PKO Ekstraklasa

Uchodzi za najzdolniejszego wychowanka Akademii Lecha Poznań. Wróży się mu świetlaną przyszłość, a jego pierwsze mecze w PKO Ekstraklasie potwierdzają, że mamy do czynienia z zawodnikiem specyficznym na swój sposób. Skoro w wieku 18 lat potrafi zagrać jak na dorosłego człowieka przystało, to nie może być przypadkiem, że znalazł się właśnie w takim miejscu. Filip Marchwiński, chłopak z Przeźmierowa jest oczkiem w głowie swoich rodziców, to dzięki nim nie przepadł na wczesnym etapie rozwoju.

PKO Ekstraklasa

W zimowym okienku transferowym kluby PKO Ekstraklasy zakontraktowały dwóch zawodników, którzy w CV mają występy na mistrzostwach Europy. Bohdan Butko nie doczekał się jeszcze debiutu w barwach Lecha Poznań, natomiast Tomas Pekhart zdążył już nawet zdobyć premierową bramkę dla warszawskiej Legii. A jak w przeszłości radzili sobie w polskiej lidze uczestnicy wielkich, piłkarskich imprez?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności