OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Radunia Stężyca
2
6
2
0
0
3:1
1
0
0
2:1
1
0
0
1:1
0
0
0
0:1
2. POLONIA Środa Wlkp.
2
4
1
1
0
7:1
1
0
0
6:0
0
1
0
1:0
0
0
0
0:0
3. Chemik Moderator Bydgoszcz
2
3
1
0
1
2:1
1
0
0
2:0
0
0
1
0:0
1
0
1
2:0
4. Wda Świecie
1
3
1
0
0
1:0
1
0
0
1:0
0
0
0
0:0
1
0
0
1:0
5. KP Starogard Gdański
1
3
1
0
0
4:1
1
0
0
4:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
6. KKS LECH II Poznań
1
3
1
0
0
2:0
0
0
0
0:0
1
0
0
2:0
0
0
0
0:0
7. JAROTA Jarocin
1
3
1
0
0
1:0
0
0
0
0:0
1
0
0
1:0
0
0
0
0:0
8. Świt Szczecin
1
3
1
0
0
1:0
1
0
0
1:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
9. Kotwica Kołobrzeg
2
3
1
0
1
1:2
1
0
0
1:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
10. KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
1
1
0
1
0
1:1
0
0
0
0:0
0
1
0
1:0
0
1
0
1:0
11. MIESZKO Gniezno
1
1
0
1
0
1:1
0
1
0
1:1
0
0
0
0:1
0
1
0
1:1
12. Bałtyk Gdynia
1
1
0
1
0
1:1
0
1
0
1:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
13. Gwardia Koszalin
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
14. GÓRNIK KONIN
1
0
0
0
1
0:1
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
0
0:0
15. Wierzyca Decka Pelplin
1
0
0
0
1
0:1
0
0
1
0:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
16. Pogoń II Szczecin
2
0
0
0
2
0:2
0
0
1
0:1
0
0
1
0:1
0
0
0
0:1
17. SOKÓŁ Kleczew
1
0
0
0
1
1:4
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
18. Bałtyk Koszalin
2
0
0
0
2
0:8
0
0
1
0:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. MLKS Znicz Biała Piska
1
3
1
0
0
3:0
1
0
0
3:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
2. Sokół Aleksandrów
1
3
1
0
0
2:0
1
0
0
2:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
3. Lechia Tomaszów
1
3
1
0
0
2:0
0
0
0
0:0
1
0
0
2:0
0
0
0
0:0
4. UNIA Skierniewice
1
3
1
0
0
2:1
1
0
0
2:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
5. POLONIA WARSZAWA S.A.
1
3
1
0
0
2:1
1
0
0
2:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
6. PELIKAN Łowicz
1
3
1
0
0
2:1
1
0
0
2:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
7. OKS Sokół Ostróda
1
3
1
0
0
1:0
1
0
0
1:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
8. Olimpia Zambrów
1
1
0
1
0
2:2
0
1
0
2:2
0
0
0
0:2
0
1
0
2:2
9. MKS Kaczkan Huragan Morąg
1
1
0
1
0
2:2
0
0
0
0:0
0
1
0
2:0
0
1
0
2:0
10. RKP 1926 Broń Radom
1
1
0
1
0
0:0
0
1
0
0:0
0
0
0
0:0
0
1
0
0:0
11. Legia II Warszawa S.A.
1
1
0
1
0
0:0
0
0
0
0:0
0
1
0
0:0
0
1
0
0:0
12. MLKS Victoria Sulejówek
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
13. MKS Mazur Ełk
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
14. KS Legionovia
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
15. MKS Świt Nowy Dwór Maz.
1
0
0
0
1
0:1
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
0
0:0
16. RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
1
0
0
0
1
0:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
0
0
0
0:2
17. KS Ursus W-wa
1
0
0
0
1
0:2
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
0
0:0
18. ŁKS 1926 Łomża
1
0
0
0
1
0:3
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
0
0:0
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
2
6
2
0
0
6:2
1
0
0
1:0
1
0
0
5:0
0
0
0
0:0
2. 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
2
4
1
1
0
6:3
0
0
0
0:0
1
1
0
6:0
0
1
0
2:0
3. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
2
4
1
1
0
3:1
0
1
0
1:1
1
0
0
2:1
0
1
0
1:1
4. KS RUCH RADZIONKÓW
2
4
1
1
0
5:4
1
0
0
4:3
0
1
0
1:3
0
1
0
1:3
5. MKS RUCH ZDZIESZOWICE
2
4
1
1
0
4:3
0
1
0
2:2
1
0
0
2:2
0
1
0
2:2
6. BTS REKORD
2
4
1
1
0
3:0
1
1
0
3:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
7. PIAST ŻMIGRÓD
2
4
1
1
0
3:2
0
1
0
1:1
1
0
0
2:1
0
0
0
0:1
8. MIEDŹ II LEGNICA
2
3
1
0
1
4:4
1
0
0
1:0
0
0
1
3:0
1
0
0
1:0
9. KS GÓRNIK POLKOWICE
2
3
1
0
1
2:2
1
0
0
2:1
0
0
1
0:1
1
0
1
2:1
10. BTP STAL BRZEG
2
3
1
0
1
3:3
0
0
1
1:2
1
0
0
2:2
0
0
0
0:2
11. ZAGŁĘBIE II LUBIN
2
3
1
0
1
5:4
1
0
0
4:2
0
0
1
1:2
0
0
1
1:2
12. MKS KLUCZBORK
2
2
0
2
0
2:2
0
1
0
1:1
0
1
0
1:1
0
0
0
0:1
13. STILON GORZÓW
2
1
0
1
1
2:3
0
0
1
1:2
0
1
0
1:2
0
1
0
1:2
14. WARTA GORZÓW
2
1
0
1
1
1:2
0
1
0
1:1
0
0
1
0:1
0
1
0
1:1
15. LZS AGROPLON GŁUSZYNA
2
1
0
1
1
1:3
0
0
1
0:2
0
1
0
1:2
0
0
0
0:2
16. FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ
2
1
0
1
1
2:5
0
0
1
2:5
0
1
0
0:5
0
0
0
0:5
17. LECHIA DZIERŻONIÓW
2
0
0
0
2
3:6
0
0
1
1:2
0
0
1
2:2
0
0
0
0:2
18. GÓRNIK II ZABRZE SSA
2
0
0
0
2
1:7
0
0
1
1:4
0
0
1
0:4
0
0
0
0:4
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Hutnik Kraków
2
6
2
0
0
6:2
1
0
0
2:1
1
0
0
4:1
0
0
0
0:1
2. Motor Lublin S.A.
2
4
1
1
0
2:1
0
0
0
0:0
1
1
0
2:0
0
0
0
0:0
3. Soła Oświęcim
2
3
1
0
1
4:2
1
0
0
3:0
0
0
1
1:0
1
0
1
4:0
4. MKS Sokół Sieniawa
1
3
1
0
0
2:1
1
0
0
2:1
0
0
0
0:1
1
0
0
2:1
5. Chełmianka Chełm
1
3
1
0
0
2:1
1
0
0
2:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
6. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
1
3
1
0
0
2:1
1
0
0
2:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
7. Stal Rzeszów S.A.
1
3
1
0
0
2:1
1
0
0
2:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
8. Wisła Puławy
1
3
1
0
0
1:0
1
0
0
1:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
9. Podlasie Biała Podlaska
2
3
1
0
1
3:4
0
0
1
1:4
1
0
0
2:4
0
0
0
0:4
10. Stal Kraśnik
2
3
1
0
1
2:3
1
0
0
2:0
0
0
1
0:0
0
0
1
0:0
11. Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
1
1
0
1
0
1:1
0
1
0
1:1
0
0
0
0:1
0
0
0
0:1
12. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
13. LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
14. NKP Podhale Nowy Targ
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
15. Wiślanie Jaśkowice
1
0
0
0
1
1:2
0
0
0
0:0
0
0
1
1:0
0
0
0
0:0
16. SKS WISŁA Sandomierz
1
0
0
0
1
0:1
0
0
0
0:0
0
0
1
0:0
0
0
0
0:0
17. KS CZARNI Połaniec
1
0
0
0
1
0:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
0
0
0
0:2
18. Avia Świdnik
2
0
0
0
2
0:3
0
0
1
0:1
0
0
1
0:1
0
0
0
0:1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży