Reprezentacja młodzieżowa U-19

Na otwarcie turnieju Elite Round eliminacji mistrzostw Europy do lat 19 reprezentacja Polski wywalczyła punkt w starciu z faworyzowaną Francją. Mecz z gospodarzami turnieju przebiegał pod dyktando rywali, ale podopieczni Dariusza Gęsiora ani razu nie skapitulowali i wywalczyli cenny remis.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Tomasz Makowski strzelił pierwszą bramkę dla reprezentacji U-20. Jego trafienie dało Polakom prowadzenie 2:1 w meczu z Japonią. – Po tym golu poszło nam z górki i wygraliśmy 4:1. To był dla nas ważny i wartościowy sprawdzian – mówi pomocnik Lechii Gdańsk. We wtorek ostatni test kadry Jacka Magiery przed młodzieżowym mundialem – spotkanie z Niemcami w Bielsku-Białej.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski do lat 20 (rocznik 1998 oraz 1999) prowadzona przez trenera Bartłomieja Zalewskiego wygrała w meczu Turnieju Ośmiu Narodów z Anglią 3:1. O zwycięstwie biało-czerwonych zadecydowały trafienia Jakuba Modera, Patryka Klimali i Mikołaja Kwietniewskiego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności