II Liga

Za nami czwarta kolejka na boiskach II ligi. Po niej nowym liderem jest Resovia, która pewnie wygrała swój wyjazdowy mecz. Emocji nie brakowało też w Siedlcach, gdzie losy rywalizacji Pogoni ze Zniczem ważyły się do 96. minuty. Punkty w głupi sposób stracił Widzew, natomiast GKS Katowice udowodnił, że lepiej niż w domu radzi sobie na wyjazdach. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 4. kolejki II ligi.

 

II Liga

W poprzednich rozgrywkach sędziowie pokazali Bartłomiejowi Poczobutowi aż 17 kartek. W tym sezonie, jak na razie, dopiero jedną. 26-letni pomocnik wierzy, że tym razem nie będzie osłabiał nowej drużyny i pomoże Widzewowi w awansie do I ligi. – Stylu gry nie zmieniłem, ale zacząłem mocniej pracować nad sobą i są efekty – twierdzi Poczobut. – Widzew? Trudno przejść obok tego klubu obojętnie – dodaje.

Ekstraklasa

Od początku sezonu 2019/2020 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy obowiązuje przepis o grze przez cały czas trwania meczu przynajmniej jednego zawodnika młodzieżowego. Są to piłkarze urodzeni w roku 1998 oraz młodsi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem ich występów, który będzie aktualizowany po każdej ligowej kolejce.

Ekstraklasa

Przekonującym zwycięstwem Wisły Kraków z ŁKS Łódź (4:0) rozpoczęła się 5. kolejka PKO Ekstraklasy. Dwie bramki dla „Białej Gwiazdy” zdobył ligowy weteran, Paweł Brożek. W ostatnim meczu tej serii gier Pogoń Szczecin pokonała zaś w Kielcach Koronę. Zapraszamy do obejrzenia skrótów wszystkich spotkań.

II Liga

Gdzie jak gdzie, ale najlepiej Damian Szuprytowski czuje się w Elblągu. To tutaj ustanowił swój rekord bramkowy w sezonie, a były trener zmienił mu pozycję, przez co ma dziś dużo większe możliwości wykazania się w polu karnym przeciwnika. Początek tego sezonu należy do napastnika Olimpii. – Ostatni raz taki start zaliczyłem chyba w juniorach – stwierdza 30-latek.

III Liga

Transfer do Jagiellonii Białystok Piotra Stokowca zapowiadał się na najlepszy moment w krótkiej wtedy jeszcze przygodzie z piłką Mateusza Żebrowskiego. Tym bardziej, że grał on w młodzieżowej reprezentacji Polski, więc wyrobił sobie określoną markę. Zamiast jednak być coraz lepiej, było tylko gorzej, bo obsuwał się w dół ligowej hierarchii. Spadł aż do III ligi, w której przeżywa (kolejny) rozkwit kariery.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności