Centralna Liga Juniorów

W ostatnich kilkunastu miesiącach nie brakowało przykładów potwierdzających tezę, że z Centralnej Ligi Juniorów można bezpośrednio trafić do ekstraklasy. Czy już wkrótce pojawią się kolejne nazwiska graczy, którzy błyskawicznie pokonają tę drogę? Przekonamy się niebawem, w każdym razie przysłowiową wędkę od trenerów ci wyróżniający się dostali.

Ekstraklasa futsal

Liga będzie ciekawsza. Tym słynnym już cytatem można podsumować ostatnie wydarzenia w Futsal Ekstraklasie. Drużyny z dołu tabeli na początku roku gromadzą punkty, z czołówki jedynie beniaminek Constract Lubawa regularnie punktuje. To idealny scenariusz dla Rekordu, który systematycznie powiększa przewagę nad resztą stawki.

Ekstraklasa futsal

Rekord przed Cleareksem – na szczycie ligowej tabeli Futsal Ekstraklasy znajdują się firmy od lat związane z rodzimym futsalem. Zwłaszcza dla chorzowian to jednak stosunkowo nowa sytuacja, bowiem zespół ten w ostatnich latach doznawał więcej rozczarowań niż sukcesów. Czy w tym sezonie Clearex stać na poprawienie wyniku z ubiegłego sezonu, gdy to chorzowianie sięgnęli po brąz?

Centralna Liga Juniorów

Jak przyznał na Suchych Stawach w roli trenera lub zawodnika był ostatnio jeszcze w XX wieku. Teraz Łukasz Sosin wraca w miejsce, z którego ruszył w bogatą międzynarodową karierę. I chociaż sama infrastruktura Hutnika może niewiele się zmieniła, Sosin do Krakowa przyjeżdża zdecydowanie bogatszy w wiedzę i doświadczenia. – Teraz chcę to przekazać tym młodym zawodnikom – mówi były reprezentacyjny napastnik, który został trenerem Hutnika Kraków CLJ U-17.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności