II Liga

30-letni pomocnik Olimpii Elbląg opowiada o przymusowym powrocie z Radomiaka, skąd wzięła się skuteczność w tym sezonie i dlaczego jeszcze nie dogonił Marcina Robaka w klasyfikacji strzelców II ligi. –  Gram na pozycji nr 10, ale nie jestem do niej przywiązany i mogę schodzić na lewe czy prawe skrzydło. Trener mocno mi ufa, koledzy też i są tego efekty – cieszy się Damian Szuprytowski.

II Liga

Po spadku do II ligi Rafał Górak podjął się zadania zbudowania drużyny niemal od nowa. Po 12. kolejkach GKS jest czwarty w tabeli z trzema punktami straty do lidera. – Awans? Gdyby ktoś powiedział, że powrót do I ligi jest celem nadrzędnym, to nie byłby postacią z mojej bajki – twierdzi jednak Rafał Górak, szkoleniowiec zespołu z Katowic, który wśród trenerskich sukcesów ma już cztery awanse.

PKO Ekstraklasa

Od początku sezonu 2019/2020 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy obowiązuje przepis o grze przez cały czas trwania meczu przynajmniej jednego zawodnika młodzieżowego. Są to piłkarze urodzeni w roku 1998 oraz młodsi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem ich występów, który będzie aktualizowany po każdej ligowej kolejce.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności