Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentanci Polski U-21 mają za sobą udział w mistrzostwach Europy. Dla dużej części z nich turniej finałowy był zwieńczeniem przygody z drużyną narodową w tej kategorii wiekowej. W kolejnych kwalifikacjach występować będą bowiem piłkarze urodzeni w roku 1998 i młodsi. Jak radzili sobie w kadrze U-21 zawodnicy, których już w niej nie zobaczymy?

Reprezentacja młodzieżowa U-21

JEDEN MECZ. Reprezentantom Polski U-21 zabrakło jednego dobrego spotkania, aby osiągnąć cele, jakimi byłyby awanse na Igrzyska Olimpijskie w Tokio oraz do półfinałów mistrzostw Europy. Nasza kamera towarzyszyła podopiecznym Czesława Michniewicza na każdym kroku – byliśmy na odprawach, w hotelu, szatniach, stadionach, a efekty naszej pracy możecie obejrzeć na Youtube.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jednym z największych zwycięzców mistrzostw Europy U-21 w naszej reprezentacji jest z pewnością Krystian Bielik. – Spodziewałem się, że o Krystianie będzie kiedyś tak głośno. Szkoda tylko, że ten turniej dla niego i naszej kadry już się skończył – mówi Łączy Nas Piłka Dawid Dębowski, pierwszy trener Krystiana w Górniku Konin.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Nie takiego wyniku w meczu z Hiszpnią na UEFA Euro U-21 spodziewał się kapitan polskiego zespołu, Szymon Żurkowski. Pomocnik, który zamienia Górnika Zabrze na Fiorentinę po porażce biało-czerwonych (0:5) na zakończenie fazy grupowej włoskiego turnieju był wyraźnie przygnębiony i z trudem docierało do niego, że to już koniec istnienia drużyny Czesława Michniewicza.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski U-21 przegrała 0:5 z Hiszpanią i zakończyła przygodę na mistrzostwach Europy we Włoszech. Na listę strzelców wpisali się: Pablo Fornals, Mikel Oyarzabal, Fabian Ruiz, Dani Ceballos i Borja Mayoral. Prezentujemy bramki z tego spotkania.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W sobotę młodzieżowi reprezentanci Polski pożegnali się z UEFA EURO U-21, które były rozgrywane we Włoszech. Po pokonaniu Belgii (3:2) i gospodarzy (1:0) w ostatnim meczu przyszła bolesna porażka z Hiszpanią (0:5). Pomimo sześciu zdobytych punktów biało-czerwoni nie zdołali awansować do półfinałów i na Igrzyska Olimpijskie w Tokio. Jednak kilka indywidualności w składzie Czesława Michniewicza zdecydowanie wyróżniło się w trakcie mistrzostw.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności