Centralna Liga Juniorów

Już w trzeciej kolejce Centralnej Ligi Juniorów dojdzie do pierwszych, szlagierowo zapowiadających się spotkań. W Gdyni zmierzą się liderzy grupy zachodniej, natomiast "na wschodzie" dojdzie do derbów Krakowa oraz rywalizacji Rzeszów kontra Łódź. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?

Reprezentacja A

Obaj przeszli przez wszystkie szczeble szkolenia w Polsce. Występowali w młodzieżowych kadrach od U-16 aż po U-21. Byli liderami reprezentacji Polski prowadzonej przez Marcina Dornę na turnieju UEFA EURO U21, który w czerwcu odbył się w naszym kraju. Po mistrzostwach podjęli nowe, zagraniczne wyzwania. Bednarek ruszył na podbój angielskiej Premier League, a Kędziora podpisał czteroletni kontrakt z najbardziej utytułowanym klubem na Ukrainie – Dynamem Kijów. Dzisiaj obaj zrealizowali kolejny wielki cel – zostali powołani do pierwszej reprezentacji Polski na mecze eliminacji mistrzostw świata 2018 z Danią i Kazachstanem.

II Liga

Wydarzeniem numer jeden w trzeciej drugoligowej kolejce był gest fair play w wykonaniu piłkarzy Radomiaka Radom, który obiegł całą piłkarską Polskę. Oprócz tego zdarzenia w ubiegły weekend obejrzeliśmy także między innymi przełamania Znicza Pruszków, Wisły Puławy czy Garbarni Kraków. Zapraszamy na magazyn skrótów 3. kolejki rozgrywek drugiej ligi!

Europejskie puchary

Legia Warszawa w pierwszym meczu czwartej rundy eliminacji Ligi Europy tylko zremisowała na własnym stadionie z Sheriffem Tiraspol 1:1. Rewanż w Mołdawii odbędzie się już za tydzień, 24 sierpnia, o godzinie 19:00. Zespół Jacka Magiery musi zagrać zdecydowanie lepiej, jeśli chce awansować do fazy grupowej Ligi Europy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży