Reprezentacja młodzieżowa U-19

– Na treningach widać, że prezentujemy wysoki poziom. Każdy bardzo mocno walczy o miejsce w składzie. To na pewno pomaga nam się rozwijać. Dobrze też, że podczas zgrupowań mierzymy się z wymagającymi przeciwnikami. Lepiej grać z silniejszym rywalem, bo to pozwoli wyciągnąć wnioski i poprawiać słabsze strony –uważa Michał Rakoczy, kapitan reprezentacji Polski U-19.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Efektownym zwycięstwem wrócili do rywalizacji o awans do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 reprezentanci Polski do lat 21. Podopieczni Czesława Michniewicza rozbili w Parnawie Estonię 6:0, a łupem bramkowym podzielili się Mateusz Bogusz, Patryk Klimala, Jakub Kamiński, Robert Gumny i Paweł Tomczyk. Zapraszamy do obejrzenia skrótu piątkowego spotkania!

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Mieliśmy przed tym spotkaniem pewne obawy, ale tak jest przed każdym meczem. To zupełnie nowa drużyna, a mieliśmy niewiele czasu, żeby przećwiczyć pewne elementy. Chłopaki okazali się jednak bardzo pojętni, wystarczyło to, by przeciwko Estonii rozegrać naprawdę niezłe zawody – powiedział po wygranym 6:0 meczu z Estonią trener reprezentacji Polski do lat 21 Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Bez żadnych problemów zapisali na swoim koncie kolejne zwycięstwo reprezentanci Polski do lat 21. W rozegranym w Parnawie spotkaniu kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 podopieczni trenera Czesława Michniewicza wygrali z Estonią 6:0. Dwie bramki zapisał na swoim koncie Mateusz Bogusz, a po jednej Patryk Klimala, Jakub Kamiński, Robert Gumny i Paweł Tomczyk.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

– Graliśmy z bardzo dobrym zespołem, który ma w szeregach piłkarzy z silnych klubów i już z doświadczeniem w seniorskim futbolu. Ale u nas także mamy takich zawodników. Dlatego mecz był ciekawy dla kibiców, intensywnością, co już wiemy z rozmów z piłkarzami, przebijający to z czym zwykle się mierzą w rozgrywkach klubowych – powiedział Jacek Magiera, selekcjoner reprezentacji Polski U-19 po towarzyskim spotkaniu z Niemcami w Kaliszu (1:1).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności