OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. POGOŃ Gościniec nad Wisłą TCZEW
7
21
7
0
0
33:6
3
0
0
11:5
4
0
0
22:5
0
0
0
0:5
2. GSS Grodzisk Wlkp.
6
15
5
0
1
24:6
3
0
0
16:0
2
0
1
8:0
1
0
0
1:0
3. WAP WŁOCŁAWEK
6
15
5
0
1
23:5
1
0
0
2:1
4
0
1
21:1
0
0
1
0:1
4. OSTROVIA 1909 Ostrów Wlkp.
5
9
3
0
2
14:15
2
0
1
12:13
1
0
1
2:13
0
0
0
0:13
5. KTS-K LUZINO
5
7
2
1
2
10:10
1
0
1
4:4
1
1
1
6:4
0
0
0
0:4
6. GWIAZDA - DOMINIXUS TORUŃ
5
7
2
1
2
10:11
0
1
1
2:3
2
0
1
8:3
0
0
0
0:3
7. UKS Victoria SP 2 Sianów
5
6
2
0
3
14:12
1
0
1
4:3
1
0
2
10:3
0
0
0
0:3
8. UKS GÓRNICZA KONIN
6
6
2
0
4
7:23
1
0
3
5:16
1
0
1
2:16
0
0
0
0:16
9. KOBIECY KP CHEŁMŻA
6
4
1
1
4
4:17
1
0
3
3:13
0
1
1
1:13
0
0
0
0:13
10. Spójnia Białe Błota
7
4
1
1
5
15:29
0
1
3
7:17
1
0
2
8:17
0
0
0
0:17
11. BŁĘKITNI Stargard
6
0
0
0
6
5:25
0
0
4
4:14
0
0
2
1:14
0
0
0
0:14
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. UKS SMS III Łódź
6
18
6
0
0
20:11
4
0
0
12:7
2
0
0
8:7
1
0
0
3:7
2. AZS KU UNIWERSYTETU W-WY
7
18
6
0
1
20:7
3
0
1
12:4
3
0
0
8:4
0
0
1
2:4
3. Dargfil Tomaszów Maz.
7
15
5
0
2
22:11
2
0
1
8:3
3
0
1
14:3
0
0
0
0:3
4. GKS TYGRYS HUTA MIŃSKA
7
12
4
0
3
13:10
2
0
1
6:4
2
0
2
7:4
0
0
0
0:4
5. Włókniarz Białystok
6
10
3
1
2
7:7
2
1
0
4:2
1
0
2
3:2
0
0
0
0:2
6. UKS OLIMP LOCZKI WYSZKÓW
6
9
3
0
3
17:10
2
0
1
12:6
1
0
2
5:6
0
0
0
0:6
7. AS Stomil Olsztyn
6
8
2
2
2
13:12
2
1
0
8:5
0
1
2
5:5
0
0
0
0:5
8. KS Zamłynie Radom
6
7
2
1
3
9:14
1
0
2
3:6
1
1
1
6:6
0
0
0
0:6
9. EKOSPORT BIAŁYSTOK
7
2
0
2
5
8:21
0
1
1
4:5
0
1
4
4:5
0
0
0
0:5
10. MGUKS POGOŃ ZDUŃSKA WOLA
6
1
0
1
5
3:14
0
1
2
3:6
0
0
3
0:6
0
0
0
0:6
11. RESO Akademia 2012 Suwałki
6
1
0
1
5
6:21
0
0
4
3:15
0
1
1
3:15
0
0
0
0:15
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Prądniczanka Kraków
7
19
6
1
0
27:3
3
0
0
18:1
3
1
0
9:1
0
0
0
0:1
2. Uczniowski Klub Sportowy Widok SP 51
6
13
4
1
1
20:7
2
1
0
13:2
2
0
1
7:2
0
0
0
0:2
3. KSP KIELCE
5
12
4
0
1
18:5
2
0
1
11:3
2
0
0
7:3
0
0
0
0:3
4. UKS 3 Staszkówka Jelna
5
11
3
2
0
21:5
2
0
0
13:0
1
2
0
8:0
0
0
0
0:0
5. KKP UNIA LUBLIN
7
10
2
4
1
13:8
1
2
1
8:6
1
2
0
5:6
0
0
0
0:6
6. Starówka Nowy Sącz
6
8
2
2
2
6:13
1
1
1
3:4
1
1
1
3:4
1
0
0
2:4
7. ISKRA BRZEZINKA KKPN
5
8
2
2
1
11:5
1
1
1
5:3
1
1
0
6:3
0
0
1
1:3
8. Potok Sitno
5
3
1
0
4
2:19
1
0
1
2:4
0
0
3
0:4
0
0
0
0:4
9. Izolator Boguchwała
7
3
1
0
6
3:29
1
0
3
2:11
0
0
3
1:11
0
0
0
0:11
10. Naprzód Sobolów
5
1
0
1
4
2:13
0
1
2
2:7
0
0
2
0:7
0
0
0
0:7
11. UKS HETMANKI Włoszczowa
6
1
0
1
5
4:20
0
1
1
3:6
0
0
4
1:6
0
0
0
0:6
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. UKS BIELAWIANKA BIELAWA
7
18
6
0
1
24:9
3
0
0
11:2
3
0
1
13:2
0
0
0
0:2
2. AZS WROCŁAW
8
15
4
3
1
24:13
2
2
0
13:4
2
1
1
11:4
0
0
0
0:4
3. KS UNIA OPOLE
8
13
4
1
3
15:7
3
1
1
11:2
1
0
2
4:2
2
1
1
7:2
4. KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A.
7
13
4
1
2
19:12
3
0
0
15:1
1
1
2
4:1
1
1
0
3:1
5. KKS ZABRZE
8
13
4
1
3
20:17
3
1
1
15:7
1
0
2
5:7
1
1
1
7:7
6. LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA
7
13
4
1
2
27:10
2
0
2
19:9
2
1
0
8:9
0
1
1
3:9
7. LKS ROLNIK II BIEDRZYCHOWICE
7
13
4
1
2
25:12
2
1
0
16:5
2
0
2
9:5
0
0
1
0:5
8. LUKS ZIEMIA LUBIŃSKA
7
11
3
2
2
11:14
1
1
1
4:9
2
1
1
7:9
0
0
0
0:9
9. TKKF STILON GORZÓW WLKP.
7
6
2
0
5
8:20
2
0
2
6:10
0
0
3
2:10
0
0
0
0:10
10. UKS JASKÓŁKI
7
6
2
0
5
5:20
2
0
2
5:5
0
0
3
0:5
0
0
0
0:5
11. K.S ORLIK JELENIA GÓRA
8
5
1
2
5
11:27
0
0
3
3:8
1
2
2
8:8
0
0
0
0:8
12. PROMIEŃ ŻARY
7
0
0
0
7
3:31
0
0
3
1:11
0
0
4
2:11
0
0
0
0:11
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności