Aktualności

[WIDEO] Skróty meczów 10. kolejki PKO Ekstraklasy

Rozgrywki27.09.2019 
Za nami 10. kolejka rozgrywek PKO Ekstraklasy. W ostatnim meczu tej serii gier Zagłębie Lubin pokonało ŁKS Łódź 3:1. Zapraszamy do oglądania skrótów wszystkich spotkań!



27 września 2019, Kielce
Korona Kielce – Śląsk Wrocław 1:0 (0:0)
Bramka:
Milan Radin 79
Korona: 88. Marek Kozioł – 25. Grzegorz Szymusik, 33. Ivan Marquez, 15. Piotr Pierzchała, 3. Daniel Dziwniel – 27. Matej Pućko, 5. Adnan Kovacević (89, 4. Themistoklís Tzimopoulos), 39. Erik Pacinda, 7. Marcin Cebula (61, 8. Milan Radin), 10. Ivan Jukić – 9. Michał Żyro (65, 72. Michal Papadopulos).
Śląsk: 1. Matus Putnocky – 28. Łukasz Broź, 5. Israel Puerto, 14. Wojciech Golla, 4. Dino Stiglec – 18. Lubambo Musonda (54, 19. Filip Marković), 21. Jakub Łabojko (82, 23. Diego Żivulić), 6. Michał Chrapek, 7. Robert Pich, 8. Przemysław Płacheta – 9. Erik Exposito (77, 15. Daniel Szczepan).
Żółte kartki: Szymusik, Radin – Puerto, Marković, Szczepan.
Sędziował: Paweł Gil (Lublin).

28 września 2019, Bełchatów
Raków Częstochowa – Wisła Płock 1:2 (1:0)
Bramki:
Felicio Brown Forbes 42 – Mateusz Szwoch 53, Piotr Tomasik 90.
Raków: 1. Michał Gliwa – 77. Dawid Szymonowicz, 2. Tomas Petrasek, 14. Kamil Kościelny – 22. Michał Skóraś, 18. Rusłan Babenko, 17. Petr Schwarz, 11. Bryan Nouvier (46, 9. Sebastian Musiolik), 30. Miłosz Szczepański (90, 7. Maciej Domański), 27. Daniel Bartl (70, 13. Piotr Malinowski) – 91. Felicio Brown Forbes.
Wisła: 30. Thomas Daehne – 20. Cezary Stefańczyk, 25. Jakub Rzeźniczak, 18. Alan Uryga, 2. Damian Michalski – 10. Giorgi Merebaszwili (88, 14. Mikołaj Kwietniewski), 6. Damian Rasak, 8. Dominik Furman, 9. Mateusz Szwoch, 24. Angel García (72, 7. Piotr Tomasik) – 11. Grzegorz Kuświk (74, 21. Ricardinho).
Żółta kartka: Babenko.
Sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).


28 września 2019, Warszawa
Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 1:2 (1:1)
Bramki:
Mateusz Wieteska 12 – Michał Nalepa 38, Błażej Augustyn 52.
Legia: 1. Radosław Majecki – 41. Paweł Stolarski, 4. Mateusz Wieteska, 55. Artur Jędrzejczyk, 14. Michał Karbownik (56, 18. Arvydas Novikovas) – 21. Dominik Nagy (46, 5. Igor Lewczuk), 7. Domagoj Antolić, 24. Andre Martins, 8. Walerian Gwilia, 82. Luquinhas – 11. Jarosław Niezgoda (46, 20. Jose Kante).
Lechia: 1. Dusan Kuciak – 19. Karol Fila, 25. Michał Nalepa (62, 36. Tomasz Makowski), 26. Błażej Augustyn, 22. Filip Mladenović – 17. Lukas Haraslin (72, 21. Sławomir Peszko), 6. Jarosław Kubicki, 35. Daniel Łukasik, 7. Maciej Gajos, 31. Żarko Udovicić (83, 28. Flavio Paixao) – 90. Artur Sobiech.
Żółte kartki: Karbownik, Kante, Luquinhas – Haraslin, Mladenović.
Sędziował: Szymon Marciniak (Płock).


28 września 2019, Zabrze
Górnik Zabrze – Lech Poznń 1:3 (1:2)
Bramki:
Jesus Jimenez 39 – Kamil Jóźwiak 24, Tymoteusz Puchacz 43, Christian Gytkjaer 90.
Górnik:
84. Martin Chudy – 3. Boris Sekulić, 2. Przemysław Wiśniewski, 5. Paweł Bochniewicz, 64. Erik Janża – 19. Kamil Zapolnik, 8. Alasana Manneh (58, 44. Filip Bainović), 20. Daniel Ściślak (75, 11. Ishmael Baidoo), 7. David Kopacz (53, 10. Łukasz Wolsztyński), 9. Jesus Jimenez – 17. Igor Angulo.
Lech:
1. Mickey van der Hart – 2. Robert Gumny, 13. Tomasz Dejewski, 5. Djordje Crnomarković, 22. Wołodymyr Kostewycz – 7. Kamil Jóźwiak (79, 17. Maciej Makuszewski), 6. Karlo Muhar, 15. Jakub Moder, 24. Joao Amaral (83, 10. Darko Jevtić), 27. Tymoteusz Puchacz (68, 38. Jakub Kamiński) – 9. Christian Gytkjaer.
Żółte kartki: Bochniewicz, Jimenez.
Sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).


29 września 2019, Gdynia
Arka Gdynia – Piast Gliwice 0:0
Arka:
1. Pavels Steinbors – 33. Damian Zbozień (84, 26. Adam Danch), 3. Christian Maghoma, 17. Adam Marciniak, 46. Jakub Wawszczyk – 27. Marcin Budziński, 10. Marko Vejinović, 14. Michał Nalepa, 22. Azer Busuladzić (75, 16. Adam Deja) – 9. Dawit Schirtladze, 7. Maciej Jankowski (87, 8. Marcus Vinícius).
Piast: 26. Frantisek Plach – 22. Tomasz Mokwa, 88. Uros Korun, 34. Piotr Malarczyk, 2. Mikkel Kirkeskov – 21. Gerard Badía (87, 45. Tiago Alves), 18. Patryk Sokołowski (71, 3. Tomasz Jodłowiec), 6. Tom Hateley, 11. Jorge Felix, 19. Sebastian Milewski – 9. Piotr Parzyszek (73, 89. Patryk Tuszyński).
Żółte kartki: Wawszczyk – Kirkeskov.
Sędziował: Tomasz Musiał (Kraków).


29 września 2019, Białystok
Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin 2:3 (1:0)
Bramki:
Juan Camara 41, Jesus Imaz 90 – Sebastian Kowalczyk 56, Adam Buksa 74 k, Adam Frączczak 85.
Jagiellonia: 96. Damian Węglarz – 7. Jakub Wójcicki, 17. Ivan Runje, 15. Zoran Arsenić, 12. Guilherme – 14. Tomas Prikryl (71, 13. Mile Savković), 26. Martin Pospisil (78, 20. Marko Poletanović), 6. Taras Romanczuk, 11. Jesus Imaz, 10. Juan Camara (88, 99. Bartosz Kwiecień) – 9. Patryk Klimala.
Pogoń: 1. Dante Stipica – 2. Jakub Bartkowski, 13. Kostas Triantafyllopoulos, 23. Benedikt Zech, 15. Hubert Matynia – 27. Sebastian Kowalczyk, 8. Damian Dąbrowski, 17. Zvonimir Kożulj, 29. Marcin Listkowski (62, 16. Santeri Hostikka), 10. Srdjan Spiridonović (77, 9. Adam Frączczak) – 18. Adam Buksa (88, 11. Soufian Benyamina).
Żółte kartki: Pospísil, Wójcicki.
Sędziował: Bartosz Frankowski (Toruń).



29 września 2019, Kraków
Wisła Kraków – Cracovia 0:1 (0:0)
Bramka:
Sergiu Hanca 73.
Wisła: 22. Michał Buchalik – 5. Lukas Klemenz, 27. Marcin Wasilewski, 2. Rafał Janicki, 4. Maciej Sadlok – 18. Chuca (81, 77. Emmanuel Kumah), 28. Vukan Savicević, 10. Vullnet Basha (89, 59. Przemysław Zdybowicz), 26. Kamil Wojtkowski, 7. Michał Mak – 23. Paweł Brożek (72, 11. Krzysztof Drzazga).
Cracovia: 40. Michal Pesković – 2. Cornel Rapa, 34. Ołeksij Dytiatjew (85, 39. Michał Helik), 85. David Jablonsky, 3. Michal Siplak – 4. Sergiu Hanca, 5. Janusz Gol, 6. Sylwester Lusiusz, 10. Pelle van Amersfoort (59, 26. Filip Piszczek), 11. Mateusz Wdowiak (46, 99. Tomas Vestenicky) – 21. Rafael Lopes.
Żółte kartki: Sadlok, Klemenz, Savicević – Siplak, Van Amersfoort.
Sędziował: Piotr Lasyk (Bytom).


30 września 2019, Lubin
Zagłębie Lubin – ŁKS Łódź 3:1 (2:0)
Bramki:
Damjan Bohar 16, 57, Sasa Żivec 20 – Piotr Pyrdoł 50.
Zagłębie: 30. Dominik Hładun – 44. Alan Czerwiński, 2. Bartosz Kopacz, 33. Lubomir Guldan, 3. Sasa Balić (53, 55. Damian Oko) – 7. Sasa Żivec, 24. Jakub Tosik, 99. Bartosz Slisz, 18. Filip Starzyński (90, 8. Łukasz Poręba), 39. Damjan Bohar – 17. Patryk Szysz (78, 9. Rok Sirk).
ŁKS: 1. Arkadiusz Malarz – 21. Jan Grzesik, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 2. Jan Sobociński, 4. Artur Bogusz – 11. Dani Ramirez, 42. Dragoljub Srnić (46, 18. Piotr Pyrdoł), 28. Łukasz Piątek (73, 20. Pirulo), 14. Ricardo Guima, 19. Michał Trąbka – 88. Rafał Kujawa.
Żółte kartki: Ramírez, Ricardo Guima, Bryła (rezerwowy).
Sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności