Ekstraklasa

Ostatnia kolejka LOTTO Ekstraklasy miała przynieść wielkie emocje i nie zawiodła. Rozgrywająca bardzo dobre zawody Legia Warszawa prowadziła do 81. minuty w Poznaniu z Lechem 2:0 i wydało się, że nic już jej nie przeszkodzi. Do akcji wkroczyli jednak kibice „Kolejorza”, których skandaliczne zachowanie zakończyło się przerwaniem meczu. W trybie pilnym musiała obradować Komisja Ligi, która przyznała walkowera na korzyść Legii. Wicemistrzem kraju została Jagiellonia Białystok Przemysława Frankowskiego, a na ostatnim miejscu podium stanął Lech. Prawo gry w europejskich pucharach wywalczył również Górnik Zabrze Rafała Kurzawy i Szymona Żurkowskiego.

Reprezentacja A

To była udana niedziela w wykonaniu reprezentantów Polski. Golami w Serie A mogli pochwalić się Arkadiusz Milik i Dawid Kownacki. W Belgii na listę strzelców wpisał się zaś Łukasz Teodorczyk. Asystami popisali się z kolei kadrowicze z LOTTO Ekstraklasy – ostatnie podania zaliczyli m.in. Przemysław Frankowski, Rafal Kurzawa i Szymon Żurkowski. Sprawdź nasz raport kadrowicza!

Reprezentacja A

Już w poniedziałek rozpocznie się zgrupowanie reprezentacji Polski w Juracie, które będzie pierwszym etapem bezpośrednich przygotowań do mistrzostw świata 2018. Zanim jednak drużyna narodowa wyleci do Rosji, kadrowiczów selekcjonera Adama Nawałki czekają ostatnie zmagania ligowe. Sprawdź do jakiś tarć dojdzie w niedzielę!

Centralna Liga Juniorów

Derby Krakowa dla „Pasów”! Cracovia nie miała najmniejszych problemów w sobotnim meczu 28. kolejki Centralnej Ligi Juniorów i pokonała w Zabierzowie Wisłę aż 6:0. Już w drugiej minucie na listę strzelców wpisał się Radosław Kanach, a później trzy bramki zdobył Michał Wiśniewski i dwie Daniel Pik. Spotkanie było na żywo transmitowane na kanale Łączy Nas Piłka. Zapraszamy do obejrzenia meczu z odtworzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży