[CLJ] Mistrzowska feta o krok, Korona znów wygrywa!

Piłka Ligowa04.05.2019
Na celebrację mistrzostwa Centralnej Ligi Juniorów jeszcze nie jest pora, bo Koronie Kielce przeszkodził Śląsk Wrocław, który wygrał swoje spotkanie z Górnikiem Zabrze. Jednak obecny lider tabeli pokazał pełną siłę w swoim meczu z Wisłą Kraków w Zabierzowie. Jeszcze w pierwszej połowie gospodarze próbowali odpowiadać rywalom, lecz faworyt do przerwy prowadził dwoma bramkami, a przy wyższej skuteczności mogłoby się skończyć wynikiem większym, niż ostateczne 3:0 dla gości. Bramki zdobywali Prętnik, Szelągowski i Piróg. Zapraszamy do obejrzenia transmisji z tego spotkania, która odbyła się na kanale "Łączy Nas Piłka".