Futsal

Przez kilka ostatnich dni jedna z najlepszych aktualnie reprezentacji na świecie w futsalu, Brazylia, gościła w Polsce. Gracze rodem z Ameryki Południowej dwukrotnie zmierzyli się z biało-czerwonymi, zdecydowanie wygrywając te spotkania 5:1 i 7:2. Nie tylko jednak wygrane cieszyły trenera „Canarinhos”. – Musimy wspólnie rozwijać futsal, te mecze temu służą – mówił na zakończenie pobytu w Polsce brazylijski szkoleniowiec.

Ekstraklasa futsal

Po reprezentacyjnej przerwie w sobotę zostaną rozegrane pierwsze mecze w Futsal Ekstraklasie po zakończeniu sezonu zasadniczego i podziale ligi. W grupie mistrzowskiej aż trudno wybrać jedno, najciekawsze spotkanie, ponieważ w każdym z trzech meczów będzie się toczyć walka o medale. Natomiast na dole najciekawiej powinno być w Katowicach.

Centralna Liga Juniorów

Większość spotkań 24. kolejki Centralnej Ligi Juniorów odbędzie się w Wielki Czwartek. Oczy kibiców będą zwrócone głównie na Szczecin. Tam, bardzo dobrze szkoląca młodzież Pogoń zagra z liderem i głównym pretendentem do mistrzostwa, czyli Koroną Kielce. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka, od godziny 11:00.

Centralna Liga Juniorów

Do pozycji lidera Korony Kielce kibice mogli się już przyzwyczaić. Teraz coraz pewniej na drugim miejscu czuje się Śląsk Wrocław, który wygrał trzeci mecz z rzędu. Na dole tabeli trudna sytuacja trzech beniaminków. Rywalizacja nadal jednak wciąż trwa, co było widać zwłaszcza w meczach, których losy ważyły się do ostatnich minut.

Centralna Liga Juniorów

Weekend z Centralną Ligą Juniorów rozpoczynamy tym razem już w piątek. Na „pierwszy ogień” idzie spotkanie Arki Gdynia z Zagłębiem Lubin. Może różnice w tabeli między obiema ekipami są duże, ale zarówno gdynianie, jak i „Miedziowi”, mają swoje argumenty. Transmisja meczu na Łączy Nas Piłka od godziny 11:00!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności