OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. ZAGŁĘBIE II LUBIN
4
0
4
0
0
21:1
0
0
0
0:0
4
0
0
21:0
4
0
0
21:0
2. Kaczawa Bieniowice
2
0
1
0
1
18:4
0
0
0
0:0
1
0
1
18:0
1
0
1
18:0
3. SPARTA GRĘBOCICE
3
0
2
0
1
18:4
0
0
0
0:0
2
0
1
18:0
2
0
1
18:0
4. DĄB STOWARZYSZENIE SIEDLISKA
4
0
3
0
1
19:7
1
0
1
6:6
2
0
0
13:6
3
0
1
19:6
5. GROM GROMADZYŃ-WIELOWIEŚ
3
0
2
0
1
20:11
1
0
1
13:8
1
0
0
7:8
2
0
1
20:8
6. STAL CHOCIANÓW
4
0
2
2
0
14:6
0
1
0
2:2
2
1
0
12:2
2
2
0
14:2
7. LEGNICKIE POLE
2
0
1
1
0
11:3
0
0
0
0:0
1
1
0
11:0
1
1
0
11:0
8. ORLIK OKMIANY
4
0
3
0
1
18:12
0
0
1
0:10
3
0
0
18:10
3
0
1
18:10
9. Iskra Kochlice
4
0
3
0
1
11:5
2
0
0
5:1
1
0
1
6:1
3
0
1
11:1
10. KUŹNIA JAWOR
4
0
3
1
0
11:6
2
0
0
6:3
1
1
0
5:3
3
1
0
11:3
11. Górnik Lubin
3
0
2
0
1
9:4
1
0
1
3:4
1
0
0
6:4
2
0
1
9:4
12. SPARTA RUDNA
2
0
1
0
1
9:4
0
0
1
0:2
1
0
0
9:2
1
0
1
9:2
13. BAZALT PIOTROWICE
4
0
3
0
1
9:5
2
0
1
7:4
1
0
0
2:4
3
0
1
9:4
14. SOKÓŁ JERZMANOWA
3
0
2
0
1
12:9
0
0
1
1:6
2
0
0
11:6
2
0
1
12:6
15. Zawisza Buildex Serby
2
0
1
0
1
8:5
0
0
0
0:0
1
0
1
8:0
1
0
1
8:0
16. Mewa Kunice
4
0
1
3
0
8:5
1
2
0
5:2
0
1
0
3:2
1
3
0
8:2
17. LZS WILKI RÓŻANA
2
0
1
0
1
7:4
0
0
0
0:0
1
0
1
7:0
1
0
1
7:0
18. Gwardia Białołęka
2
0
1
1
0
6:3
0
1
0
3:3
1
0
0
3:3
1
1
0
6:3
19. MIESZKO RUSZOWICE
2
0
1
1
0
6:3
0
1
0
2:2
1
0
0
4:2
1
1
0
6:2
20. ALBATROS JAŚKOWICE
2
0
1
1
0
5:3
1
0
0
2:0
0
1
0
3:0
1
1
0
5:0
21. Pogoń Góra
5
0
3
1
1
14:13
2
0
1
8:8
1
1
0
6:8
3
1
1
14:8
22. TĘCZA KWIETNO
3
0
2
0
1
7:6
0
0
1
1:4
2
0
0
6:4
2
0
1
7:4
23. ORZEŁ MIKOŁAJOWICE
2
0
1
0
1
5:4
0
0
1
1:2
1
0
0
4:2
1
0
1
5:2
24. ORZEŁ CZERNA
2
0
1
0
1
9:9
0
0
1
3:7
1
0
0
6:7
1
0
1
9:7
25. VICTORIA SICINY
3
0
2
0
1
8:8
2
0
1
8:8
0
0
0
0:8
2
0
1
8:8
26. KS KŁOPOTÓW - OSIEK
2
0
1
0
1
5:5
1
0
1
5:5
0
0
0
0:5
1
0
1
5:5
27. SPARTA PRZEDMOŚCIE
2
0
1
0
1
3:3
0
0
1
0:3
1
0
0
3:3
1
0
1
3:3
28. ODRA-TOTAL ŚCINAWA
1
0
0
1
0
3:3
0
1
0
3:3
0
0
0
0:3
0
1
0
3:3
29. KACZAWA II BIENIOWICE
1
0
0
1
0
3:3
0
1
0
3:3
0
0
0
0:3
0
1
0
3:3
30. CZARNI GOLANKA
2
0
1
0
1
3:3
1
0
1
3:3
0
0
0
0:3
1
0
1
3:3
31. PROCHOWICZANKA
1
0
0
1
0
2:2
0
1
0
2:2
0
0
0
0:2
0
1
0
2:2
32. PŁOMIEŃ MICHÓW
2
0
1
0
1
7:8
1
0
1
7:8
0
0
0
0:8
1
0
1
7:8
33. KALINA SOBIN
2
0
1
0
1
6:7
0
0
1
0:3
1
0
0
6:3
1
0
1
6:3
34. SPARTA PARSZOWICE
1
0
0
0
1
4:5
0
0
0
0:0
0
0
1
4:0
0
0
1
4:0
35. Orkan Szczedrzykowice
2
0
0
1
1
3:4
0
0
0
0:0
0
1
1
3:0
0
1
1
3:0
36. MIEDŹ II LEGNICA
2
0
0
1
1
3:4
0
0
1
0:1
0
1
0
3:1
0
1
1
3:1
37. PARK TARGOSZYN
1
0
0
0
1
2:3
0
0
1
2:3
0
0
0
0:3
0
0
1
2:3
38. Odra Chobienia
1
0
0
0
1
2:3
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
39. VSB Zryw Kłębanowice
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
40. ORLA WĄSOSZ
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
41. ARKA TRZEBNICE
2
0
1
0
1
5:7
1
0
1
5:7
0
0
0
0:7
1
0
1
5:7
42. ZADZIOR BUCZYNA
1
0
0
0
1
4:6
0
0
1
4:6
0
0
0
0:6
0
0
1
4:6
43. Płomień Radwanice
2
0
1
0
1
3:5
1
0
0
3:2
0
0
1
0:2
1
0
1
3:2
44. HURAGAN NOWA WIEŚ ZŁOTORYJSKA
1
0
0
0
1
2:4
0
0
1
2:4
0
0
0
0:4
0
0
1
2:4
45. CHROBRY II GŁOGÓW
1
0
0
0
1
2:4
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
46. HURAGAN PROBOSZCZÓW
1
0
0
0
1
1:3
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
47. BŁĘKITNI LEGSAD KOŚCIELEC
1
0
0
0
1
1:3
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
48. WILKOWIANKA WILKÓW
1
0
0
0
1
0:2
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
49. Konfeks Legnica
2
0
1
0
1
7:10
0
0
1
2:9
1
0
0
5:9
1
0
1
7:9
50. KS ŁAGOSZOWIA ŁAGOSZÓW
1
0
0
0
1
1:4
0
0
1
1:4
0
0
0
0:4
0
0
1
1:4
51. UNIA MIŁORADZICE
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
52. SKORA JADWISIN
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
53. RODŁO GRANOWICE
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
54. NOWY KOŚCIÓŁ
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
55. LZS OSTASZÓW
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
56. LZS LIPA
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
57. KS Męcinka
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
58. KŁOS MOSKORZYN
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
59. Huta Przemków
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
60. ORZEŁ WOJCIESZYN
3
0
1
1
1
7:11
1
1
1
7:11
0
0
0
0:11
1
1
1
7:11
61. Przyszłość Prusice
2
0
1
0
1
4:8
1
0
1
4:8
0
0
0
0:8
1
0
1
4:8
62. CZARNI ROKITKI
2
0
0
1
1
4:8
0
0
1
1:5
0
1
0
3:5
0
1
1
4:5
63. VICTORIA PARCHÓW
1
0
0
0
1
2:6
0
0
1
2:6
0
0
0
0:6
0
0
1
2:6
64. Iskra Księginice
2
0
1
0
1
5:10
0
0
1
2:10
1
0
0
3:10
1
0
1
5:10
65. RATAJ PASZOWICE
2
0
1
0
1
3:8
1
0
1
3:8
0
0
0
0:8
1
0
1
3:8
66. FORTUNA OBORA
1
0
0
0
1
2:7
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
67. VIKTORIA BOREK
1
0
0
0
1
1:6
0
0
1
1:6
0
0
0
0:6
0
0
1
1:6
68. NYSA WIADRÓW
1
0
0
0
1
0:5
0
0
1
0:5
0
0
0
0:5
0
0
1
0:5
69. GÓRNIK ZŁOTORYJA
3
0
2
0
1
5:11
0
0
1
0:9
2
0
0
5:9
2
0
1
5:9
70. CHOJNOWIANKA CHOJNÓW
1
0
0
0
1
5:11
0
0
0
0:0
0
0
1
5:0
0
0
1
5:0
71. Zamet Przemków
1
0
0
0
1
1:8
0
0
1
1:8
0
0
0
0:8
0
0
1
1:8
72. BURZA GOŁACZÓW
1
0
0
0
1
0:9
0
0
1
0:9
0
0
0
0:9
0
0
1
0:9
73. BŁĘKITNI KOSKOWICE
2
0
1
0
1
6:18
1
0
1
6:18
0
0
0
0:18
1
0
1
6:18
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności