Totolotek Puchar Polski

Dwie klasy rozgrywkowe, forma prezentowana w obecnym sezonie, jakość kadry, budżety – różnica między Gryfem Wejherowo, a Lechią Gdańsk na wielu płaszczyznach jest kolosalna. Ale... – Piłka nożna ma to do siebie, że nie zawsze zdecydowany faworyt wygrywa – podkreśla trener wejherowian Łukasz Kowalski, który wierzy, że jego zespół pokusi się o niespodziankę w starciu z obrońcą Totolotek Pucharu Polsku. Początek meczu we wtorek o godz. 15:30.

Totolotek Puchar Polski

We wtorek o godzinie 18:00 rozpocznie się mecz pierwszej rundy Pucharu Polski pomiędzy Koroną Kielce a Zagłębiem Lubin. „Miedziowi” ostatnio po świetnym widowisku pechowo zremisowali ze Śląskiem Wrocław 4:4 w ekstraklasie. Prowadzony od kilku dni przez Martina Sevelę zespół chce sobie to powetować na Suzuki Arena w Kielcach. W sukces wierzy doświadczony Jakub Tosik.

Totolotek Puchar Polski

Rywalizacja pucharowa z założenia ma stwarzać szansę maluczkim do konfrontacji z drużynami wyżej notowanymi. Taka sytuacja będzie też miała miejsce w Chorzowie. Czternastokrotny mistrz Polski jest na największym zakręcie w swojej historii, walczy w trzeciej lidze o życie, a mecz Totolotek Pucharu Polski ze Stomilem Olsztyn może być dla Ruchu miłym przerywnikiem w tej trudnej, codziennej batalii o przetrwanie. Mecz 1/32 finału Pucharu Polski rozpocznie się o godzinie 17:00.

Totolotek Puchar Polski

Już dziś rozpoczną się wielkie emocje związane z 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. Do rywalizacji przystępują 64 kluby i wszystkie – zarówno te małe, jak i duże – marzą o grze w wielkim finale na PGE Narodowym w Warszawie 2 maja. Zwycięzca „Pucharu Tysiąca Drużyn” otrzyma 3 miliony złotych. Łączna pula nagród w rozgrywkach wyniesie zaś 6 580 000 zł. Bardzo istotną rolę ponownie odegrają młodzieżowcy, którzy muszą występować w każdej z drużyn. Wszystkie rundy, w tym 1/4 i 1/2 finału, będą rozgrywane wg. zasady jednego meczu. Emocji na pewno nie zabraknie!

Reprezentacja futsalu A

Reprezentacja Polski w futsalu w pierwszym meczu Turnieju Państw Wyszehradzkich przegrała ze Słowacją 1:2. Jedyną bramkę dla biało-czerwonych zdobył Michał Kubik. W kolejnych spotkaniach podopieczni Błażeja Korczyńskiego zagrają z Węgrami i Czechami.

PKO Ekstraklasa

Od początku sezonu 2019/2020 w rozgrywkach PKO Ekstraklasy obowiązuje przepis o grze przez cały czas trwania meczu przynajmniej jednego zawodnika młodzieżowego. Są to piłkarze urodzeni w roku 1998 oraz młodsi. Zapraszamy do zapoznania się z raportem ich występów, który będzie aktualizowany po każdej ligowej kolejce.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności