I Liga

Druga, nieudana próba awansu do ekstraklasy zmusiła działaczy Chojniczanki Chojnice do przebudowy kadry. Zespół oddano w ręce Przemysława Cecherza. – Chojniczanka potrzebuje charyzmatycznego trenera, takiego, który żyje z zespołem. Znany jestem z tego, że mam mocny charakter. Niech ten zespół pokaże, że ma coś do udowodnienia – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka nowy szkoleniowiec chojniczan.

Ekstraklasa

Nie doszło do większych zmian w kadrze Lecha Poznań przed nowym sezonem. Największą stratą dla „Kolejorza” może być odejście austriackiego obrońcy Emira Dilavera, który najczęściej tworzył duet obrońców z Rafałem Janickim. Z Lechem pożegnał się również Radosław Majewski, który związał się z Pogonią Szczecin. Wielu transferów u poznaniaków również nie było, ale sporą uwagę zwróciło przyjście Pedro Tiby.

Ekstraklasa

Dla Legii Warszawa transfer najlepszego piłkarza poprzedniego sezonu to nie tylko okazja do podkreślenia finansowej dominacji w lidze, ale też naprawienia błędów, których efekty odczuwał zespół przez półtora roku. Carlos Lopez ma nadać drużynie Deana Klafuricia bardziej atrakcyjny styl, a do tego w zupełnie nowym systemie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży