Ekstraklasa futsal

Coraz większy ścisk panuje w czołówce Futsal Ekstraklasy. Po tym jak w weekend straciły punkty dwie najlepsze drużyny lider obecnie ma już tylko trzy punkty przewagi nad szóstą drużyną w tabeli. A z pewnością sytuacja zrobi się jeszcze ciekawsza, gdy zaległości zacznie odrabiać Rekord, który odpadł z Ligi Mistrzów i może się już skupić wyłącznie na krajowym podwórku.

Centralna Liga Juniorów

18-letni Oskar Sewerzyński przez kilka tygodni po urazie więzadła skokowo-strzałkowego walczył o powrót do zdrowia, by móc zagrać w meczu Młodzieżowej Ligi UEFA w Saragossie. Młody piłkarz Korony wygrał wyścig z czasem i w środę przeciw Realowi (początek o godzinie 17:00) wyjdzie jako kapitan. W ekstraklasie seniorów zaliczył do tej pory pięć meczów, a ostatnio pomógł drugiej drużynie koroniarzy w wywalczeniu kompletu punktów w trzeciej lidze.

Centralna Liga Juniorów

Duże przetasowania nastąpiły w czołówce Centralnej Ligi Juniorów po dziewiątej serii spotkań. W skutek porażki w Szczecinie poza podium wypadł dotychczasowy lider, Legia Warszawa. Obecnie na wszystkich z góry patrzy Zagłębie Lubin. Duże powody do zadowolenia są także w obozie Górnika.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności