OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Radunia Stężyca
11
26
8
2
1
26:9
5
0
1
15:3
3
2
0
11:3
0
0
0
0:3
2. KP Starogard Gdański
11
25
7
4
0
22:6
5
1
0
16:4
2
3
0
6:4
0
0
0
0:4
3. SOKÓŁ Kleczew
11
23
7
2
2
17:11
5
0
1
9:4
2
2
1
8:4
1
0
0
1:4
4. MIESZKO Gniezno
11
23
7
2
2
31:17
4
1
0
19:4
3
1
2
12:4
0
1
0
1:4
5. KKS WŁÓKNIARZ 1925 Kalisz
11
23
7
2
2
22:11
3
1
1
12:7
4
1
1
10:7
0
1
1
1:7
6. Bałtyk Gdynia
11
23
7
2
2
21:8
4
2
0
13:3
3
0
2
8:3
0
0
0
0:3
7. KKS LECH II Poznań
10
20
6
2
2
18:10
2
2
0
10:5
4
0
2
8:5
0
0
0
0:5
8. POLONIA Środa Wlkp.
11
19
6
1
4
16:14
3
0
2
10:6
3
1
2
6:6
0
0
0
0:6
9. Kotwica Kołobrzeg
11
18
5
3
3
20:18
4
2
0
12:4
1
1
3
8:4
0
0
0
0:4
10. Świt Szczecin
11
12
2
6
3
6:12
2
4
0
6:4
0
2
3
0:4
0
0
0
0:4
11. Gwardia Koszalin
11
10
3
1
7
12:18
2
0
3
6:9
1
1
4
6:9
0
0
0
0:9
12. JAROTA Jarocin
11
9
2
3
6
5:13
0
1
4
1:6
2
2
2
4:6
0
0
0
0:6
13. Bałtyk Koszalin
11
9
2
3
6
15:28
2
1
3
11:15
0
2
3
4:15
0
0
0
0:15
14. GÓRNIK KONIN
10
8
2
2
6
9:15
2
2
2
9:8
0
0
4
0:8
0
0
0
0:8
15. Wierzyca Decka Pelplin
11
8
2
2
7
15:22
1
1
3
6:6
1
1
4
9:6
0
0
0
0:6
16. Wda Świecie
11
7
1
4
6
11:21
1
2
3
4:7
0
2
3
7:7
0
0
0
0:7
17. Chemik Moderator Bydgoszcz
11
6
2
0
9
11:28
1
0
4
6:12
1
0
5
5:12
0
0
0
0:12
18. Pogoń II Szczecin
11
4
1
1
9
9:25
0
1
4
4:10
1
0
5
5:10
0
0
0
0:10
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Sokół Aleksandrów
12
31
10
1
1
24:9
6
0
1
14:4
4
1
0
10:4
0
0
0
0:4
2. Lechia Tomaszów
12
29
9
2
1
24:10
5
1
0
15:3
4
1
1
9:3
0
0
0
0:3
3. KS Legionovia
11
23
7
2
2
23:13
4
0
1
10:4
3
2
1
13:4
0
0
0
0:4
4. POLONIA WARSZAWA S.A.
12
21
7
0
5
20:18
5
0
2
12:8
2
0
3
8:8
1
0
0
1:8
5. UNIA Skierniewice
12
21
7
0
5
17:7
6
0
1
16:3
1
0
4
1:3
0
0
1
0:3
6. PELIKAN Łowicz
12
19
5
4
3
17:14
4
3
0
13:7
1
1
3
4:7
0
0
0
0:7
7. Legia II Warszawa S.A.
11
18
5
3
3
19:17
3
1
1
10:10
2
2
2
9:10
0
1
0
1:10
8. OKS Sokół Ostróda
11
18
5
3
3
14:13
3
2
1
8:5
2
1
2
6:5
0
1
0
1:5
9. MLKS Znicz Biała Piska
12
17
5
2
5
19:17
4
1
1
13:7
1
1
4
6:7
0
0
0
0:7
10. Olimpia Zambrów
12
15
3
6
3
18:17
1
4
1
6:6
2
2
2
12:6
0
0
0
0:6
11. MKS Świt Nowy Dwór Maz.
12
13
4
1
7
15:16
3
0
2
10:3
1
1
5
5:3
1
0
0
5:3
12. RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
12
13
4
1
7
18:26
2
0
5
9:17
2
1
2
9:17
0
0
0
0:17
13. MKS Kaczkan Huragan Morąg
12
13
3
4
5
16:24
3
1
1
8:6
0
3
4
8:6
0
0
1
0:6
14. RKP 1926 Broń Radom
12
12
3
3
6
23:28
2
3
2
18:17
1
0
4
5:17
0
0
0
0:17
15. MLKS Victoria Sulejówek
11
12
3
3
5
15:22
1
2
1
6:5
2
1
4
9:5
0
0
0
0:5
16. KS Ursus W-wa
12
10
3
1
8
18:26
2
0
4
10:13
1
1
4
8:13
0
0
0
0:13
17. MKS Mazur Ełk
12
8
2
2
8
16:21
1
1
3
6:7
1
1
5
10:7
0
0
0
0:7
18. ŁKS 1926 Łomża
12
6
2
0
10
13:31
2
0
3
9:11
0
0
7
4:11
0
0
0
0:11
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. KS GÓRNIK POLKOWICE
11
27
9
0
2
30:12
6
0
0
21:8
3
0
2
9:8
0
0
0
0:8
2. ZAGŁĘBIE II LUBIN
11
23
7
2
2
27:14
4
1
0
15:5
3
1
2
12:5
0
0
0
0:5
3. 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
11
21
6
3
2
23:11
4
1
0
12:4
2
2
2
11:4
0
0
0
0:4
4. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
11
20
6
2
3
18:14
1
2
2
5:7
5
0
1
13:7
0
0
0
0:7
5. PIAST ŻMIGRÓD
11
19
5
4
2
21:18
3
2
1
12:9
2
2
1
9:9
0
0
0
0:9
6. MKS RUCH ZDZIESZOWICE
11
18
5
3
3
19:14
4
1
2
12:7
1
2
1
7:7
0
2
0
4:7
7. GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
11
18
5
3
3
21:12
2
2
1
8:4
3
1
2
13:4
0
1
0
1:4
8. MIEDŹ II LEGNICA
11
18
5
3
3
25:19
3
1
1
12:5
2
2
2
13:5
0
1
0
3:5
9. BTS REKORD
11
16
4
4
3
22:18
3
3
0
16:5
1
1
3
6:5
0
0
0
0:5
10. GÓRNIK II ZABRZE SSA
11
14
4
2
5
19:25
1
2
3
9:15
3
0
2
10:15
1
0
0
3:15
11. KS RUCH RADZIONKÓW
11
14
4
2
5
18:22
3
0
2
11:11
1
2
3
7:11
0
0
1
1:11
12. LZS AGROPLON GŁUSZYNA
11
12
3
3
5
13:20
3
1
2
7:4
0
2
3
6:4
0
1
0
1:4
13. MKS KLUCZBORK
12
12
3
3
6
9:17
1
1
3
3:5
2
2
3
6:5
0
1
0
1:5
14. FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ
11
11
3
2
6
15:24
2
1
3
11:17
1
1
3
4:17
0
0
0
0:17
15. BTP STAL BRZEG
11
10
3
1
7
19:24
1
0
4
12:12
2
1
3
7:12
0
0
0
0:12
16. WARTA GORZÓW
12
10
2
4
6
10:17
1
4
1
7:8
1
0
5
3:8
0
0
0
0:8
17. LECHIA DZIERŻONIÓW
11
8
2
2
7
15:24
1
0
5
7:12
1
2
2
8:12
0
0
0
0:12
18. STILON GORZÓW
11
7
2
1
8
11:30
2
0
3
6:11
0
1
5
5:11
0
0
0
0:11
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Stal Rzeszów S.A.
12
25
7
4
1
30:11
5
1
0
18:3
2
3
1
12:3
0
1
0
1:3
2. Hutnik Kraków
12
25
8
1
3
21:13
4
1
2
13:9
4
0
1
8:9
0
1
0
1:9
3. NKP Podhale Nowy Targ
12
23
6
5
1
24:12
4
1
0
13:2
2
4
1
11:2
0
0
0
0:2
4. Motor Lublin S.A.
12
23
6
5
1
21:13
4
2
0
13:6
2
3
1
8:6
0
0
0
0:6
5. Stal Kraśnik
12
20
6
2
4
23:16
4
2
1
16:6
2
0
3
7:6
0
0
0
0:6
6. Chełmianka Chełm
12
20
6
2
4
19:14
4
1
1
10:5
2
1
3
9:5
0
0
0
0:5
7. Wisła Puławy
12
19
5
4
3
14:11
2
3
2
5:5
3
1
1
9:5
0
0
0
0:5
8. Avia Świdnik
12
19
6
1
5
16:15
2
1
2
7:6
4
0
3
9:6
0
0
0
0:6
9. Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
12
18
4
6
2
18:15
3
3
0
9:3
1
3
2
9:3
0
0
0
0:3
10. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
12
16
4
4
4
16:14
2
1
3
5:7
2
3
1
11:7
0
1
0
3:7
11. MKS Sokół Sieniawa
12
16
5
1
6
23:23
5
1
1
20:11
0
0
5
3:11
0
1
0
3:11
12. SKS WISŁA Sandomierz
12
15
4
3
5
17:19
3
2
1
10:7
1
1
4
7:7
0
0
0
0:7
13. LKS Wólczanka Wólka Pełkińska
12
13
3
4
5
14:12
1
1
3
9:7
2
3
2
5:7
0
0
0
0:7
14. KS CZARNI Połaniec
12
11
3
2
7
10:20
3
1
3
8:8
0
1
4
2:8
0
0
0
0:8
15. Wiślanie Jaśkowice
12
10
2
4
6
15:24
1
2
2
8:12
1
2
4
7:12
0
0
0
0:12
16. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
12
9
2
3
7
10:24
2
2
2
7:8
0
1
5
3:8
0
0
0
0:8
17. Podlasie Biała Podlaska
12
8
2
2
8
11:30
0
1
5
3:20
2
1
3
8:20
0
0
0
0:20
18. Soła Oświęcim
12
6
1
3
8
10:26
1
2
2
6:7
0
1
6
4:7
0
0
0
0:7
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży