Aktualności

[FORTUNA I LIGA] Dwa remisy na koniec pierwszej kolejki po powrocie!

Rozgrywki02.06.2020 
Po długiej przerwie wróciły rozgrywki Fortuna I ligi. W środę kolejne zwycięstwo odniósł lider rozgrywek, Warta Poznań. Piłkarze ze stolicy Wielkopolski w ostatniej minucie zdobyli zwycięską bramkę i umocnili się na czele tabeli. Poniżej przedstawiamy rezultaty 23. serii gier.

2 czerwca 2020, Niepołomice
Puszcza Niepołomice – Chojniczanka Chojnice 1:0 (0:0)
Bramka:
Jewhen Radionow 68.
Puszcza: 22. Karol Niemczycki – 77. Erik Cikos, 5. Konrad Stępień, 11. Marcin Stefanik, 27. Mateusz Bartków (86, 3. Michał Czarny) – 10. Hubert Tomalski, 8. Longinus Uwakwe (46, 23. Piotr Stawarczyk), 25. Wiktor Żytek, 18. Michal Klec, 24. Bartłomiej Eizenchart (69, 17. Bartosz Żurek) – 13. Jewhen Radionow.
Chojniczanka: 84. Radosław Janukiewicz – 90. Jan Mudra, 42. Seweryn Michalski, 38. Martin Klabnik, 18. Krystian Wachowiak – 13. Aleksander Jagiełło, 20. Oskar Paprzycki (77, 11. Janusz Surdykowski), 22. Łukasz Zejdler (65, 68. Bartosz Wolski), 17. Tomasz Mikołajczak, 10. Aghwan Papikjan – 14. Mateusz Kuzimski.
Żółte kartki: Niemczycki, Stefanik – Mikołajczak, Wachowiak, Michalski, Surdykowski, Papikjan.
Sędziował: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

2 czerwca 2020, Olsztyn
Stomil Olsztyn – Chrobry Głogów 0:0
Stomil:
82. Piotr Skiba – 18. Janusz Bucholc, 97. Wiktor Biedrzycki, 4. Jakub Mosakowski, 6. Jonatan Straus – 10. Artur Siemaszko (67, 26. Eric Molloy), 15. Jakub Tecław, 63. Wojciech Hajda, 5. Grzegorz Lech (69, 16. Koki Hinokio), 11. Mateusz Gancarczyk (88, 23. Jurich Carolina) – 9. Szymon Sobczak.
Chrobry:
25. Michał Szromnik – 18. Michał Ilków-Gołąb, 31. Oliver Praznovsky, 3. Michał Michalec, 32. Przemysław Stolc – 7. Miłosz Kozak (73, 87. Damian Piotrowski), 8. Szymon Drewniak, 16. Robert Mandrysz, 19. Marcel Ziemann (73, 10. Maksymilian Banaszewski) – 11. Mikołaj Lebedyński, 27. Adrian Benedyczak.
Żółte kartki:
Bucholc, Mosakowski – Benedyczak, Ilków-Gołąb.
Sędziował:
Dominik Sulikowski (Gdańsk).

2 czerwca 2020, Bełchatów
GKS Bełchatów – Sandecja Nowy Sącz 0:3 (0:3)
Bramki:
Mateusz Klichowicz 17, Damian Chmiel 26, Maciej Małkowski 44 k.
GKS:
1. Paweł Lenarcik – 16. Mikołaj Grzelak, 3. Marcin Grolik, 5. Michał Kołodziejski, 9. Krzysztof Wołkowicz – 11. Emile Thiakane, 8. Paweł Czajkowski, 19. Adrian Małachowski, 17. Marcin Ryszka (58, 13. Artur Golański), 14. Bartosz Biel (76, 7. Bartłomiej Bartosiak) – 59. Przemysław Zdybowicz (70, 18. Patryk Winsztal).
Sandecja:
1. Daniel Bielica – 9. Adrian Danek, 28. Michal Piter-Bucko, 7. Grzegorz Baran, 4. Marcin Flis, 8. Maciej Małkowski – 27. Damian Chmiel, 16. Michał Walski (80, 6. Szymon Kuźma), 13. Radosław Kanach (88, 23. Jan Kuźma), 91. Mateusz Klichowicz – 24. Mariusz Gabrych (72, 19. Kamil Ogorzały).
Żółte kartki:
Małachowski, Grolik – Baran, Kanach, Kuźma.
Sędziował:
Tomasz Marciniak (Płock).

2 czerwca 2020, Nieciecza
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Wigry Suwałki 1:0 (1:0)
Bramka:
Piotr Wlazło 38.
Bruk-Bet Termalica:
99. Tomasz Loska – 23. Marcin Wasielewski, 32. Jonathan de Amo, 77. Artem Putiwcew, 3. Marcin Grabowski – 7. Roman Gergel, 18. Piotr Wlazło, 5. Vlastimir Jovanović, 11. Patrik Misak (73, 19. Michal Bezpalec), 16. Martin Mikovic (60, 33. Michał Orzechowski) – 21. Vladislavs Gutkovskis (90, 9. Matej Jelić).
Wigry:
67. Jan Balawejder – 2. Paweł Gierach, 17. Martin Dobrotka, 44. Adrian Karankiewicz, 21. Konrad Matuszewski – 90. Denis Gojko, 4. Dawid Sołdecki (73, 29. Martin Adamec), 22. Joel Huertas, 6. Grzegorz Aftyka, 77. Cezary Sauczek (67, 10. Michał Żebrakowski) – 99. Kacper Wełniak (80, 27. Robert Bartczak).
Żółte kartki:
Mikovic – Wełniak, Aftyka, Dobrotka, Karankiewicz, Żebrakowski.
Sędziował:
Daniel Kruczyński (Żywiec).

2 czerwca 2020, Legnica
Miedź Legnica – Stal Mielec 1:2 (1:2)
Bramki:
Marquitos 15 k – Michał Żyro 10, 37.
Miedź:
1. Łukasz Załuska – 23. Paweł Zieliński, 25. Nemanja Mijusković, 44. Adam Chrzanowski, 33. Artur Pikk (87, 70. Maciej Śliwa) – 10. Jakub Łukowski (90, 27. Patryk Makuch), 2. Marcin Pietrowski, 14. Omar Santana (78, 9. Dawid Kort), 8. Marquitos, 22. Joan Roman – 21. Kacper Kostorz.
Stal:
33. Jakub Wrąbel – 77. Jakub Bartosz, 5. Mateusz Żyro, 22. Mateusz Bodzioch, 23. Krystian Getinger – 10. Mateusz Mak (52, 96. Robert Dadok), 7. Maciej Domański (64, 20. Grzegorz Tomasiewicz), 8. Maciej Urbańczyk, 17. Bartosz Nowak, 16. Bartłomiej Kiełbasa – 14. Michał Żyro (73, 24. Lukas Bielak).
Żółte kartki:
Mijusković – Mateusz Żyro, Getinger.
Czerwona kartka:
Mateusz Żyro (70. minuta, za drugą żółtą).
Sędziował:
Paweł Pskit (Łódź).

3 czerwca 2020, Jastrzębie Zdrój
GKS 1962 Jastrzębie – Warta Poznań 1:2 (1:1)
Bramki:
Petr Galuska 41 – Mateusz Kupczak 19 k, Michał Jakóbowski 90.
GKS 1962:
81. Mariusz Pawełek – 16. Dominik Kulawiak, 32. Bartosz Jaroszek (61, 5. Michał Bojdys), 17. Kamil Szymura, 94. Dawid Gojny – 9. Petr Galuska (81, 15. Daniel Szczepan), 6. Łukasz Norkowski, 20. Damian Tront, 8. Kamil Jadach (68, 24. Michał Mydlarz), 10. Farid Ali – 28. Kamil Adamek.
Warta:
1. Adrian Lis – 7. Michał Grobelny, 5. Bartosz Kieliba, 4. Tomasz Boczek, 3. Jakub Kiełb (5, 17. Patryk Stępiński) – 18. Jakub Apolinarski, 6. Łukasz Trałka, 21. Mateusz Kupczak, 22. Robert Janicki (84, 10. Adrian Laskowski), 11. Michał Jakóbowski – 25. Gracjan Jaroch (72, 20. Mateusz Szczepaniak).
Żółte kartki:
Norkowski, Jaroszek, Gojny – Boczek, Kieliba, Grobelny.
Sędziował:
Kornel Paszkiewicz (Wrocław).

3 czerwca 2020, Grudziądz
Olimpia Grudziądz – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:2 (0:1)
Bramki:
Ricky van Haaren 67 – Jakub Bieroński 35, Bartosz Jaroch 56 k.
Olimpia: 1. Łukasz Sapela – 25. Damian Ciechanowski, 18. Lukas Duriska, 93. Łukasz Bogusławski, 71. Remigiusz Szywacz – 8. Sebastian Kamiński, 21. Maciej Kona, 91. Ricky van Haaren (84, 29. Piotr Janczukowicz), 44. Dominik Frelek, 19. Elvir Maloku (73, 34. Mohamed Medfai) – 9. Joao Criciuma.
Podbeskidzie: 1. Martin Polacek – 25. Bartosz Jaroch, 28. Kornel Osyra, 20. Dmytro Baszłaj, 22. Kacper Gach – 8. Karol Danielak, 15. Jakub Bieroński (74, 14. Filip Laskowski), 19. Michał Rzuchowski, 90. Adrian Rakowski (80, 6. Tomasz Nowak), 17. Mateusz Marzec (73, 9. Kamil Biliński) – 95. Marko Roginić.
Żółte kartki: Frelek – Laskowski.
Sędziował: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

4 czerwca 2020, Radom

Radomiak Radom – Odra Opole 0:0

Radomiak: 1. Cezary Miszta - 14. Damian Jakubik, 4. Maciej Świdzikowski, 16. Mateusz Cichocki, 33. Dawid Abramowicz - 9. Leândro (46, 8. Mateusz Lewandowski), 7. Mateusz Michalski, 55. Meik Karwot (82, 70. Merveille Fundambu), 10. Rafał Makowski, 77. Patryk Mikita - 22. Maciej Górski (71, 97. Dominik Sokół).

Odra: 69. Mateusz Kuchta - 80. Kacper Tabiś (57, 19. Jarosław Czernysz), 27. Mateusz Kamiński, 3. Mateusz Wypych, 18. Łukasz Winiarczyk - 9. Tomáš Mikinič, 66. Miłosz Trojak, 14. Sebastian Bonecki (68, 5. Rafał Niziołek), 98. Mateusz Czyżycki, 7. Krzysztof Janus - 28. Arkadiusz Piech (79, 20. Szymon Skrzypczak).

Żółte kartki: Leândro, Lewandowski - Czyżycki.

Sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).

4 czerwca 2020, Tychy

GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec 1:1 (0:1)

Bramki: Łukasz Moneta 90 - Fabian Piasecki 33 (k)

Tychy: 91. Konrad Jałocha - 5. Maciej Mańka, 4. Marcin Biernat, 3. Łukasz Sołowiej, 21. Ken Kallaste (63, 13. Łukasz Moneta) - 77. Kacper Piątek (46, 96. Wojciech Szumilas), 14. Dario Krišto, 15. Jan Biegański (72, 9. Dawid Kasprzyk), 8. Łukasz Grzeszczyk, 17. Sebastian Steblecki - 27. Mateusz Piątkowski.

Zagłębie: 13. Krystian Stępniowski - 16. Dawid Ryndak, 17. Kacper Radkowski, 25. Piotr Polczak, 29. Markas Beneta - 9. Mateusz Szwed (65, 18. Rubio), 14. Filip Karbowy (60, 21. Tomasz Hołota), 6. Bartłomiej Babiarz, 30. Patryk Małecki - 8. Szymon Pawłowski (69, 11. Patryk Mularczyk), 99. Fabian Piasecki.

Żółte kartki: Biernat, Mańka - Karbowy, Ryndak.

Sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności