OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. ŚLĄSK WROCŁAW
3
9
3
0
0
7:0
1
0
0
2:0
2
0
0
5:0
0
0
0
0:0
2. FOTO HIGIENA BŁYSKAWICA GAĆ
3
9
3
0
0
7:2
1
0
0
2:0
2
0
0
5:0
0
0
0
0:0
3. BTP STAL BRZEG
3
7
2
1
0
5:3
2
0
0
5:3
0
1
0
0:3
0
0
0
0:3
4. BTS REKORD
2
6
2
0
0
5:2
0
0
0
0:0
2
0
0
5:0
0
0
0
0:0
5. KS ROW 1964 RYBNIK
3
5
1
2
0
7:5
1
1
0
4:2
0
1
0
3:2
0
0
0
0:2
6. 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW
3
4
1
1
1
3:4
1
0
0
1:0
0
1
1
2:0
0
0
0
0:0
7. GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.
3
3
1
0
2
6:6
1
0
0
4:1
0
0
2
2:1
1
0
0
4:1
8. KS LECHIA GRAN-BUD ZIELONA GÓRA
3
3
1
0
2
5:6
1
0
1
5:4
0
0
1
0:4
0
0
0
0:4
9. BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O.
3
3
1
0
2
4:5
1
0
1
4:4
0
0
1
0:4
0
0
0
0:4
10. TS GWAREK TARNOWSKIE GÓRY
3
3
1
0
2
4:7
1
0
1
2:4
0
0
1
2:4
0
0
0
0:4
11. MKS RUCH ZDZIESZOWICE
2
3
1
0
1
3:5
1
0
0
2:1
0
0
1
1:1
0
0
1
1:1
12. ZAGŁĘBIE II LUBIN
2
2
0
2
0
1:1
0
0
0
0:0
0
2
0
1:0
0
2
0
1:0
13. GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE
3
2
0
2
1
1:3
0
1
0
1:1
0
1
1
0:1
0
2
0
1:1
14. LZS STAROWICE DOLNE
3
2
0
2
1
0:2
0
2
1
0:2
0
0
0
0:2
0
2
0
0:2
15. PIAST ŻMIGRÓD
3
2
0
2
1
2:3
0
1
0
0:0
0
1
1
2:0
0
0
0
0:0
16. MKS KLUCZBORK
2
1
0
1
1
5:6
0
1
0
3:3
0
0
1
2:3
0
0
0
0:3
17. MIEDŹ II LEGNICA
3
1
0
1
2
2:5
0
1
1
1:3
0
0
1
1:3
0
0
0
0:3
18. RUCH CHORZÓW S.A.
1
-2
0
0
1
1:3
0
0
1
1:3
0
0
0
0:3
0
0
0
0:3
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. MIESZKO Gniezno
4
12
4
0
0
8:1
2
0
0
6:1
2
0
0
2:1
0
0
0
0:1
2. Świt Szczecin
4
10
3
1
0
9:1
2
0
0
7:1
1
1
0
2:1
0
0
0
0:1
3. KKS 1925 KALISZ
4
10
3
1
0
12:5
1
0
0
3:1
2
1
0
9:1
0
0
0
0:1
4. KP Starogard Gdański
4
9
3
0
1
6:3
1
0
1
1:1
2
0
0
5:1
0
0
0
0:1
5. Pogoń II Szczecin
4
9
3
0
1
8:7
2
0
0
6:2
1
0
1
2:2
0
0
0
0:2
6. Radunia Stężyca
4
8
2
2
0
7:2
1
1
0
5:1
1
1
0
2:1
0
0
0
0:1
7. JAROTA Jarocin
4
7
2
1
1
10:7
0
1
0
3:3
2
0
1
7:3
0
0
0
0:3
8. SOKÓŁ Kleczew
4
7
2
1
1
5:6
2
0
0
4:1
0
1
1
1:1
0
0
0
0:1
9. Kotwica Kołobrzeg
4
6
2
0
2
7:7
1
0
1
4:4
1
0
1
3:4
0
0
0
0:4
10. CHEMIK Police
4
5
1
2
1
3:4
1
1
1
2:3
0
1
0
1:3
0
0
0
0:3
11. Unia Janikowo
4
4
1
1
2
4:4
1
1
1
4:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
12. POLONIA Środa Wlkp.
4
4
1
1
2
3:4
0
1
1
0:1
1
0
1
3:1
0
0
0
0:1
13. Grom Nowy Staw
4
3
1
0
3
4:7
1
0
1
3:4
0
0
2
1:4
0
0
0
0:4
14. Nielba Wągrowiec
4
2
0
2
2
5:7
0
0
2
2:4
0
2
0
3:4
0
0
0
0:4
15. Bałtyk Koszalin
4
2
0
2
2
3:5
0
1
1
2:3
0
1
1
1:3
0
0
0
0:3
16. GÓRNIK KONIN
4
1
0
1
3
3:10
0
1
1
1:3
0
0
2
2:3
0
0
0
0:3
17. Gwardia Koszalin
4
1
0
1
3
3:11
0
1
1
2:4
0
0
2
1:4
0
0
0
0:4
18. Bałtyk Gdynia
4
0
0
0
4
1:10
0
0
2
1:6
0
0
2
0:6
0
0
0
0:6
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Siarka Tarnobrzeg
3
9
3
0
0
8:2
2
0
0
4:1
1
0
0
4:1
0
0
0
0:1
2. Stal Kraśnik
3
6
2
0
1
8:3
2
0
0
7:1
0
0
1
1:1
0
0
0
0:1
3. KORONA SA II Kielce
2
6
2
0
0
4:1
1
0
0
2:0
1
0
0
2:0
0
0
0
0:0
4. Sokół Sieniawa
3
6
2
0
1
2:2
2
0
0
2:0
0
0
1
0:0
0
0
0
0:0
5. Wisłoka Dębica
3
5
1
2
0
4:1
1
1
0
4:1
0
1
0
0:1
0
1
0
0:1
6. Wólczanka Wólka Pełkińska
3
5
1
2
0
3:2
0
1
0
0:0
1
1
0
3:0
0
1
0
0:0
7. Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.
3
5
1
2
0
3:2
1
0
0
2:1
0
2
0
1:1
0
0
0
0:1
8. K.S. Hetman Zamość
3
4
1
1
1
3:3
1
1
0
3:2
0
0
1
0:2
1
0
0
2:2
9. NKP Podhale Nowy Targ
3
4
1
1
1
2:2
1
0
0
1:0
0
1
1
1:0
1
0
1
2:0
10. Wisła Puławy
3
4
1
1
1
3:1
1
1
0
3:0
0
0
1
0:0
0
0
0
0:0
11. Hutnik Kraków
3
4
1
1
1
6:5
0
1
1
4:5
1
0
0
2:5
0
0
0
0:5
12. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
3
4
1
1
1
4:3
1
1
0
4:2
0
0
1
0:2
0
0
1
0:2
13. Avia Świdnik
3
3
1
0
2
2:8
1
0
0
1:0
0
0
2
1:0
0
0
0
0:0
14. Motor Lublin S.A.
3
2
0
2
1
2:3
0
1
0
0:0
0
1
1
2:0
0
1
0
1:0
15. Chełmianka Chełm
3
2
0
2
1
1:2
0
1
0
1:1
0
1
1
0:1
0
1
0
1:1
16. SKS WISŁA Sandomierz
3
1
0
1
2
5:7
0
0
1
1:2
0
1
1
4:2
0
0
0
0:2
17. Podlasie Biała Podlaska
2
0
0
0
2
1:6
0
0
1
0:2
0
0
1
1:2
0
0
0
0:2
18. Jutrzenka Giebułtów
3
0
0
0
3
1:9
0
0
1
1:4
0
0
2
0:4
0
0
0
0:4
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Legia II Warszawa S.A.
4
12
4
0
0
9:2
1
0
0
3:0
3
0
0
6:0
0
0
0
0:0
2. Sokół Aleksandrów
4
10
3
1
0
10:6
1
0
0
3:1
2
1
0
7:1
0
0
0
0:1
3. OKS Sokół Ostróda
4
9
3
0
1
10:5
2
0
0
6:1
1
0
1
4:1
0
0
0
0:1
4. MKS Świt Nowy Dwór Maz.
4
8
2
2
0
8:5
1
1
0
5:3
1
1
0
3:3
0
0
0
0:3
5. PELIKAN Łowicz
4
7
2
1
1
12:5
0
1
1
3:5
2
0
0
9:5
0
0
0
0:5
6. MKS Kaczkan Huragan Morąg
4
7
2
1
1
7:6
1
1
0
5:3
1
0
1
2:3
0
0
0
0:3
7. MMKS Concordia Elbląg
4
7
2
1
1
5:5
2
1
0
4:1
0
0
1
1:1
0
0
0
0:1
8. RKS Radomsko
4
6
2
0
2
9:5
2
0
1
8:1
0
0
1
1:1
0
0
0
0:1
9. KS Ursus W-wa
4
5
1
2
1
5:4
1
1
1
5:4
0
1
0
0:4
0
0
0
0:4
10. MLKS Znicz Biała Piska
4
5
1
2
1
7:7
0
2
0
2:2
1
0
1
5:2
0
0
0
0:2
11. RKP 1926 Broń Radom
4
4
1
1
2
4:7
1
0
1
2:3
0
1
1
2:3
1
0
0
2:3
12. POLONIA WARSZAWA S.A.
4
4
1
1
2
4:8
1
1
1
4:5
0
0
1
0:5
1
0
0
4:5
13. Olimpia Zambrów
4
4
1
1
2
7:8
1
0
1
5:3
0
1
1
2:3
0
0
0
0:3
14. Lechia Tomaszów
4
4
1
1
2
5:5
1
0
0
4:1
0
1
2
1:1
0
0
1
1:1
15. UNIA SKIERNIEWICE
4
4
1
1
2
8:9
1
0
1
5:5
0
1
1
3:5
0
0
1
3:5
16. RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE
4
3
0
3
1
5:6
0
1
0
2:2
0
2
1
3:2
0
0
0
0:2
17. GKS Pogoń Grodzisk Maz.
4
0
0
0
4
4:14
0
0
2
1:7
0
0
2
3:7
0
0
0
0:7
18. KS Wasilków
4
0
0
0
4
1:13
0
0
2
0:6
0
0
2
1:6
0
0
0
0:6
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności