Reprezentacja futsalu A

Już za kilka godzin biało-czerwoni stoczą decydujący bój o drugie miejsce w grupie eliminacyjnej do mistrzostw Europy. Polacy przed meczem z Czechami właściwie nic jeszcze nie wiedzą. Mogą wieczorem świętować bezpośredni awans na kontynentalne finały, przedłużyć swoje nadzieje na EURO poprzez grę w barażach, jak również przełknąć gorycz eliminacyjnej porażki. Mecz z Czechami w Opolu rozpocznie się o godzinie 16:15, a transmisję przeprowadzi TVP Sport.

FORTUNA Puchar Polski

Dla Cracovii FORTUNA Puchar Polski to jedyna droga, by nie musiała spisać tego sezonu na straty, bo w lidze spisuje się poniżej oczekiwań. Raków Częstochowa staje przed szansą, by pierwszy raz w historii klubu zagrać w europejskich pucharach. – Mam nadzieję, że to my pojedziemy na finał do Lublina – twierdzi Wojciech Cygan, prezes Rakowa. – Zamierzamy obronić trofeum – zapewnia Milan Dimun, obrońca Cracovii, która jest gospodarzem półfinałowego spotkania (środa, godz. 17:30, transmisja Polsat Sport).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności