Aktualności

[WIDEO] Sensacyjny mistrz Polski! Jak z Centralnej Ligi Juniorów trafić do Ekstraklasy?

Piłka Ligowa19.05.2020 
Sezon w Centralnej Lidze Juniorów zakończył się wcześniej, niż początkowo zakładano. Rzutem na taśmę po tytuł mistrzów Polski sięgnęli młodzi piłkarze Górnika Zabrze, którzy w jedynej rozegranej wiosną kolejce wyprzedzili w tabeli Legię Warszawa i Zagłębie Lubin! W najnowszym odcinku podcastu „Przy Zielonym Stoliku” o młodzieżowych rozgrywkach rozmawiamy z Dyrektorem Akademii Górnika Zabrze Łukaszem Milikiem oraz Adrianem Filipkiem, trenerem zespołu U-18 Wisły Kraków.

Jaką naukę młodzi piłkarze mogą wyciągnąć z przedwczesnego zakończenia sezonu? Jak dzięki wprowadzeniu rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów zmieniło się w Polsce podejście do pracy z młodzieżą? I co zrobić, by zdolne pokolenie piłkarzy zrobiło karierę na miarę swojego potencjału? Między innymi na te pytania postaraliśmy się odpowiedzieć w trakcie naszej rozmowy!Zachęcamy również do słuchania na platformach SoundCloud i Spotify.

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności