FORTUNA 1. Liga

Trzeba być w gotowości, by nadarzającą się okazję wykorzystać. Maksyma, która przydaje się nie tylko w sporcie, zapewne przyświeca w ostatnich dniach 19-letniemu Szymonowi Frankowskiemu. Młody bramkarz Zagłębia Sosnowiec na swoją okazję do gry już się „naczekał”, teraz chce pokazać, że jego miejsce jest w bramce. A, że w Sosnowcu mocno stawiają na młodzieżowców, to dla popularnego „Franka” może być jedynie dodatkowym atutem.

PKO Ekstraklasa

Ile w ciągu kilku dni zdołają odmienić starzy-nowi szkoleniowcy w lidze: Maciej Skorża, Włodzimierz Gąsior i Maciej Bartoszek? Dlaczego Wisła Kraków potrzebuje złapać drugi oddech w meczu z Wartą Poznań? Co sprawiło, że Cracovia ma takie problemy z wygrywaniem? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed meczami 25. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

FORTUNA 1. Liga

Departament Piłkarstwa Profesjonalnego Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że w związku z przekazanymi przez kluby Bruk-Bet Termalica Nieciecza oraz Miedź Legnica informacjami o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i objęciem zawodników klubów kwarantanną, mecze 25. kolejki Fortuna 1. Ligi Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Chrobry Głogów oraz GKS 1962 Jastrzębie – Miedź Legnica zostały przełożone.

PKO Ekstraklasa

Młodszy – Mateusz rozegrał więcej meczów w PKO Ekstraklasie i zwiedził więcej klubów. Starszy – Adrian od lat związany jest z Wielkopolską. Jeden i drugi mają na koncie awans. Statystyki Lisa z Wisły Kraków i Lisa z Warty Poznań w trwającym sezonie są podobne, tym ciekawiej zapowiada się bezpośredni pojedynek między nimi, do którego dojdzie w sobotę o godz. 20:00 w Krakowie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności