Centralna Liga Juniorów

Wynik meczu Śląska Wrocław z Pogonią Szczecin to wydarzenie numer jeden minionej kolejki w Centralnej Lidze Juniorów. W weekend nie doszło do dwóch innych hitowo zapowiadających się meczów Lecha z Legią i Zagłębia z Wisłą. Liderem w tej sytuacji, mimo porażki, nadal jest Śląsk, w grupie pościgowej na czoło wysunęła się Pogoń Szczecin.

Reprezentacja A

Trzynaście miesięcy temu pierwszy raz wystąpił w podstawowym składzie Lecha w Ekstraklasie. Dziesięć miesięcy temu strzelił pierwszego gola, we wrześniu zadebiutował w reprezentacji Polski, w październiku już wyszedł w jej podstawowym składzie. Spotkanie z Benfiką Lizbona kończył z opaską kapitana „Kolejorza”. Patrząc na dynamikę rozwoju kariery Jakuba Modera można złapać się za głowę.

Ekstraklasa futsal

Nie rozczarował szlagier Statscore Futsal Ekstraklasy. Pojedynek trzeciej drużyny z liderem, czyli Piasta Gliwice z Rekordem Bielsko-Biała, od pierwszych minut trzymał w napięciu. W pierwszych dwudziestu minutach widzowie oglądali cztery bramki, a na przerwę drużyny schodziły z remisem. W drugiej połowie o wygranej bielszczan zadecydowało jedno trafienie – autorem złotego gola był młody Kamil Surmiak. Mecz był na żywo transmitowany przez kanał Łączy Nas Piłka. Już teraz można obejrzeć spotkanie z odtworzenia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności