Aktualności

#NajlepszePrzedNami – nowy rozdział Stomilu Olsztyn

Rozgrywki14.08.2020 

Występujący w Fortuna 1. Lidze Stomil Olsztyn obchodzi 75-lecie istnienia. To czas podsumowań, wspomnień, chwil radości i triumfów. Jest to też doskonały moment, by zrobić krok do przodu i zawalczyć o najwyższe cele sportowe i organizacyjne tak, aby każdy dzień mógł przynieść zasłużonemu klubowi powody do dumy. W związku z tym kibice mogą wziąć udział w akcji #NajlepszePrzedNami!

Z wiarą w swoich kibiców, klub zaczyna walkę o osiągnięcie nowych celów i zbudowanie mocniejszych fundamentów klubu. Zapraszamy więc wszystkich do drużyny „biało-niebieskich”, nie tylko na trybunach, nie tylko przed odbiornikami, ale również w roli Partnerów i Inwestorów.

Kluczowym aspektem planów Stomilu są działania zbliżające klub do ekstraklasowych standardów. Zarząd wspólnie z kibicami chciałby osiągnąć cel przez wzmocnienie kadry trenerskiej, inwestycje w nowe technologie i kadrę zawodniczą. Prace, mające na celu utworzenie nowoczesnej infrastruktury sportowej, dedykowanej również dla najmłodszych adeptów oraz współpraca z lokalnymi klubami, mają być gwarancją nadchodzących sukcesów.

Każdy Inwestor otrzyma certyfikat oraz członkostwo w zamkniętej grupie na portalu Facebook. Z każdym kolejnym progiem pakietu zasobność oferty wzbogaca się o fantastyczne gadżety i możliwości. Klub proponuje między innymi limitowaną, spersonalizowaną koszulkę z podpisami drużyny, miejsca w VIP-owskiej Strefie Akcjonariusza, kolację z Prezesem Zarządu Stomil Olsztyn S. A., Właścicielem Klubu i Radą Drużyny. To oczywiście tylko część bonusów oferowanych przez Stomil.

#NajlepszePrzedNami to projekt, który zakłada budowanie silnego i liczącego się na ogólnopolskiej arenie klubu piłkarskiego. Wszyscy zainteresowani mogą znaleźć niezbędne informacje na stronie najlepszeprzednami.pl.Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności