Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 znakomicie spisała się w czwartym meczu eliminacji mistrzostw Europy. W Łodzi na stadionie Widzewa biało-czerwoni pokonali Serbię, a decydującą bramkę w drugiej połowie zdobył Mateusz Bogusz. Piłkarze trenera Czesława Michniewicza z dziesięcioma punktami na koncie są liderem grupy piątej.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Po raz kolejny drużyna Marcina Dorny pokazała charakter: z Belgami po godzinie gry przegrywała 0:2, lecz zdołała wyrównać i była bliższa zwycięstwa. A sam finisz spotkania we Włocławku był niesamowity i warto zobaczyć to w skrócie. Kadra U-17 ostatecznie zajęła drugie miejsce w grupie eliminacyjnej z siedmioma punktami i awansowała do fazy Elite w walce o UEFA EURO 2020 w tej kategorii wiekowej.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Mateusz Bogusz został bohaterem czwartego spotkania kwalifikacyjnego do mistrzostw Europy U-21. Trafienie zawodnika Leeds United w meczu z Serbią dało biało-czerwonym komplet punktów i pozwoliło utrzymać pozycję lidera w grupie. – Najłatwiej budować drużynę, jeśli się wygrywa. Tworzą się nowi liderzy – powiedział po meczu trener kadry Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

Emocjonującym spotkaniem zakończył się turniej eliminacyjny U-17. Polacy pokazali charakter i zremisowali z faworyzowaną Belgią 2:2. Ostatecznie biało-czerwoni kończą zmagania na drugim miejscu, ale już wcześniej zapewnili sobie awans do dalszych gier. Decydująca batalia o awans do mistrzostw Europy odbędzie się w przyszłym roku.  

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności