OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Górnik Łęczna
3
0
3
0
0
18:2
0
0
0
0:0
3
0
0
18:0
3
0
0
18:0
2. GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
3
0
3
0
0
16:1
1
0
0
4:0
2
0
0
12:0
3
0
0
16:0
3. TME UKS SMS Łódź
3
0
3
0
0
15:0
1
0
0
3:0
2
0
0
12:0
3
0
0
15:0
4. AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
3
0
2
1
0
11:0
0
0
0
0:0
2
1
0
11:0
2
1
0
11:0
5. KKP Stomilanki II Olsztyn
3
0
2
0
1
14:4
2
0
1
14:4
0
0
0
0:4
2
0
1
14:4
6. Tarnovia Tarnów
3
0
3
0
0
13:4
1
0
0
3:1
2
0
0
10:1
3
0
0
13:1
7. Unifreeze Górzno
3
0
2
0
1
18:10
0
0
1
4:8
2
0
0
14:8
2
0
1
18:8
8. UKS 3 Weronica Staszkówka Jelna
3
0
3
0
0
14:6
1
0
0
3:0
2
0
0
11:0
3
0
0
14:0
9. Sportis KKP Bydgoszcz
3
0
3
0
0
11:3
1
0
0
3:2
2
0
0
8:2
3
0
0
11:2
10. KKS CZARNI SOSNOWIEC
3
0
2
1
0
8:0
0
1
0
0:0
2
0
0
8:0
2
1
0
8:0
11. TS ROW RYBNIK SP. Z O.O.
3
0
2
0
1
9:3
0
0
0
0:0
2
0
1
9:0
2
0
1
9:0
12. MEDYK POLOmarket Konin
3
0
2
0
1
9:4
1
0
0
3:1
1
0
1
6:1
2
0
1
9:1
13. POLONIA Środa Wlkp.
2
0
1
0
1
8:3
0
0
0
0:0
1
0
1
8:0
1
0
1
8:0
14. RESPEKT MYŚLENICE
3
0
2
0
1
7:3
1
0
1
4:2
1
0
0
3:2
2
0
1
7:2
15. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA
3
0
3
0
0
5:1
0
0
0
0:0
3
0
0
5:0
3
0
0
5:0
16. AP LOTOS Gdańsk
2
0
1
0
1
7:4
1
0
0
5:1
0
0
1
2:1
1
0
1
7:1
17. Hydrotruck Radom
2
0
1
0
1
5:2
0
0
1
1:2
1
0
0
4:2
1
0
1
5:2
18. TKKF STILON GORZÓW
2
0
1
0
1
6:4
1
0
0
6:1
0
0
1
0:1
1
0
1
6:1
19. KSP KIELCE
2
0
1
1
0
4:2
1
0
0
2:0
0
1
0
2:0
1
1
0
4:0
20. UKS SMS II Łódź
2
0
1
0
1
2:1
0
0
1
0:1
1
0
0
2:1
1
0
1
2:1
21. ŚLĄSK WROCŁAW
3
0
2
0
1
8:8
0
0
0
0:0
2
0
1
8:0
2
0
1
8:0
22. KKS CZARNI II SOSNOWIEC
2
0
1
0
1
5:5
0
0
1
0:5
1
0
0
5:5
1
0
1
5:5
23. MEDYK II POLOmarket Konin
3
0
1
1
1
5:5
0
1
1
2:3
1
0
0
3:3
1
1
1
5:3
24. Bronowianka Kraków
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
25. Resovia II Rzeszów
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
26. CWKS Resovia Rzeszów
2
0
1
0
1
4:5
0
0
1
2:5
1
0
0
2:5
1
0
1
4:5
27. UKS LOCZKI WYSZKÓW
2
0
1
0
1
3:4
0
0
1
0:4
1
0
0
3:4
1
0
1
3:4
28. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
1
0
0
0
1
3:4
0
0
1
3:4
0
0
0
0:4
0
0
1
3:4
29. KS Raszyn
1
0
0
0
1
2:3
0
0
1
2:3
0
0
0
0:3
0
0
1
2:3
30. Pogoń DEKPOL Tczew
1
0
0
0
1
2:3
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
31. Sokół Kolbuszowa Dolna
1
0
0
0
1
2:3
0
0
1
2:3
0
0
0
0:3
0
0
1
2:3
32. UKS Ząbkovia Ząbki
1
0
0
0
1
2:3
0
0
1
2:3
0
0
0
0:3
0
0
1
2:3
33. Wanda Kraków
1
0
0
0
1
2:3
0
0
1
2:3
0
0
0
0:3
0
0
1
2:3
34. ŚLĄSK II WROCŁAW
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
35. Prądniczanka Kraków
1
0
0
0
1
0:1
0
0
1
0:1
0
0
0
0:1
0
0
1
0:1
36. UKS SMS III Łódź
2
0
1
0
1
4:6
0
0
0
0:0
1
0
1
4:0
1
0
1
4:0
37. BIELAWIANKA BIELAWA
1
0
0
0
1
1:3
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
38. Olimpia II Szczecin.
1
0
0
0
1
1:3
0
0
1
1:3
0
0
0
0:3
0
0
1
1:3
39. Olimpia Szczecin
1
0
0
0
1
1:3
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
40. 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
1
0
0
0
1
0:2
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
41. GKS II Górnik Łęczna
1
0
0
0
1
0:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
0
0
1
0:2
42. GSS Grodzisk Wlkp.
1
0
0
0
1
0:2
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
43. KKP Stomilanki Olsztyn
1
0
0
0
1
0:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
0
0
1
0:2
44. Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
1
0
0
0
1
0:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
0
0
1
0:2
45. PKS PIASTOVIA PIASTÓW
2
0
1
0
1
3:6
0
0
1
0:4
1
0
0
3:4
1
0
1
3:4
46. JUNA-TRANS Stare Oborzyska
2
0
1
0
1
3:6
1
0
1
3:6
0
0
0
0:6
1
0
1
3:6
47. MUKS Praga Warszawa (J)
1
0
0
0
1
3:6
0
0
1
3:6
0
0
0
0:6
0
0
1
3:6
48. KS RYSY BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
49. UKS SPARTA Daleszyce
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
50. IKKP NOTEĆ INOWROCŁAW
2
0
1
0
1
3:7
1
0
1
3:7
0
0
0
0:7
1
0
1
3:7
51. KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
2
0
1
0
1
1:5
0
0
1
0:5
1
0
0
1:5
1
0
1
1:5
52. LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK
1
0
0
0
1
1:5
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
53. KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI
1
0
0
0
1
0:4
0
0
1
0:4
0
0
0
0:4
0
0
1
0:4
54. MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
1
0
0
0
1
0:4
0
0
1
0:4
0
0
0
0:4
0
0
1
0:4
55. Resovia II Rzeszów
1
0
0
0
1
0:4
0
0
1
0:4
0
0
0
0:4
0
0
1
0:4
56. KS Bronowianka Kraków
2
0
1
0
1
2:7
1
0
1
2:7
0
0
0
0:7
1
0
1
2:7
57. Włókniarz Białystok
1
0
0
0
1
1:6
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
58. POGOŃ Gościniec nad Wisłą II TCZEW
1
0
0
0
1
0:5
0
0
1
0:5
0
0
0
0:5
0
0
1
0:5
59. UKS HETMANKI Włoszczowa
1
0
0
0
1
1:7
0
0
1
1:7
0
0
0
0:7
0
0
1
1:7
60. WAP Włocławek
1
0
0
0
1
1:7
0
0
1
1:7
0
0
0
0:7
0
0
1
1:7
61. AP KOTWICA Kołobrzeg
1
0
0
0
1
0:6
0
0
1
0:6
0
0
0
0:6
0
0
1
0:6
62. MUKS Praga Warszawa
1
0
0
0
1
0:6
0
0
1
0:6
0
0
0
0:6
0
0
1
0:6
63. Forty Piątnica
1
0
0
0
1
0:8
0
0
1
0:8
0
0
0
0:8
0
0
1
0:8
64. KS UNIA OPOLE
2
0
1
0
1
3:12
1
0
1
3:12
0
0
0
0:12
1
0
1
3:12
65. LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA
1
0
0
0
1
0:9
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
66. AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
1
0
0
0
1
0:11
0
0
1
0:11
0
0
0
0:11
0
0
1
0:11
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności