Aktualności

Obfite 3 dni z rozgrywkami PZPN w eFootball PES 2021

Rozgrywki04.03.2021 
Już niedługo startują eliminacje do mistrzostw Europy UEFA eEURO 2021 więc czas, aby poznać reprezentantów Polski. W ciągu najbliższych dni odbędą się 3 finałowe transmisje rozgrywek PES 2021 organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej – poza kanałami Łączy nas eFutbol obejrzeć je będziecie mogli w TVP Sport.

Cykl PZPN eFutbol PES 2021 ma na celu zebranie najzdolniejszych polskich zawodników, którzy wezmą udział w eliminacjach do mistrzostw Europy UEFA eEURO 2021. Aby mieć szansę zagrać w reprezentacji Polski, należało pokazać wysokie umiejętności w jednym z turniejów PZPN lub partnerów w tym tygodniu wszystkie rozgrywki zostają oficjalnie zakończone.

FINAŁY KWALIFIKACJI UEFA ESL – czwartek o 20:00
Turniej organizowany przy współpracy z UEFA jest najszybszym sposobem, aby dostać się do reprezentacji Polski. Tylko dwie tury kwalifikacje, a z nich ośmiu finalistów w fazie finałowej. Najlepszy z nich dołączy do kadry, a zdobywca drugiego miejsca zapewni sobie slot na finałach PZPN, które również dają kwalifikacje do reprezentacji. Faworytem dla wielu ekspertów jest profesjonalny zawodnik Manchesteru UnitedMikołaj „Ostrybuch” Ziętek , ale mocnym kandydatem do wygrania tego turnieju będzie również reprezentant z zeszłego roku – Jan „Jancio” Wójcik. Kto okaże się najlepszy? Transmisja z finałów odbędzie się w czwartek 4 marca o godzinie 20:00 na kanałach Łączy nas eFutbol na portalach Facebook  oraz YouTube , a także na kanałach TVP Sport Online na sport.tvp.pl oraz Twitch.TV.

FINAŁ ePUCHARU POLSKI – piątek o 19:00
Prawie 90 drużyn piłkarskich wzięło udział w rozgrywkach PES 2021 w debiutanckim sezonie ePucharu Polski, a w tym tygodniu poznamy zwycięzcę! W wielkim finale zagra Arka Gdynia , w której barwach grają bracia Jan „Jancio” Wójcik oraz Filip „FunDlaLam” Wójcik oraz GKS Jastrzębie , których trykotach zobaczymy Bartłomieja „Ronbalto” Bałdysia oraz Szymona „Dyego_X” Kozłowskiego. Kto sięgnie po historyczną statuetkę pierwszego sezonu ePucharu Polski? Transmisja z finału odbędzie się w piątek 5 marca o godzinie 19:00 na kanałach Łączy nas eFutbol na portalach Facebook oraz YouTube, a także na kanałach TVP Sport Online na sport.tvp.pl oraz Twitch.TV .

FINAŁ KWALIFIKACJI PZPN eFUTBOL – sobota o 20:00

Od początku sezonu rozegrano kilka tysięcy spotkań na wirtualnej murawie grając reprezentacją Polski – wszyscy uczestnicy cyklu kwalifikacyjnego PZPN musieli grać polską drużyną narodową w ramach przygotowań do mistrzostw Europy eEURO 2021, a finał tego cyklu zostanie rozegrany już w sobotę. 8 najlepszych zawodników z całego sezonu powalczy o jedno miejsce w reprezentacji. Michał „Ziomson” Gryckiewicz, Michał „RumcykPoland” Tokarski, Miłosz „ BackToLobby” Ziętek czy Mikołaj „Mikando94” Chłopicki to tylko część uzdolnionej listy finalistów, a wygrać może tylko jeden z nich. Kto to będzie? Transmisja z finału odbędzie się w sobotę 6 marca o godzinie 20:00 na kanałach Łączy nas eFutbol na portalach Facebook oraz YouTube , a także na kanałach TVP Sport Online na sport.tvp.pl oraz Twitch.TV , a dla fanów dużego ekranu zapraszamy na mecze finałowe na kanale telewizyjnym TVP Sport około godziny 23:59 sobotniej nocy.

Bądź na bieżąco

Warto śledzić kanały Łączy nas eFutbol na platformach Facebook oraz Twitter, aby być na bieżąco z rozgrywek oraz reprezentacji Polski w eFutbolu w grach PES 2021 oraz FIFA 21.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności