Aktualności

[II LIGA] Sensacja w Łodzi. Widzew przegrał ze Skrą Częstochowa

Rozgrywki03.06.2020 
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa na boiska powrócili II-ligowcy. W środę doszło do sensacyjnej porażki Widzewa Łódź. Lider tabeli niespodziewanie przegrał na własnym terenie ze znajdującą się w strefie spadkowej Skrą Częstochowa. Sprawdź, jak zawodnicy II ligi radzą sobie po powrocie do rywalizacji.

23. KOLEJKA II LIGI 2019/2020

3 czerwca 2020, Polkowice
Górnik Polkowice – Legionovia Legionowo 1:2 (0:1)
Bramki:
Rafał Zembrowski 69 s – Marcin Kluska 42, Oskar Koprowski 82.
Górnik: 99. Jakub Kopaniecki – 11. Dominik Radziemski, 6. Maciej Kowalski-Haberek, 84. Marek Opałacz, 3. Mateusz Magdziak (83, 15. Jędrzej Król) – 10. Kornel Ciupka (46, 13. Kajetan Szmyt), 8. Patryk Mucha, 30. Kamil Wacławczyk, 77. Piotr Azikiewicz (62, 27. Mateusz Baszak) – 17. Mariusz Szuszkiewicz, 18. Michał Bednarski.
Legionovia: 33. Damian Podleśny – 18. Michał Bury, 3. Rafał Zembrowski, 99. Daniel Choroś, 11. Piotr Maślanka – 16. Mateusz Małek, 8. Oskar Koprowski, 7. Marcin Kluska (84, 6. Konrad Zaklika), 14. Patryk Koziara, 9. Michał Bajdur (69, 21. Andrzej Trubeha) – 10. Karol Podliński (76, 5. Sebastian Weremko).
Żółte kartki: Azikiewicz, Ciupka – Bury, Koziara, Bajdur, Weremko.
Sędziował: Paweł Horożaniecki (Żary).

3 czerwca 2020, Toruń
Elana Toruń – Stal Rzeszów 1:4 (0:1)
Bramki:
Mariusz Kryszak 61 k – Damian Michalik 34, 52, 62, Wojciech Reiman 72 k.
Elana: 12. Dawid Kuchnicki – 3. Kordian Górka (64, 5. Jakub Świeciński), 37. Michał Bierzało, 2. Wojciech Onsorge, 14. Mateusz Stryjewski – 15. Filip Kozłowski, 22. Hubert Kisiel (56, 19. Mariusz Kryszak), 27. Lukas Hrnciar (56, 18. Bartosz Boniecki), 10. Krzysztof Kołodziej, 17. Dominik Kościelniak – 7. Matus Marcin (74, 16. Dominik Pisarek).
Stal:
39. Wiktor Kaczorowski – 77. Robert Trznadel, 2. Damian Kostkowski, 26. Łukasz Góra, 37. Piotr Głowacki – 69. Damian Michalik (83, 16. Błażej Szczepanek), 21. Sławomir Szeliga (79, 7. Artur Pląskowski), 8. Marcel Kotwica, 4. Wojciech Reiman, 80. Patryk Plewka (70, 11. Wiktor Kłos) – 10. Krystian Pieczara (74, 17. Grzegorz Goncerz).
Żółte kartki:
Kuchnicki – Trznadel.
Sędziował: Szymon Lizak (Poznań).

3 czerwca 2020, Wejherowo
Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce 2:3 (1:3)
Bramki:
Oskar Sikorski 3, 76 k – Norbert Wojtuszek 9, Maciej Firlej 36, 39.
Gryf:
12. Wiesław Ferra – 5. Kamil Kankowski, 6. Oskar Sikorski, 18. Marcin Burkhardt, 13. Mariusz Sławek – 7. Mikołaj Gabor, 10. Mateusz Goerke, 21. Jakub Pek (67, 14. Jakub Godlewski), 23. Szymon Nowicki (46, 19. Nikodem Sroka), 8. Karol Baranowski (57, 17. Dawid Pilarski) – 9. Kewin Przygoda (74, 22. Jakub Kwidziński).
Pogoń:
33. Mikołaj Smyłek – 26. Dominik Sadzawicki, 18. Ivan Ocenas, 27. Tomasz Wełna, 14. Bartłomiej Olszewski – 15. Norbert Wojtuszek (90, 10. Bartosz Wiktoruk), 55. Oskar Repka, 7. Piotr Marciniec, 20. Marcin Kozłowski II (63, 88. Bartłomiej Urbański), 6. Adam Mójta (72, 9. Kamil Walków) – 19. Maciej Firlej (58, 34. Artur Balicki).
Żółte kartki:
Kankowski, Sikorski, Sławek - Wojtuszek, Wełna.
Czerwona kartka:
Wełna – 83. min. (za drugą żółtą).
Sędziował:
Łukasz Karski (Słupsk).

3 czerwca 2020, Wronki
Lech II Poznań – Garbarnia Kraków 2:2 (1:1)
Bramki:
Juliusz Letniowski 22 k, Filip Szymczak 60 – Bartłomiej Mruk 19, Krzysztof Szewczyk 80.
Lech II:
1. Miłosz Mleczko – 7. Arkadiusz Kaczmarek (73, 11. Tomasz Kaczmarek), 2. Grzegorz Wojtkowiak, 20. Kacper Andrzejewski, 15. Karol Smajdor – 5. Michał Skóraś (61, 18. Jakub Karbownik), 22. Łukasz Szramowski, 6. Artur Marciniak, 19. Juliusz Letniowski (75, 10. Bartosz Bartkowiak), 23. Ołeksandr Jacenko (67, 9. Paweł Tupaj) – 17. Filip Szymczak.
Garbarnia:
1. Dorian Frątczak – 87. Jakub Kowalski, 31. Donatas Nakrosius, 19. Karol Kostrubała (72, 18. Patryk Serafin), 6. Bartłomiej Mruk, 15. Grzegorz Marszalik – 12. Mateusz Duda, 10. Kamil Kuczak, 21. Tomasz Kołbon (73, 11. Rafał Surmiak) – 32. Krzysztof Szewczyk (88, 23. Mateusz Wyjadłowski), 99. Michał Feliks (67, 9. Błażej Radwanek).
Żółte kartki:
Skóraś, Szramowski, A.Kaczmarek, T.Kaczmarek – Kołbon, Nakrosius.
Sędziował:
Konrad Aluszyk (Toruń).

3 czerwca 2020, Rzeszów
Resovia – Błękitni Stargard 1:1 (1:0)
Bramki:
Serhij Krykun 18 – Krystian Sanocki 50.
Resovia:
12. Marcel Zapytowski – 23. Mateusz Geniec, 5. Dawid Kubowicz, 8. Konrad Domoń, 17. Radosław Adamski – 16. Miłosz Przybecki (57, 20. Grzegorz Płatek), 14. Szymon Kaliniec, 29. Adrian Dziubiński (63, 32. Maksymilian Hebel), 7. Kamil Radulj, 22. Serhij Krykun – 11. Daniel Świderski (64, 19. Hubert Antkowiak).
Błękitni: 22. Dominik Sasiak – 20. Jakub Szrek, 27. Jakub Ostrowski, 25. Hubert Sadowski, 14. Bartosz Sitkowski – 11. Krystian Sanocki (84, 23. Mateusz Bochnak), 21. Hubert Krawczun, 8. Marcin Gawron (71, 9. Dawid Polkowski), 10. Paweł Łysiak, 18. Wojciech Fadecki – 24. Patryk Paczuk (78, 19. Mateusz Kompanicki).
Żółta kartka:
Krawczun.
Sędziował:
Rafał Rokosz (Katowice).

3 czerwca 2020, Stalowa Wola
Stal Stalowa Wola – Olimpia Elbląg 2:2 (0:1)
Bramki:
Kacper Śpiewak 89, 90 – Cezary Demianiuk 25, 68.
Stal:
33. Dawid Pietrzkiewicz – 15. Filip Szifer, 21. Piotr Witasik, 24. Krzysztof Kiercz, 10. Piotr Mroziński, 16. Bartosz Sobotka (62, 5. Piotr Zmorzyński) – 13. Przemysław Stelmach (61, 2. Adam Waszkiewicz), 11. Dominik Chromiński, 7. Michał Płonka (88, 4. Wiktor Stępniowski) – 9. Michał Fidziukiewicz, 27. Adrian Szczutowski (69, 17. Kacper Śpiewak).
Olimpia:
15. Sebastian Madejski – 18. Michał Balewski, 2. Tomasz Lewandowski, 5. Kamil Wenger, 16. Tomasz Sedlewski – 23. Michał Kiełtyka, 13. Michał Kuczałek, 22. Klaudiusz Krasa, 21. Ołeksij Prytulak (76, 17. Dawid Jabłoński), 56. Cezary Demianiuk – 9. Przemysław Brychlik.
Żółte kartki:
Płonka, Mroziński, Chromiński, Stępniowski – Krasa, Sedlewski.
Sędziował:
Paweł Kukla (Kraków).

3 czerwca 2020, Pruszków
Znicz Pruszków – Bytovia Bytów 0:2 (0:1)
Bramki:
Karol Czubak 17, Daniel Feruga 89.
Znicz:
1. Bartłomiej Gradecki – 4. Marcin Bochenek, 3. Robert Obst, 18. Martin Baran, 13. Peter Drobnak (69, 19. Marcin Rackiewicz) – 7. Arkadiusz Pyrka (76, 15. Krystian Tabara), 10. Maciej Machalski (65, 8. Bartosz Nowicki), 99. Karol Noiszewski, 11. Paweł Moskwik – 2. Patryk Czarnowski (80, 17. Bartłomiej Faliszewski), 9. Dariusz Zjawiński.
Bytovia:
33. Maciej Gostomski – 26. Deleu, 5. Krzysztof Bąk (61, 14. Adrian Kwiatkowski), 65. Haris Memić, 29. Michał Rutkowski, 37. Adrian Liberacki (82, 2. Adrian Bielawski) – 11. Michael Ameyaw (69, 8. Mateusz Szela), 55. Paweł Zawistowski (90, 16. Maciej Błaszkowski), 10. Przemysław Lech, 20. Daniel Feruga – 68. Karol Czubak.
Żółte kartki:
Bochenek – Ameyaw, Czubak.
Sędziował:
Mariusz Korpalski (Toruń).

3 czerwca 2020, Łódź
Widzew Łódź – Skra Częstochowa 1:2 (0:0)
Bramki:
Marcel Gąsior 87 – Adam Mesjasz 49 k, Daniel Rumin 55.
Widzew:
24. Wojciech Pawłowski – 23. Łukasz Kosakiewicz, 85. Hubert Wołąkiewicz (83, 18. Daniel Mąka), 27. Daniel Tanżyna, 37. Kornel Kordas – 7. Henrik Ojamaa (73, 20. Christopher Mandiangu), 5. Marcel Gąsior, 16. Bartłomiej Poczobut (56, 10. Rafał Wolsztyński), 8. Adam Radwański, 14. Konrad Gutowski – 9. Marcin Robak.
Skra:
33. Mateusz Kos – 17. Krzysztof Napora (75, 8. Rafał Brusiło), 27. Mariusz Holik, 4. Adam Mesjasz, 10. Radosław Gołębiowski – 28. Michał Kieca, 26. Adam Olejnik, 5. Kamil Zalewski, 7. Piotr Nocoń, 23. Dawid Niedbała (79, 11. Konrad Andrzejczak) – 9. Daniel Rumin (88, 25. Dawid Wolny).
Żółte kartki:
Gąsior, Kosakiewicz – Holik.
Sędziował:
Marcin Kochanek (Opole).

3 czerwca 2020, Katowice
GKS Katowice – Górnik Łęczna 2:1 (1:1)
Bramki:
Grzegorz Rogala 38, Piotr Kurbiel 83 – Paweł Wojciechowski 34 k.
GKS:
1. Bartosz Mrozek – 13. Kacper Michalski, 4. Arkadiusz Jędrych, 3. Grzegorz Janiszewski, 16. Grzegorz Rogala – 24. Szymon Kiebzak (90, 21. Zbigniew Wojciechowski), 6. Jakub Habusta (79, 23. Kamil Bętkowski), 17. Michał Gałecki, 11. Adrian Błąd, 7. Arkadiusz Woźniak – 29. Dawid Rogalski (79, 19. Piotr Kurbiel).
Górnik:
1. Patryk Rojek – 21. Jakub Zagórski, 25. Paweł Baranowski, 2. Tomasz Midzierski, 3. Leandro – 23. Dominik Lewandowski (74, 24. Michał Goliński), 26. Adrian Cierpka, 8. Marcin Stromecki, 11. Bartłomiej Kalinkowski, 17. Dawid Dzięgielewski (85, 9. Aron Stasiak) – 28. Paweł Wojciechowski (70, 18. Bartosz Śpiączka).
Żółte kartki:
Jędrych, Gałecki, Woźniak – Kalinkowski, Śpiączka.
Czerwona kartka:
Kalinkowski (60. minuta, za drugą żółtą).
Sędziował:
Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności