OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. ULKS Gołąbek
1
0
1
0
0
3:0
0
0
0
0:0
1
0
0
3:0
1
0
0
3:0
2. Zryw Sobolew
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
3. Wilga Miastków Kościelny
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
4. Wicher Sadowne
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
5. Wektra Zbuczyn
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
6. Watra Mrozy
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
7. Walencja Walercin
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
8. Victoria Kałuszyn
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
9. Tygrys Huta Mińska
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
10. Tęcza Pustelnik
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
11. Tęcza Korczew
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
12. Tajfun Jartypory
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
13. Świt Barcząca
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
14. Sęp Żelechów
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
15. Rywal Ruchna
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
16. Podlasie Sokołów Podlaski
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
17. Płomień Dębe Wielkie
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
18. ORZEŁ UNIN
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
19. Olimpia Latowicz
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
20. Niwa Tęczki
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
21. Naprzód Skórzec
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
22. MKS MAZOVIA MIŃSK MAZ.
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
23. MKS Małkinia
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
24. MKP POGOŃ Siedlce
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
25. MKP Pogoń II Siedlce
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
26. Miedzanka Miedzna
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
27. Mazovia II Mińsk Mazowiecki
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
28. ŁDK Łosice
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
29. Kolektyw Oleśnica
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
30. Jupiter Koszewnica
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
31. Jabłonianka Jabłonna Lacka
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
32. Hutnik Huta Czechy
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
33. Fenix Siennica
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
34. Czarni Węgrów
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
35. GLKS Huszlew
1
0
0
0
1
0:3
0
0
1
0:3
0
0
0
0:3
0
0
1
0:3
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży