PKO Ekstraklasa

– Mamy dużo więcej czasu wolnego, który można przeznaczyć na pracę w celu poprawy gorszych elementów w swojej grze. Obecnie czytam „Złote zasady. Dziesięć kroków do doskonałości w życiu i w pracy” Boba Bowmana. To trener Michaela Phelpsa – mówi najmłodszy kapitan w PKO Ekstraklasie, pomocnik Pogoni Szczecin, Sebastian Kowalczyk.

Wywiady

Michał Łabędzki w ekstraklasie rozegrał 151 spotkań, a po zakończeniu kariery został... strażakiem. – Czasem porównuję to do piłki. Trzeba było dobrze przepracować mikrocykl, by być gotowym na mecz w weekend. W straży też musimy być zawsze wytrenowani i gotowi – podkreśla były piłkarz m. in. ŁKS Łódź, Pogoni Szczecin czy Arki Gdynia, a także reprezentant Polski w beach soccerze.

Tylko u nas

Korzystając z przerwy w rozgrywkach, magazyn Łączy Nas Futsal postara się – podobnie jak inne media – tylko trochę lepiej wypełnić rolę edukacyjną. Dziś w oparciu m.in. o prezentację selekcjonera Błażeja Korczyńskiego i rozmowy z zawodnikami opowiemy o różnicach i podobieństwach między futsalem i piłką nożną. Zajrzymy także do futsalowego archiwum, by przypomnieć o nieistniejących już klubach i pokazać, jak na przestrzeni lat zmienili się zawodnicy i trenerzy.

Federacja

Polski Związek Piłki Nożnej oraz Telewizja Polsat mają przyjemność poinformować o zawarciu nowych umów dotyczących praw telewizyjnych do rozgrywek o Totolotek Puchar Polski oraz meczów o mistrzostwo Fortuna 1. Ligi. Na ich mocy Telewizja Polsat stanie się nadawcą spotkań Totolotek Pucharu Polski oraz Fortuna 1. Ligi w trzech kolejnych sezonach (2021/22, 2022/23, 2023/24).

Aktualności

W polskim społeczeństwie w czasie pandemii koronawirusa nie brakuje gestów wsparcia wobec służby zdrowia. Przybierają one różną postać. Na szczególną formę pomocy zdecydował się były zawodnik i dyrektor sportowy Sandecji Nowy Sącz Arkadiusz Aleksander. Na Twitterze poinformował, że udostępni mieszkanie we Wrocławiu dla tych pracowników szpitali, którzy ze względu na specyfikę pracy nie chcą narażać na niebezpieczeństwo członków swoich rodzin.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności