OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Mazovia II Mińsk Mazowiecki
5
0
5
0
0
31:5
3
0
0
16:5
2
0
0
15:5
5
0
0
31:5
2. MKP Pogoń II Siedlce
4
0
2
1
1
13:5
1
0
0
7:1
1
1
1
6:1
2
1
1
13:1
3. Wicher Sadowne
2
0
1
0
1
11:5
1
0
1
11:5
0
0
0
0:5
1
0
1
11:5
4. Hutnik Huta Czechy
3
0
2
0
1
10:5
1
0
0
3:0
1
0
1
7:0
2
0
1
10:0
5. Naprzód Skórzec
3
0
2
0
1
9:5
1
0
1
3:4
1
0
0
6:4
2
0
1
9:4
6. Płomień Dębe Wielkie
2
0
1
1
0
4:1
0
1
0
1:1
1
0
0
3:1
1
1
0
4:1
7. Podlasie Sokołów Podlaski
3
0
1
1
1
9:7
0
1
1
3:6
1
0
0
6:6
1
1
1
9:6
8. Tęcza Korczew
2
0
1
0
1
5:3
0
0
1
1:3
1
0
0
4:3
1
0
1
5:3
9. MKP Pogoń III Siedlce
3
0
2
0
1
6:5
1
0
1
4:4
1
0
0
2:4
2
0
1
6:4
10. Zryw Sobolew
2
0
1
0
1
5:4
0
0
1
1:2
1
0
0
4:2
1
0
1
5:2
11. ULKS Gołąbek
3
0
2
0
1
5:4
1
0
1
2:4
1
0
0
3:4
2
0
1
5:4
12. Niwa Tęczki
2
0
1
0
1
5:4
1
0
1
5:4
0
0
0
0:4
1
0
1
5:4
13. MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ.
2
0
1
0
1
4:3
0
0
0
0:0
1
0
1
4:0
1
0
1
4:0
14. Olimpia Latowicz
3
0
2
0
1
13:13
2
0
1
13:13
0
0
0
0:13
2
0
1
13:13
15. Tygrys Huta Mińska
3
0
2
0
1
8:8
1
0
1
5:7
1
0
0
3:7
2
0
1
8:7
16. ŁDK Łosice
2
0
1
0
1
5:5
1
0
0
4:2
0
0
1
1:2
1
0
1
5:2
17. Wektra Zbuczyn
1
0
0
1
0
2:2
0
0
0
0:0
0
1
0
2:0
0
1
0
2:0
18. MKP POGOŃ Siedlce
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
19. Wycofana drużyna
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
20. Jabłonianka Jabłonna Lacka
1
0
0
0
1
4:5
0
0
0
0:0
0
0
1
4:0
0
0
1
4:0
21. Sęp Żelechów
1
0
0
0
1
3:4
0
0
0
0:0
0
0
1
3:0
0
0
1
3:0
22. Rywal Ruchna
1
0
0
0
1
1:2
0
0
1
1:2
0
0
0
0:2
0
0
1
1:2
23. Kolektyw Oleśnica
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
24. Wilga Miastków Kościelny
2
0
1
0
1
4:6
0
0
0
0:0
1
0
1
4:0
1
0
1
4:0
25. Watra Mrozy
1
0
0
0
1
2:4
0
0
0
0:0
0
0
1
2:0
0
0
1
2:0
26. Świt Barcząca
1
0
0
0
1
1:3
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
27. Victoria Kałuszyn
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
28. Miedzanka Miedzna
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
29. GLKS Huszlew
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
30. Fenix Siennica
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
31. ORZEŁ UNIN
3
0
2
0
1
5:9
1
0
0
2:1
1
0
1
3:1
2
0
1
5:1
32. Czarni Węgrów
1
0
0
0
1
4:8
0
0
0
0:0
0
0
1
4:0
0
0
1
4:0
33. Jupiter Koszewnica
1
0
0
0
1
0:4
0
0
1
0:4
0
0
0
0:4
0
0
1
0:4
34. MKS Małkinia
3
0
2
0
1
11:16
1
0
1
5:15
1
0
0
6:15
2
0
1
11:15
35. Tęcza Pustelnik
1
0
0
0
1
1:6
0
0
1
1:6
0
0
0
0:6
0
0
1
1:6
36. Walencja Walercin
1
0
0
0
1
1:9
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
1
1:0
37. Tajfun Jartypory
1
0
0
0
1
0:9
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży