Aktualności

[CLJ] Hokejowy wynik we Wrocławiu. Zobacz retransmisję meczu na ŁNP

Piłka Ligowa18.08.2019 
Ostrą strzelaninę obejrzeli kibice, którzy udali się na mecz Centralnej Ligi Juniorów pomiędzy Śląskiem Wrocław i Lechią Gdańsk. Na stadionie przy ul. Oporowskiej padło aż dwanaście bramek, a starcie zakończyło się remisem 6:6. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji tego emocjonującego spotkania!

Obie jedenastki przystąpiły do tego meczu w zupełnie odmiennych nastrojach. Śląsk na inaugurację potwierdził swoje wysokie aspiracje i mimo że na boisku pokazuje się już całkiem inna drużyna od tej z ubiegłego sezonu, to wrocławianie podtrzymywali formę. W pierwszym meczu wygrali na wyjeździe z Wisłą Kraków 3:1. Lechia przegrała natomiast z Jagiellonią Białystok w domowym spotkaniu nie zdobywając ani jednej bramki, tracąc trzy.

Porażka gdańszczan nie oddawała zresztą do końca przebiegu meczu. Lechiści mieli swoje sytuacje, w dwóch przypadkach trafiali w słupek, skończyło się jednak na przegranej. Przede wszystkim u źródeł porażki gdańszczan legły błędy w defensywie, a ta formacja u beniaminka została najmocniej przemeblowana. 

Problemy w bronieniu nie omijają także Śląska Wrocław. Zespół trenera Ryszarda Pietraszewskiego przygotowywał się do nadchodzących rozgrywek na obozie w Trzebnicy. Młodzi piłkarze z Wrocławia zdobywali sporo bramek w sparingach, ale niemal cały czas pojawiały się problemy z organizacją gry obronnej. To dało się zauważyć też w meczu z Lechią. Wynik spotkania – 6:6 – udowodnił, że obaj trenerzy mają jeszcze sporo do nadrobienia w kwestii defensywy. Zapraszamy do obejrzenia retransmisji spotkania.


Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności