Ekstraklasa futsal

W pierwszym magazynie Łączy Nas Futsal w 2020 roku pokażemy najpiękniejsze bramki poprzedniej rundy w Futsal Ekstraklasie. Piękne gole kibice oglądali też w pierwszej kolejce po świątecznej przerwie. Popis skutecznej gry dał Sebastian Grubalski, Michał Marek ustrzelił hat-tricka, a my zauważyliśmy podobieństwo jednego z graczy FC Toruń do filmowego ...Grundola. Nie zabraknie również tradycyjnie bramek z parkietów pierwszoligowych. Zapraszamy!

FORTUNA I Liga

Rywalizację pierwszoligowców będzie z pewnością śledzić wiosną większość kibiców w kraju. Kilka drużyn ma szansę na awans, a emocje potęgować będzie dodatkowo fakt, że do elity można awansować poprzez baraże. Za aktualnego wicelidera I ligi, a więc Stal Mielec, szczególnie kciuki będą trzymać na… Górnym Śląsku. Dlaczego? Już wyjaśniamy.

Aktualności

Rzecznik Dyscyplinarny PZPN Adam Gilarski, w ramach działań prewencyjnych, dotyczących zapobiegania match-fixingowi, przypomina klubom piłkarskim, organizującym zimowe zgrupowania przygotowawcze poza granicami Polski, o przeciwdziałaniu ustawianiu wyników lub przebiegu sparingowych meczów piłkarskich rozgrywanych podczas takich zgrupowań.

Aktualności

Dlaczego Krzysztof Piątek strzelając gola Izraelowi na wyjeździe wcale nie był w sytuacji, która zawsze kończy się bramką? Jak skomplikowane były strzały Arkadiusza Milika i Sebastiana Szymańskiego? Tłumaczymy, czym jest specjalny wyznacznik – gole oczekiwane – pomagający w analizie indywidualnej i zespołowej, który również zaczyna przebijać się do świadomości kibiców.

Wywiady

Patryk Klimala przeniósł się z Jagiellonii Białystok do Celticu Glasgow i został tym samym ósmym Polakiem w historii „The Bhoys”. W poniedziałek były już gracz Jagi pozytywnie przeszedł testy medyczne i powoli może myśleć o dalszym zdobywaniu bramek i próbie poprawienia strzeleckiego dorobku Macieja Żurawskiego, który w 68 meczach dla Celticu trafił 22 razy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności