Wywiady

Paweł Jaroszyński po dwóch sezonach we włoskiej Serie A, w obecnych rozgrywkach występuje w Serie B. W Europie epidemia koronawirusa najmocniej dotknęła właśnie Włochy. – Rodzina w Polsce jest zaniepokojona, ciągle do nas dzwonią, ale na szczęście jesteśmy zdrowi. Piłka schodzi na dalszy plan i trudno cokolwiek planować. Gdy wszystko wróci do normalności, chciałbym znów zagrać we włoskiej ekstraklasie – podkreśla 25-letni obrońca Salernitany.

Wywiady

Reprezentacja Polski od zawsze bramkarzami i… bramkarkami stała. Agnieszka Śmiechowska (Gajdecka) przez blisko 10 lat była numerem jeden w bramce biało-czerwonych. Do niej należy rekord ponad 800 minut bez wpuszczonego gola. Była bramkarka Medyka Konin i Saveny Warszawa opowiada m.in. o szalonych latach 90-tych, pierwszych wygranych eliminacjach, porażce z Islandią 0:10, czterech obronionych rzutach karnych, rozbitym autokarze i wieczorze panieńskim.

Wywiady

– Plany są takie, by dojść jak najszybciej do okręgówki, a marzeniem jest czwarta liga. Obiecałem, że pomogę młodym chłopakom w meczach. Chciałbym być dla nich autorytetem, więc staram się świecić też przykładem na boisku – podkreśla Ireneusz Jeleń, 29–krotny reprezentant Polski, a obecnie prezes B-klasowego CKS Piasta Cieszyn i jego najskuteczniejszy strzelec.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności