OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Legia Warszawa S.A.
30
74
23
5
2
85:17
13
2
0
50:5
10
3
2
35:5
0
0
0
0:5
2. UKS SMS Łódź
30
69
21
6
3
75:24
12
2
1
45:11
9
4
2
30:11
0
0
0
0:11
3. Jagiellonia Białystok SSA
30
63
19
6
5
73:27
12
3
0
46:9
7
3
5
27:9
0
0
0
0:9
4. St.Siemacha - AS Progres
30
55
17
4
9
65:47
8
4
3
35:19
9
0
6
30:19
0
0
0
0:19
5. KORONA SA Kielce
30
46
14
4
12
54:53
9
2
4
31:21
5
2
8
23:21
0
0
0
0:21
6. MKS Znicz Pruszków
30
45
14
3
13
34:36
7
0
8
16:24
7
3
5
18:24
0
0
0
0:24
7. MKS Polonia W-wa
30
44
13
5
12
52:37
8
2
5
28:15
5
3
7
24:15
2
0
0
6:15
8. Wisła Kraków SA
30
44
13
5
12
49:46
7
2
6
25:20
6
3
6
24:20
0
0
2
1:20
9. Cracovia SSA Kraków
30
43
12
7
11
48:36
6
3
6
29:19
6
4
5
19:19
1
1
0
5:19
10. Motor Lublin S.A.
30
43
12
7
11
51:47
5
1
9
21:28
7
6
2
30:28
0
1
1
3:28
11. ŁKS Łódź
30
37
11
4
15
35:42
5
3
7
17:21
6
1
8
18:21
0
0
0
0:21
12. SMS Resovia Rzeszów
30
36
10
6
14
37:54
5
5
5
16:23
5
1
9
21:23
0
0
0
0:23
13. Stal Mielec
30
33
8
9
13
54:52
5
5
5
28:21
3
4
8
26:21
0
0
0
0:21
14. GKS Bełchatów SA
30
28
8
4
18
39:59
4
3
8
24:33
4
1
10
15:33
0
0
0
0:33
15. AP TOP 54 Biała Podlaska
30
14
4
2
24
28:92
2
0
13
16:38
2
2
11
12:38
0
0
0
0:38
16. MKS NEPTUN Końskie
30
6
1
3
26
28:138
0
3
12
14:59
1
0
14
14:59
0
0
0
0:59
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Pogoń Szczecin SA
30
69
22
3
5
90:31
14
1
0
62:11
8
2
5
28:11
0
0
0
0:11
2. KKS LECH Poznań
30
67
21
4
5
89:27
12
2
1
46:8
9
2
4
43:8
0
0
0
0:8
3. Arka Gdynia SSA
30
52
16
4
10
69:35
7
2
6
37:21
9
2
4
32:21
0
0
0
0:21
4. WARTA POZNAŃ SA
30
51
15
6
9
43:42
6
3
6
20:21
9
3
3
23:21
0
0
0
0:21
5. ZAGŁĘBIE LUBIN
30
46
13
7
10
55:53
6
4
5
29:29
7
3
5
26:29
0
0
0
0:29
6. GKS PIAST S.A. GLIWICE
30
45
13
6
11
60:57
10
2
3
41:27
3
4
8
19:27
0
0
0
0:27
7. Lechia Gdańsk SA
30
44
12
8
10
44:42
8
3
4
22:15
4
5
6
22:15
0
0
0
0:15
8. GÓRNIK ZABRZE S.S.A.
30
42
11
9
10
42:45
6
5
4
21:18
5
4
6
21:18
0
0
0
0:18
9. ŚLĄSK WROCŁAW
30
41
11
8
11
43:35
4
6
5
22:18
7
2
6
21:18
0
0
0
0:18
10. KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA
30
38
11
5
14
34:46
4
4
7
12:21
7
1
7
22:21
0
0
0
0:21
11. MIEDŹ LEGNICA
30
37
11
4
15
40:50
7
2
6
22:19
4
2
9
18:19
0
0
0
0:19
12. Salos Szczecin
30
36
10
6
14
32:52
6
2
7
16:21
4
4
7
16:21
0
0
0
0:21
13. SKS GWAREK ZABRZE
30
33
10
3
17
38:56
5
1
9
19:24
5
2
8
19:24
1
1
0
5:24
14. Bałtyk Koszalin
30
33
10
3
17
45:64
7
1
7
24:25
3
2
10
21:25
0
1
1
4:25
15. SMS/GRYF SŁUPSK S.A.
30
23
7
2
21
31:82
4
1
10
18:41
3
1
11
13:41
0
0
0
0:41
16. FC Wrocław Academy U.K.S.
30
22
6
4
20
31:69
4
2
9
22:34
2
2
11
9:34
0
0
0
0:34
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Legia Warszawa S.A.
4
7
2
1
1
11:7
2
0
0
8:3
0
1
1
3:3
0
0
0
0:3
2. Pogoń Szczecin SA
4
6
2
0
2
5:6
2
0
0
4:1
0
0
2
1:1
0
0
0
0:1
3. UKS SMS Łódź
2
3
1
0
1
1:2
1
0
0
1:0
0
0
1
0:0
0
0
0
0:0
4. KKS LECH Poznań
2
1
0
1
1
4:6
0
1
0
2:2
0
0
1
2:2
0
0
0
0:2
OGÓLNE
Mecze
Punkty
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
U SIEBIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
NA WYJEŹDZIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
MECZE BEZPOŚREDNIE
Wygrane
Remis
Porażki
Bramki
1. Stomil Olsztyn SA
2
6
2
0
0
4:0
1
0
0
3:0
1
0
0
1:0
0
0
0
0:0
2. MOSP Białystok
2
6
2
0
0
6:3
1
0
0
4:2
1
0
0
2:2
0
0
0
0:2
3. OKS ODRA OPOLE
2
6
2
0
0
4:1
1
0
0
2:0
1
0
0
2:0
0
0
0
0:0
4. TS PODBESKIDZIE S A
2
4
1
1
0
5:1
1
0
0
4:0
0
1
0
1:0
0
0
0
0:0
5. Stal Rzeszów S.A.
2
4
1
1
0
6:5
0
1
0
4:4
1
0
0
2:4
0
0
0
0:4
6. CHROBRY GŁOGÓW S.A.
2
4
1
1
0
2:1
1
0
0
1:0
0
1
0
1:0
0
0
0
0:0
7. SOKÓŁ SZAMOCIN - FA Szamotuły
2
2
0
2
0
4:4
0
1
0
2:2
0
1
0
2:2
0
2
0
4:2
8. WARTA GORZÓW
2
2
0
2
0
4:4
0
1
0
2:2
0
1
0
2:2
0
2
0
4:2
9. Wisła Płock S.A.
2
2
0
2
0
2:2
0
1
0
0:0
0
1
0
2:0
0
2
0
2:0
10. Tomasovia Tomaszów Lubelski
2
2
0
2
0
2:2
0
1
0
2:2
0
1
0
0:2
0
2
0
2:2
11. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
2
1
0
1
1
5:6
0
0
1
1:2
0
1
0
4:2
0
0
0
0:2
12. Drutex-Bytovia Bytów
2
1
0
1
1
1:2
0
1
0
1:1
0
0
1
0:1
0
0
0
0:1
13. CWZS BYDGOSZCZ
2
1
0
1
1
1:5
0
1
0
1:1
0
0
1
0:1
0
0
0
0:1
14. SZAMOCIN
0
0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
0
0
0
0:0
15. BRUK-BET Termalica Nieciecza
2
0
0
0
2
3:6
0
0
1
1:2
0
0
1
2:2
0
0
0
0:2
16. Stal Szczecin
2
0
0
0
2
1:4
0
0
1
1:2
0
0
1
0:2
0
0
0
0:2
17. RTS WIDZEW
2
0
0
0
2
0:4
0
0
1
0:1
0
0
1
0:1
0
0
0
0:1
© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży