OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Tarnovia Tarnów
17
48
16
0
1
74:14
8
0
0
39:7
8
0
1
35:7
0
0
0
0:7
2. RESPEKT MYŚLENICE
16
37
11
4
1
44:13
5
2
1
25:8
6
2
0
19:8
0
0
0
0:8
3. Starówka Nowy Sącz
16
34
11
1
4
66:22
5
1
2
41:13
6
0
2
25:13
0
0
0
0:13
4. Naprzód Sobolów
16
31
10
1
5
54:25
5
0
3
23:12
5
1
2
31:12
0
0
0
0:12
5. DAP DEBICA
16
30
9
3
4
39:18
6
1
2
24:10
3
2
2
15:10
0
0
0
0:10
6. MORAVIA Morawica
16
25
8
1
7
27:36
4
1
3
16:14
4
0
4
11:14
0
0
0
0:14
7. UKS "Widok" SP 51
16
22
6
4
6
27:22
3
3
2
12:12
3
1
4
15:12
0
0
0
0:12
8. Bronowianka Kraków
16
20
6
2
8
53:36
4
0
4
31:18
2
2
4
22:18
0
0
0
0:18
9. IFTER SMS NIEMCE
15
18
6
0
9
35:52
3
0
5
21:31
3
0
4
14:31
0
0
0
0:31
10. Victoria Gaj
16
9
3
0
13
17:66
2
0
6
10:19
1
0
7
7:19
0
0
0
0:19
11. ŁYSICA Bodzentyn
16
5
1
2
13
9:59
0
1
7
4:26
1
1
6
5:26
0
0
0
0:26
12. Grodziszczanka Grodzisko Dln.
16
0
0
0
16
10:92
0
0
7
2:37
0
0
9
8:37
0
0
0
0:37
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Akademia Piłkarska LG
16
38
12
2
2
64:16
7
1
0
41:2
5
1
2
23:2
0
0
0
0:2
2. POLONIA Środa Wlkp.
16
34
10
4
2
47:23
4
2
2
20:13
6
2
0
27:13
0
0
0
0:13
3. Olimpia II Szczecin
15
28
9
1
5
47:30
7
0
0
30:5
2
1
5
17:5
1
0
0
3:5
4. GSS Grodzisk Wlkp.
16
28
7
7
2
44:23
4
3
1
26:11
3
4
1
18:11
0
0
1
1:11
5. UKS SP ORZEŁ 2010 WAŁCZ
15
27
8
3
4
38:24
5
1
2
21:10
3
2
2
17:10
0
0
0
0:10
6. KOTWICA Kórnik
16
24
7
3
6
53:32
3
2
3
26:15
4
1
3
27:15
0
0
0
0:15
7. KKP CHEŁMŻA
16
23
7
2
7
33:36
6
1
1
26:16
1
1
6
7:16
0
0
0
0:16
8. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
15
19
6
1
8
32:47
2
1
4
13:17
4
0
4
19:17
0
0
0
0:17
9. MUSTANG WIELGIE
16
18
6
0
10
26:47
4
0
4
17:20
2
0
6
9:20
0
0
0
0:20
10. UKS GÓRNICZA KONIN
16
14
3
5
8
16:34
2
4
2
10:10
1
1
6
6:10
0
0
0
0:10
11. Olimp Gościno
15
10
3
1
11
21:54
2
0
6
15:26
1
1
5
6:26
0
0
0
0:26
12. GROM Wolsztyn
16
4
1
1
14
10:65
1
0
7
7:34
0
1
7
3:34
0
0
0
0:34
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. GKS GIEKSA KATOWICE S.A.
17
48
16
0
1
104:6
9
0
0
50:2
7
0
1
54:2
0
0
0
0:2
2. BTS REKORD I BIELSKO-BIAŁA
16
40
13
1
2
68:16
7
1
0
29:7
6
0
2
39:7
0
0
0
0:7
3. DARBOR BOLESŁAWICE
16
34
11
1
4
44:22
7
0
1
26:7
4
1
3
18:7
0
0
0
0:7
4. MIEDŹ LEGNICA
16
29
9
2
5
34:23
4
1
2
19:9
5
1
3
15:9
0
0
0
0:9
5. TS MITECH II ŻYWIEC
15
28
9
1
5
39:36
5
0
3
23:22
4
1
2
16:22
0
0
0
0:22
6. KS SWD WODZISŁAW ŚLĄSKI
17
27
9
0
8
58:45
5
0
3
34:16
4
0
5
24:16
0
0
0
0:16
7. KKS ZABRZE
16
21
5
6
5
29:33
2
2
4
14:22
3
4
1
15:22
0
0
0
0:22
8. AZS PWSZ II WAŁBRZYCH
15
17
5
2
8
24:43
2
2
4
12:19
3
0
4
12:19
0
0
0
0:19
9. MKS GWIAZDA PRÓSZKÓW
16
14
4
2
10
25:49
1
2
5
12:27
3
0
5
13:27
0
0
0
0:27
10. KTS POLONIA I BYTOM
16
12
4
0
12
26:49
1
0
7
8:28
3
0
5
18:28
0
0
0
0:28
11. LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE (Wycofana z rozgrywek)
17
7
2
1
14
19:64
1
0
7
6:27
1
1
7
13:27
0
0
0
0:27
12. LZS PAKOSŁAWICE
15
3
1
0
14
11:95
1
0
7
6:56
0
0
7
5:56
0
0
0
0:56
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Dargfil
15
38
12
2
1
52:17
6
1
0
28:7
6
1
1
24:7
0
0
0
0:7
2. Stomil Olsztyn SA
14
33
10
3
1
37:8
6
1
1
27:5
4
2
0
10:5
0
0
0
0:5
3. UKS Ząbkovia Ząbki
15
31
9
4
2
48:17
5
3
0
28:8
4
1
2
20:8
0
0
0
0:8
4. AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
15
28
8
4
3
21:15
4
1
2
8:4
4
3
1
13:4
0
0
0
0:4
5. UMKS Zgierz
14
27
8
3
3
21:12
5
2
0
12:3
3
1
3
9:3
0
0
0
0:3
6. KS Teresin
14
20
6
2
6
23:14
5
0
3
19:8
1
2
3
4:8
0
1
0
0:8
7. PKS Piastovia Piastów
15
20
6
2
7
25:29
3
1
3
8:10
3
1
4
17:10
0
1
0
0:10
8. UKS Olimp Loczki Wyszków
15
16
5
1
9
25:52
3
1
4
17:19
2
0
5
8:19
0
0
0
0:19
9. FK Jantar Ostrołęka
14
15
5
0
9
22:25
3
0
3
14:7
2
0
6
8:7
0
0
0
0:7
10. Forty Piątnica
14
9
2
3
9
16:35
1
2
4
9:16
1
1
5
7:16
0
0
0
0:16
11. Kolejarz Łódź
15
6
2
0
13
9:38
2
0
5
7:16
0
0
8
2:16
1
0
0
2:16
12. DTS Elhurt-Elmet Helios Białystok
14
6
2
0
12
12:49
1
0
6
7:24
1
0
6
5:24
0
0
1
0:24
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży