półwyspie Iberyjskim wyliczyli, że Polak należy do grona…najszybszych piłkarzy świata.


Pewnie już widzieliście wślizg Krychowiaka, ale jeśli ostatni tydzień spędziliście w Puszczy Białowieskiej, z dala od cywilizacji i bez dostępu do Internetu, przedstawiamy – tak „Krycha” zatrzymał Argentyńczyka.

Jak wynika z informacji opublikowanych przez Primera Division, Krychowiak goniąc Messiego osiągnął prędkość 34,82 km/h.

Jak donosi CNN tylko trzech zawodników na świecie osiągnęło na murawie większą prędkość. Najszybszym piłkarzem świata jest aktualnie Gareth Bale, który „wykręcił”  36,9 km/h. Drugie miejsce zajmuje Jurgen Damm z Pachuca z 35,23 km/h. Podium uzupełnia Antonio Valencia. Skrzydłowy Manchesteru przemieszczał się z prędkością 35,1 km/h. Krychowiak był od niego minimalnie wolniejszy.

Pomocnik reprezentacji Polski jest lepszy między innymi od Neymara (34,2 km/h), Arona Lennona (33,8 km/h), Cristiano Ronaldo (33,6 km/h) i Leo Messiego (33,2 km/h).

Ulubionym filmem Grześka nie są „Szybcy i wściekli”. Reprezentant Polski preferuje produkcje z udziałem Johnny’ego Deppa. Sprawdźcie, co „Krycha” zdradził nam w naszej ankiecie kadrowicza.

TAGI: Grzegorz Krychowiak, FC Sevilla, Primera Division, Messi, Ronaldo,

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności