I Liga

Niedawno zbierał doświadczenie w II lidze, by wrócić do Łodzi i być gotowym gry w podstawowym składzie beniaminka Fortuna 1 ligi. W 3. kolejce dostał szansę od trenera Kazimierza Moskala i występuje cały czas. Dobre mecze 19-letniego Jana Sobocińskiego w klubie nie uszły uwadze selekcjonera reprezentacji Polski U-20. Obrońca ŁKS-u zagrał ze Szwajcarią. – Początek sezonu jest dla mnie bardzo udany, ale przede mną wciąż dużo ciężkiej pracy. Muszę utrzymać formę w lidze i potwierdzić pracą oraz postawą na treningach, że zasługuję na kolejne powołania – mówi Sobociński w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

I Liga

– Dostałem cel, by spokojnie się utrzymać i znaleźć w czołowej ósemce – twierdzi Tomasz Kafarski, trener Sandecji Nowy Sącz, spadkowicza z ekstraklasy, która od ośmiu spotkań jest niepokonana w Fortuna 1 lidze. – Awans? Do tego jeszcze długa droga, ale takim sukcesem sportowego nikt w Nowym Sączu na pewno by się nie zmartwił – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

Po 10. kolejce w 2. Lidze nie ma już ani jednego niepokonanego zespołu. PGE GKS Bełchatów, który najdłużej ten status utrzymywał, tym razem z Pruszkowa wracał bez punktów. Miniony weekend przyniósł też między innymi wysoką porażkę Siarki w podkarpackich derbach, czy świetny comeback ROW-u Rybnik w meczu z Radomiakiem. Zapraszamy na magazyn skrótów 10. kolejki 2. Ligi.

Niższe Ligi

W pierwszej połowie Hutnik Kraków wbił Motorowi Lublin, jednemu z kandydatów do awansu pięć goli. Ostatecznie beniaminek III ligi z Nowej Huty wygrał 5:3 i został nowym liderem grupy IV. – Awans? Na razie staramy się odbudować klub, udało nam się wyprostować sytuację finansową i tak dalekosiężnych celów sobie nie stawiamy – twierdzi Artur Trębacz, prezes Hutnika.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży