[CENTRALNA LIGA JUNIORÓW] Zwycięstwo Legii w Białymstoku

Piłka Ligowa10.03.2018
W hicie 18. kolejki Centralnej Ligi Juniorów grupy wschodniej Legia Warszawa pokonała Jagiellonię 1:0. Decydujące trafienie w spotkaniu rozgrywanym w Białymstoku padło w drugiej połowie. W 51. minucie zwycięstwo swojej drużynie Mateusz Praszelik, który wykorzystał podanie Mikołaja Kwietniewskiego.

Zwycięstwo Legii pozwoliło się umocnić na pozycji lidera w grupie wschodniej Centralnej Ligi Juniorów. Po 18. kolejkach podopieczni Piotra Kobiereckiego zgromadzili na swoim koncie 42 punkty i są jedynym zespołem, który w bieżącym sezonie nie zaznał jeszcze porażki. W przyszłej kolejce rywalem warszawian będzie ŁKS Łódź, z którym zmierzą się 17 marca o godzinie 18:00.