Ekstraklasa futsal

W dobrych nastrojach rozpoczynają zgrupowanie przed dwumeczem z Czechami reprezentanci Polski. W ostatniej kolejce ligowej przed tymi bardzo ważnymi spotkaniami wielu z nich pokazało się ze świetnej strony. Zaimponował zwłaszcza Sebastian Leszczak, „drużynowo” najlepiej wypadły ekipy z Bielska-Białej i Leszna.

Ekstraklasa futsal

Tym razem w naszym magazynie skupiamy się na rozgrywkach Pucharu Polski, bowiem w ćwierćfinałach mieliśmy prawdziwe dreszczowce. Przyjrzymy się zwłaszcza pełnej pięknych bramek i zwrotów akcji rywalizacji Clearexu z Rekordem. Ponadto pokażemy gola…trenera polskiej młodzieżówki, który na swoje trafienie w Ekstraklasie czekał… aż siedem lat! Pokażemy też, jak wyglądała rywalizacja dzieci w ramach Halowej Ligi Podokręgu Zabrze. Zapraszamy!

Centralna Liga Juniorów

Wiele emocji dostarczyły weekendowe spotkania w Centralnej Lidze Juniorów. Wisła Kraków potwierdziła swoją bardzo dobrą dyspozycję. Bez straty punktów w tym roku są także ekipy Zagłębia Lubin i Escoli. W derbach Krakowa, po ubiegłotygodniowej przegranej z Wisłą, teraz górą były „Pasy”. Na osobne brawa zasługują Jakub Myszor i Kacper Łukasiak, którzy w weekend zaliczyli hat-tricki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności