Ekstraklasa futsal

Po wyeliminowaniu walijskiego Swansea zawodnicy Rekordu Bielsko-Biała w sobotę przystąpią do kolejnej rundy futsalowej Ligi Mistrzów. W 1/16 finału przeciwnikiem aktualnego mistrza Polski będzie przedstawiciel Rumunii, czyli United Galati. Początek tej konfrontacji został zaplanowany na godzinę 16:00, a transmisję z wydarzenia przeprowadzi kanał nSport+.

Ekstraklasa futsal

W połowie sezonu wycofała się z rozgrywek Statscore Futsal Ekstraklasy Gatta Active Zduńska Wola. Rezygnacja ekipy z województwa łódzkiego to nie tylko ogromny cios dla wizerunku ligi, ale także wielka strata dla społeczności lokalnej, która na meczach starała się tworzyć klimat rodem z boisk piłkarskich. – Dla nas koszulka Gatty to relikwia – twierdzą fani.

Centralna Liga Juniorów

To pierwsza zmiana w tym roku kalendarzowym w Centralnej Lidze Juniorów i niewątpliwie mocno zaskakująca. Trenerem juniorów starszych Hutnika Kraków został 25-letni Łukasz Kawa. Zważywszy na fakt, że jego drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli i w tym sezonie zanotowała tylko dwa zwycięstwa, przed młodym trenerem nie lada wyzwanie. – Traktuje to jako szansę. Dla siebie, ale także dla tych młodych zawodników – mówi szkoleniowiec, który poprzednio był w sztabie pierwszej drużyny Hutnika.

Centralna Liga Juniorów

Rozgrywki Centralnej Ligi Juniorów słyną z ogromnych emocji, ale przede wszystkim z pięknych goli! W dzisiejszym „Best of 2020” zobaczycie między innymi kilka perfekcyjnie wykonanych rzutów wolnych, a na dokładkę strzał zza połowy, który znalazł drogę do bramki! Który z tych 10 goli z #CLJ spodobał Wam się najbardziej? Czekamy na Wasze typy w komentarzach!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności