II Liga

W środę, między rozegraniem 26. i 27. kolejki, większość drugoligowców nadrabiała zaległości. Na pięciu stadionach – w Boguchwale, Poznaniu, Puławach, Tarnobrzegu i Krakowie – nie brakowało emocji, bramek pięknych, ale też kuriozalnych. Zapraszamy na magazyn skrótów spotkań rozegranych w środę 18 kwietnia.

I Liga

Na początku sezonu w bramce Miedzi Legnica stał Paweł Kapsa, w 13. kolejce role się odwróciły. 14 października to Łukasz Sapela przejął bluzę z numerem jeden. Trener Dominik Nowak nie ma podstaw do zmian, bo były bramkarz GKS-u Bełchatów broni bardzo dobrze. – Mimo upływu lat wciąż jestem w grze. Drugiej młodości jeszcze nie przeżywałem, mam nadzieję, że to wkrótce nastąpi – mówi Sapela w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

Środowa porażka z Garbarnią Kraków była pierwszą tegoroczną przegraną Rozwoju Katowice. Drużyna walcząca o utrzymanie w drugiej lidze jest jedną z rewelacji pierwszej fazy rundy rewanżowej, w pięciu wcześniejszych spotkaniach zdobywając trzynaście punktów, tracąc tylko jedną bramkę. O przyczynach tej metamorfozy rozmawiamy z trenerem Rozwoju, Rafałem Bosowskim.

I Liga

Chrobry Głogów to najskuteczniejszy zespół wiosny w Nice 1 lidze. Prym w ofensywie wiedzie Mateusz Machaj, ale bramki w ekipie Grzegorza Nicińskiego zdobywają też inni piłkarze, choćby Karol Danielak, który trafił w meczu z Rakowem Częstochowa. – Nasza obecna seria nie jest jednorazowym wyskokiem tylko podtrzymaniem stałej, dobrej formy Chrobrego w obecnych rozgrywkach – mówi Danielak w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

II Liga

26. kolejka w rozgrywkach drugiej ligi to przede wszystkim hitowe starcie pomiędzy GKS-em Jastrzębie a Wartą Poznań i derbowa rywalizacja PGE GKS Bełchatów z ŁKS Łódź. Jak na tym etapie sezonu prezentuje się sytuacja w czubie tabeli? A jak przebiega walka o utrzymanie? Zapraszamy na magazyn 26. kolejki drugiej ligi.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży