Aktualności

[II LIGA] Rezerwy Lecha pokonały Pogoń. Niespodzianka w Łęcznej

Rozgrywki06.06.2020 
Lech II Poznań w pierwszym meczu 24. kolejki drugiej ligi pokonał we Wronkach Pogoń Siedlce 2:1. Decydującą bramkę zdobył w 77. minucie Bartosz Bartkowiak (na zdjęciu). Cenne zwycięstwo na wyjeździe odniosła z kolei Elana Toruń. Stal Stalowa Wola niespodziewanie wygrała zaś w Łęcznej z Górnikiem. Sprawdź wszystkie wyniki tej serii gier!

6 czerwca 2020, Wronki
Lech II Poznań – Pogoń Siedlce 2:1 (1:1)
Bramki: Ołeksandr Jacenko 15, Bartosz Bartkowiak 77 – Tomasz Dejewski 23 (s)
Lech II: 1. Karol Szymański – 9. Paweł Tupaj, 2. Grzegorz Wojtkowiak, 13. Tomasz Dejewski, 3. Jakub Niewiadomski – 18. Jakub Karbownik, 5. Tomasz Cywka, 6. Artur Marciniak (75, 16. Damian Kołtański), 10. Bartosz Bartkowiak, 23. Ołeksandr Jacenko (66, 11. Tomasz Kaczmarek) – 7. Paweł Tomczyk (58, 17. Filip Szymczak).
Pogoń: 33. Mikołaj Smyłek – 26. Dominik Sadzawicki, 18. Ivan Očenáš, 27. Tomasz Wełna, 14. Bartłomiej Olszewski – 15. Norbert Wojtuszek (70, 28. Marcin Kozłowski I), 55. Oskar Repka, 7. Piotr Marciniec (88, 34. Artur Balicki), 20. Marcin Kozłowski II (46, 10. Bartosz Wiktoruk), 6. Adam Mójta – 19. Maciej Firlej (77, 9. Kamil Walków).
Żółte kartki: Karbownik, Wojtkowiak, Szymczak, Szymański – Olszewski, Firlej, Mójta, Sadzawicki.
Sędziował: Albert Różycki (Łódź).

6 czerwca 2020, Legionowo
Legionovia Legionowo – Elana Toruń 1:2 (0:1)
Bramki: Patryk Koziara 54 – Filip Kozłowski 7, Bartosz Machaj 59
Legionovia: 1. Damian Podleśny – 18. Michał Bury (84, 4. Kacper Kaczorowski), 3. Rafał Zembrowski, 99. Daniel Choroś, 11. Piotr Maślanka – 16. Mateusz Małek, 8. Oskar Koprowski (72, 6. Konrad Zaklika), 7. Marcin Kluska, 14. Patryk Koziara, 22. Krzysztof Gancarczyk (67, 24. Kacper Będzieszak) – 10. Karol Podliński (72, 21. Andrzej Trubeha).
Elana: 12. Dawid Kuchnicki – 5. Jakub Świeciński (71, 18. Bartosz Boniecki), 37. Michał Bierzało, 2. Wojciech Onsorge, 14. Mateusz Stryjewski – 15. Filip Kozłowski (84, 16. Dominik Pisarek), 9. Bartosz Machaj (75, 27. Lukáš Hrnčiar), 19. Mariusz Kryszak, 10. Krzysztof Kołodziej, 17. Dominik Kościelniak – 7. Matúš Marcin.
Żółte kartki: Zaklika, Podleśny – Kołodziej, Kościelniak, Stryjewski, Onsorge.
Sędziował: Marcin Bielawski (Katowice).

6 czerwca 2020, Łęczna
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola 1:2 (1:1)
Bramki: Paweł Wojciechowski 31 (k) – Bartłomiej Kalinkowski 21 (s), Kacper Śpiewak 90
Górnik: 44. Adrian Kostrzewski – 21. Jakub Zagórski, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leândro – 23. Dominik Lewandowski (69, 9. Aron Stasiak), 26. Adrian Cierpka, 11. Bartłomiej Kalinkowski (46, 40. Igor Korczakowski), 8. Marcin Stromecki, 24. Michał Goliński – 28. Paweł Wojciechowski (62, 18. Bartosz Śpiączka).
Stal: 33. Dawid Pietrzkiewicz – 16. Bartosz Sobotka,, 2. Adam Waszkiewicz, 24. Krzysztof Kiercz, 21. Piotr Witasik, 5. Piotr Zmorzyński (80, 15. Filip Szifer) – 11. Dominik Chromiński (60, 17. Kacper Śpiewak), 7. Michał Płonka (62, 13. Przemysław Stelmach), 20. Szymon Jopek – 26. Bartłomiej Ciepiela (83, 27. Adrian Szczutowski), 9. Michał Fidziukiewicz.
Żółte kartki: Korczakowski – Fidziukiewicz.
Sędziował: Grzegorz Kawałko (Białystok).



7 czerwca 2020, Rzeszów
Stal Rzeszów – Widzew Łódź 0:0
Stal: 39. Wiktor Kaczorowski – 77. Robert Trznadel, 2. Damian Kostkowski, 26. Łukasz Góra, 37. Piotr Głowacki – 69. Damian Michalik, 21. Sławomir Szeliga (76, 14. Łukasz Mozler), 8. Marcel Kotwica, 4. Wojciech Reiman, 80. Patryk Plewka (46, 11. Wiktor Kłos) – 10. Krystian Pieczara (68, 17. Grzegorz Goncerz).
Widzew: 24. Wojciech Pawłowski – 23. Łukasz Kosakiewicz, 85. Hubert Wołąkiewicz, 27. Daniel Tanżyna, 37. Kornel Kordas – 7. Henrik Ojamaa (83, 25. Łukasz Turzyniecki), 5. Marcel Gąsior, 30. Mateusz Możdżeń, 8. Adam Radwański (70, 10. Rafał Wolsztyński), 14. Konrad Gutowski (90, 17. Robert Prochownik) – 9. Marcin Robak.
Żółte kartki: Kłos, Mozler – Radwański, Kosakiewicz.
Sędziował: Marcin Szrek (Kielce).

7 czerwca 2020, Stargard
Błękitni Stargard – Znicz Pruszków 4:3 (3:1)
Bramki: Hubert Sadowski 4, Wojciech Fadecki 21 (k), Jakub Ostrowski 37, Patryk Paczuk 64 - Paweł Tarnowski 33, Patryk Czarnowski 49, Dariusz Zjawiński 86 (k)
Błękitni: 22. Dominik Sasiak – 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 14. Bartosz Sitkowski – 11. Krystian Sanocki (79, 23. Mateusz Bochnak), 10. Paweł Łysiak, 8. Marcin Gawron (84, 16. Karol Jabłoński), 7. Michał Cywiński, 18. Wojciech Fadecki – 24. Patryk Paczuk (75, 6. Paweł Bednarski).
Znicz: 1. Bartłomiej Gradecki – 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 18. Martin Baran, 19. Marcin Rackiewicz (78, 7. Arkadiusz Pyrka) – 20. Paweł Tarnowski, 99. Karol Noiszewski (61, 8. Bartosz Nowicki), 3. Robert Obst (68, 10. Maciej Machalski), 17. Bartłomiej Faliszewski (46, 2. Patryk Czarnowski), 11. Paweł Moskwik – 9. Dariusz Zjawiński.
Żółte kartki: Ostrowski, Sasiak, Sadowski – Noiszewski, Moskwik, Obst, Baran, Machalski.
Sędziował: Patryk Gryckiewicz (Toruń).

7 czerwca 2020, Kraków
Garbarnia Kraków – Górnik Polkowice 4:0 (2:0)
Bramki: Michał Feliks 19, Rafał Górecki 34, Tomasz Kołbon 87, Mateusz Wyjadłowski 90
Garbarnia: 1. Dorian Frątczak – 87. Jakub Kowalski, 31. Donatas Nakrošius, 8. Marek Masiuda, 6. Bartłomiej Mruk, 2. Rafał Górecki – 10. Kamil Kuczak, 12. Mateusz Duda (56, 21. Tomasz Kołbon), 18. Patryk Serafin (65, 15. Grzegorz Marszalik) – 9. Błażej Radwanek (61, 32. Krzysztof Szewczyk), 99. Michał Feliks (73, 23. Mateusz Wyjadłowski).
Górnik: 99. Jakub Kopaniecki – 11. Dominik Radziemski (69, 10. Kornel Ciupka), 6. Maciej Kowalski-Haberek, 84. Marek Opałacz, 3. Mateusz Magdziak – 25. Karol Fryzowicz, 8. Patryk Mucha, 30. Kamil Wacławczyk, 29. Filip Baranowski (57, 13. Kajetan Szmyt) – 17. Mariusz Szuszkiewicz (60, 27. Mateusz Baszak), 18. Michał Bednarski (45, 1. Marcin Furtak).
Żółte kartki: Radwanek – Radziemski, Ciupka.
Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości – Martins Ekwueme.
Czerwona kartka: Kopaniecki (45. minuta, za faul taktyczny).
Sędziował: Marek Śliwa (Kielce).

7 czerwca 2020, Elbląg
Olimpia Elbląg – Resovia 2:1 (1:0)
Bramki: Michał Miller 22, 52 – Maksymilian Hebel 80
Olimpia: 15. Sebastian Madejski – 18. Michał Balewski, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 23. Michał Kiełtyka – 11. Michał Miller (83, 17. Dawid Jabłoński), 13. Michał Kuczałek, 22. Klaudiusz Krasa, 21. Ołeksij Prytulak (85, 10. Oskar Ryk), 56. Cezary Demianiuk – 9. Przemysław Brychlik (58, 14. Daniel Morys).
Resovia: 1. Wojciech Daniel – 23. Mateusz Geniec, 5. Dawid Kubowicz, 33. Sebastian Zalepa, 10. Mateusz Kantor (59, 6. Bartłomiej Wasiluk) – 99. Szymon Feret, 14. Szymon Kaliniec, 20. Grzegorz Płatek, 7. Kamil Radulj (46, 32. Maksymilian Hebel), 22. Serhij Krykun (66, 29. Adrian Dziubiński) – 19. Hubert Antkowiak (78, 24. Szymon Hajduk).
Żółte kartki: Prytulak, Demianiuk – Antkowiak, Kantor, Geniec, Kubowicz.
Czerwona kartka: Balewski (53. minuta, za brutalny faul).
Sędziował: Filip Kaliszewski (Gdańsk).

7 czerwca 2020, Częstochowa
Skra Częstochowa – GKS Katowice 1:0 (0:0)
Bramka: Piotr Nocoń 52
Skra: 33. Mateusz Kos – 17. Krzysztof Napora, 27. Mariusz Holik, 4. Adam Mesjasz, 10. Radosław Gołębiowski – 28. Michał Kieca (90, 14. Bartosz Olszewski), 26. Adam Olejnik, 5. Kamil Zalewski, 7. Piotr Nocoń, 23. Dawid Niedbała (80, 11. Konrad Andrzejczak) – 5. Dawid Wolny.
Katowice: 1. Bartosz Mrozek – 13. Kacper Michalski, 4. Arkadiusz Jędrych, 3. Grzegorz Janiszewski, 28. Maciej Dampc (73, 21. Zbigniew Wojciechowski) – 24. Szymon Kiebzak, 17. Michał Gałecki (80, 23. Kamil Bętkowski), 8. Maciej Stefanowicz (90, 26. Patryk Szwedzik), 11. Adrian Błąd, 7. Arkadiusz Woźniak – 29. Dawid Rogalski (60, 19. Piotr Kurbiel).
Żółte kartki: Napora, Mesjasz, Nocoń, Olejnik – Janiszewski, Błąd.
Sędziował: Jacek Lis (Katowice).

7 czerwca 2020, Bytów
Bytovia Bytów – Gryf Wejherowo 1:1 (0:0)
Bramki: Karol Czubak 78 – Bartosz Gęsior 90
Bytovia: 33. Maciej Gostomski – 26. Deleu, 65. Haris Memić, 29. Michał Rutkowski, 37. Adrian Liberacki – 8. Mateusz Szela (82, 19. Adam Szmidke), 10. Przemysław Lech (46, 9. Piotr Giel), 55. Paweł Zawistowski, 20. Daniel Feruga, 14. Adrian Kwiatkowski (61, 2. Adrian Bielawski) – 68. Karol Czubak (90, 16. Maciej Błaszkowski).
Gryf: 12. Wiesław Ferra – 23. Szymon Nowicki, 3. Bartosz Gęsior, 18. Marcin Burkhardt, 13. Mariusz Sławek, 20. Tomasz Kolus – 7. Mikołaj Gabor, 14. Jakub Godlewski (80, 22. Jakub Kwidziński), 21. Jakub Pek, 17. Dawid Pilarski (86, 16. Jakub Poręba) – 9. Kewin Przygoda (62, 8. Karol Baranowski).
Żółta kartka: Liberacki.
Sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności