Ekstraklasa futsal

O tym zawodniku, w kontekście gry w najlepszych klubach, mówiło się od dłuższego czasu. Gdy ktoś zdobywa 27 bramek w dwunastu pierwszoligowych meczach, to trudno nie mieć oczekiwań związanych z transferem do Futsal Ekstraklasy. Sebastian Brocki, bo nim mowa, zamienia pierwszoligowe Heiro Rzeszów na Clearex Chorzów – jedną z największych marek w naszym kraju. Dłużej jednak niż pokonanie trasy z Podkarpacia na Śląsk zajęło mu zdecydowanie się na transfer.

Ekstraklasa futsal

Jest chyba najlepszym dowodem na to, że niemożliwe nie istnieje. Marcin Firańczyk zawsze chciał grać w futsal wśród najlepszych na świecie i cel ten powolutku realizuje. 23-latek zamienia Jelcz-Laskowice na włoski ASD Futsal Potenza Picena. – Czasem trzeba być wariatem – mówi o sobie, mając na myśli przede wszystkim okoliczności tego transferu.

Ekstraklasa futsal

Przerwa pomiędzy sezonami w rozgrywkach futsalowych w tym roku będzie wyjątkowo długa. W „sezonie ogórkowym” kibice będą żyć głównie transferami. Bohaterem pierwszego jest Tomasz Kriezel, który zamienił Toruń na Lubawę. Tym samym reprezentant Polski trafił do wicemistrza kraju. – W nadchodzącym sezonie chcemy potwierdzić duże aspiracje – mówi 26-latek, który z nowym klubem podpisał dwuletnią umowę.

Centralna Liga Juniorów

Centralna Liga Juniorów słynie z nieprzewidywalności, atrakcyjności i niespodziewanych zwrotów akcji. Za pośrednictwem transmisji na kanale Łączy Nas Piłka kibice przeżyli już niejeden piłkarski rollercoaster w wykonaniu młodych piłkarzy. A jako że za nami siedem sezonów Centralnej Ligi Juniorów, w magazynie „Młoda Polska” tym razem postanowiliśmy przedstawić siedem niezwykłych meczów, których przebieg zapadł w naszą pamięć najmocniej. Przygotujcie się na dużo emocji, zwrotów akcji, a przede wszystkim masę goli!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności