Aktualności

Emil Drozdowicz: Zaspaliśmy początek spotkania

Rozgrywki20.10.2014 
Termalica Bruk-Bet Nieciecza przegrała swój drugi mecz z rzędu, tym razem z Wisłą Płock 0:2. O meczu opowiedział podopieczny trenera Piotra Mandrysza, Emil Drozdowicz. -Zaspaliśmy początek spotkania. Potem mieliśmy okazje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Gdyby było inaczej to może wszystko inaczej by się potoczyło. Wisła pokazała, że jest dobrym zespołem. Wykorzystała nasze błędy i wygrała – ocenił napastnik.

W drugiej części spotkania nie stworzyliśmy sobie dużo okazji. Nasza gra skrzydłami nie przynosiła efektów. Rośli stoperzy Wisły utrudniali nam również walkę w powietrzu – dodał piłkarz.

W niedzielę Termalica Bruk-Bet przegrała drugi mecz z rzędu. Emila Drozdowicza martwią te wyniki. - Dwa remisy i porażki drużynie, która stawia sobie wysokie cele nie powinny się zdarzyć. Nic nam nie brakuje. W tabeli tracimy naszą przewagę. Teraz powinniśmy do wszystkiego podejść spotkojnie. Na pewno będzimy rozmawiać na temat tego co się stało - uważa zawodnik. 

Źródło: Termalica Bruk-Bet Nieciecza

TAGI: I liga, Drozdowicz, Mandrysz, Zaplecze ekstraklasy,

Zobacz również

Zawodnicy

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności