OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. KSP KIELCE
3
0
3
0
0
14:1
2
0
0
7:1
1
0
0
7:1
3
0
0
14:1
2. WAP WŁOCŁAWEK
3
0
3
0
0
15:3
1
0
0
7:1
2
0
0
8:1
3
0
0
15:1
3. BPAP MARCUS GDYNIA
2
0
1
0
1
15:3
1
0
1
15:3
0
0
0
0:3
1
0
1
15:3
4. UKS BIELAWIANKA BIELAWA
3
0
3
0
0
14:3
2
0
0
9:3
1
0
0
5:3
3
0
0
14:3
5. POGOŃ Gościniec nad Wisłą TCZEW
3
0
2
0
1
13:3
0
0
1
2:3
2
0
0
11:3
2
0
1
13:3
6. KA 4 RESPECT Krobia
3
0
3
0
0
12:3
3
0
0
12:3
0
0
0
0:3
3
0
0
12:3
7. Dargfil Tomaszów Maz.
3
0
2
1
0
10:2
2
0
0
8:0
0
1
0
2:0
2
1
0
10:0
8. Sokół Kolbuszowa Dolna
1
0
1
0
0
9:1
1
0
0
9:1
0
0
0
0:1
1
0
0
9:1
9. Podgórze Kraków
2
0
1
0
1
10:3
0
0
1
2:3
1
0
0
8:3
1
0
1
10:3
10. KS RYSY BUKOWINA TATRZAŃSKA
1
0
1
0
0
8:1
0
0
0
0:0
1
0
0
8:0
1
0
0
8:0
11. Górnik II Łęczna
2
0
1
0
1
9:3
1
0
1
9:3
0
0
0
0:3
1
0
1
9:3
12. TS ROW RYBNIK SP. Z O.O.
1
0
1
0
0
8:2
0
0
0
0:0
1
0
0
8:0
1
0
0
8:0
13. KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
3
0
3
0
0
6:0
1
0
0
2:0
2
0
0
4:0
3
0
0
6:0
14. AS Stomil Olsztyn
3
0
2
0
1
8:3
1
0
1
5:3
1
0
0
3:3
2
0
1
8:3
15. TS ROW II RYBNIK Sp. z o.o.
2
0
1
0
1
7:3
1
0
1
7:3
0
0
0
0:3
1
0
1
7:3
16. UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW
2
0
1
0
1
6:2
0
0
1
0:2
1
0
0
6:2
1
0
1
6:2
17. MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
3
0
3
0
0
6:2
2
0
0
4:2
1
0
0
2:2
3
0
0
6:2
18. Hydrotruck Radom
1
0
1
0
0
4:1
0
0
0
0:0
1
0
0
4:0
1
0
0
4:0
19. BTS REKORD
1
0
1
0
0
4:1
0
0
0
0:0
1
0
0
4:0
1
0
0
4:0
20. UKS ISD - UJD CZĘSTOCHOWA
1
0
1
0
0
3:0
0
0
0
0:0
1
0
0
3:0
1
0
0
3:0
21. UKS SMS II Łódź
1
0
1
0
0
5:3
0
0
0
0:0
1
0
0
5:0
1
0
0
5:0
22. SMS Resovia Rzeszów
1
0
1
0
0
4:2
0
0
0
0:0
1
0
0
4:0
1
0
0
4:0
23. UKS Ząbkovia Ząbki
1
0
1
0
0
3:1
0
0
0
0:0
1
0
0
3:0
1
0
0
3:0
24. 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
3
0
2
0
1
6:5
1
0
1
4:4
1
0
0
2:4
2
0
1
6:4
25. KS Zamłynie Radom
3
0
2
0
1
5:4
1
0
1
4:4
1
0
0
1:4
2
0
1
5:4
26. EKOSPORT BIAŁYSTOK
2
0
1
0
1
4:3
0
0
0
0:0
1
0
1
4:0
1
0
1
4:0
27. RESPEKT MYŚLENICE
1
0
1
0
0
3:2
0
0
0
0:0
1
0
0
3:0
1
0
0
3:0
28. POLONIA Środa Wlkp.
1
0
1
0
0
3:2
0
0
0
0:0
1
0
0
3:0
1
0
0
3:0
29. AKADEMIA PIŁKARSKA KOTWICA KOŁOBRZEG
1
0
1
0
0
3:2
0
0
0
0:0
1
0
0
3:0
1
0
0
3:0
30. Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
2
0
1
0
1
4:4
1
0
0
3:1
0
0
1
1:1
1
0
1
4:1
31. Prądniczanka Kraków
2
0
1
0
1
4:4
0
0
1
1:4
1
0
0
3:4
1
0
1
4:4
32. LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA
2
0
1
0
1
3:3
0
0
0
0:0
1
0
1
3:0
1
0
1
3:0
33. Tarnovia Tarnów
1
0
0
1
0
2:2
0
0
0
0:0
0
1
0
2:0
0
1
0
2:0
34. MUKS Praga Warszawa
1
0
0
1
0
2:2
0
1
0
2:2
0
0
0
0:2
0
1
0
2:2
35. KKP Stomilanki Olsztyn
1
0
0
1
0
2:2
0
1
0
2:2
0
0
0
0:2
0
1
0
2:2
36. UKS SMS Łódź
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
37. UKS JASKÓŁKI
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
38. TS MITECH ŻYWIEC
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
39. Olimpia Szczecin
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
40. MEDYK Konin
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
41. LKS ROLNIK B. GŁOGÓWEK
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
42. Kobiecy KP Bydgoszcz
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
43. KKS CZARNI SOSNOWIEC
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
44. Izolator Boguchwała
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
45. ISKRA BRZEZINKA KKPN
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
46. GSS Grodzisk Wlkp.
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
47. Górnik Łęczna
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
48. Górnik II Łęczna S.A.
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
49. GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
50. AZS WROCŁAW
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
51. AZS UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
52. AZS PWSZ WAŁBRZYCH
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
53. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
3
0
2
0
1
8:9
1
0
1
6:8
1
0
0
2:8
2
0
1
8:8
54. Naprzód Sobolów
3
0
2
0
1
6:7
1
0
1
3:5
1
0
0
3:5
2
0
1
6:5
55. UKS 3 Staszkówka Jelna
2
0
1
0
1
4:5
0
0
1
2:4
1
0
0
2:4
1
0
1
4:4
56. KTS-K LUZINO
2
0
1
0
1
4:5
0
0
0
0:0
1
0
1
4:0
1
0
1
4:0
57. Unifreeze Górzno
1
0
0
0
1
2:3
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
58. Starówka Nowy Sącz
1
0
0
0
1
2:3
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
59. PKS PIASTOVIA PIASTÓW
1
0
0
0
1
2:3
0
0
1
2:3
0
0
0
0:3
0
0
1
2:3
60. AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
1
0
0
0
1
2:3
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
61. Akademia Piłkarska LG
1
0
0
0
1
2:3
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
62. UKS Victoria SP 2 Sianów
1
0
0
0
1
1:2
0
0
1
1:2
0
0
0
0:2
0
0
1
1:2
63. SMS Resovia II Rzeszów
1
0
0
0
1
1:2
0
0
1
1:2
0
0
0
0:2
0
0
1
1:2
64. PTC Pabianice
1
0
0
0
1
1:2
0
0
1
1:2
0
0
0
0:2
0
0
1
1:2
65. KS UNIA OPOLE
2
0
1
0
1
1:2
1
0
1
1:2
0
0
0
0:2
1
0
1
1:2
66. MEDYK II Konin
1
0
0
0
1
0:1
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
67. KKS ZABRZE
1
0
0
0
1
0:1
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
68. Forty Piątnica
1
0
0
0
1
0:1
0
0
1
0:1
0
0
0
0:1
0
0
1
0:1
69. KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI
1
0
0
0
1
3:5
0
0
1
3:5
0
0
0
0:5
0
0
1
3:5
70. GKS TYGRYS HUTA MIŃSKA
2
0
1
0
1
2:4
0
0
0
0:0
1
0
1
2:0
1
0
1
2:0
71. KKP UNIA LUBLIN
1
0
0
0
1
1:3
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
72. Wanda Kraków
1
0
0
0
1
0:2
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
73. LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA
1
0
0
0
1
0:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
0
0
1
0:2
74. Włókniarz Białystok
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
75. UKS SMS III Łódź
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
76. MUSTANG WIELGIE
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
77. LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
78. LKS PLON II BŁOTNICA STRZELECKA
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
79. GWIAZDA - DOMINIXUS TORUŃ
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
80. KOBIECY KP CHEŁMŻA
1
0
0
0
1
1:5
0
0
1
1:5
0
0
0
0:5
0
0
1
1:5
81. UKS GÓRNICZA KONIN
1
0
0
0
1
0:4
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
82. Spójnia Białe Błota
1
0
0
0
1
0:4
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
83. UKS SPARTA Daleszyce
1
0
0
0
1
0:4
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
84. RESO Akademia 2012 Suwałki
1
0
0
0
1
0:4
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
85. POLONIA Poznań
1
0
0
0
1
0:4
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
86. TKKF STILON GORZÓW WLKP.
1
0
0
0
1
1:6
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
87. K.S ORLIK JELENIA GÓRA
1
0
0
0
1
1:6
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
88. PROMIEŃ ŻARY
1
0
0
0
1
0:5
0
0
1
0:5
0
0
0
0:5
0
0
1
0:5
89. KKP WARTA GORZÓW WLKP.
1
0
0
0
1
0:5
0
0
1
0:5
0
0
0
0:5
0
0
1
0:5
90. KS Raszyn
1
0
0
0
1
1:7
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
91. KKP Stomilanki II Olsztyn
1
0
0
0
1
0:6
0
0
1
0:6
0
0
0
0:6
0
0
1
0:6
92. Potok Sitno
1
0
0
0
1
0:7
0
0
1
0:7
0
0
0
0:7
0
0
1
0:7
93. MUKS Praga W-wa
1
0
0
0
1
1:9
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
94. Olimpia II Szczecin
1
0
0
0
1
0:8
0
0
1
0:8
0
0
0
0:8
0
0
1
0:8
95. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
1
0
0
0
1
0:8
0
0
1
0:8
0
0
0
0:8
0
0
1
0:8
96. UKS HETMANKI Włoszczowa
1
0
0
0
1
0:9
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
97. BŁĘKITNI Stargard
1
0
0
0
1
0:14
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności