Reprezentacja młodzieżowa U-20

Podczas zgrupowań reprezentacji U-20 każdy dzień jest zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach. – Zawodnicy chcą się doskonalić, my chcemy im pomóc, by podnosili umiejętności. Razem poszukujemy najlepszych rozwiązań, by przygotować ich do regularnej gry na wyższym poziomie klubowym i reprezentacyjnym – podkreśla Sebastian Krzepota, trener przygotowania motorycznego w kadrze U-20.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 zdecydowanym zwycięstwem z Kosowem (4:1) podniosła swoje szanse w walce o awans do kolejnej rundy eliminacji młodzieżowych Mistrzostw Europy. Gole dla biało-czerwonych strzelali Maik Nawrocki (dwie), Bartosz Białek i Bartosz Bida. We wtorek ostatnie spotkanie drużyna Bartłomieja Zalewskiego rozegra w Cardiff z Rosją.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Po porażce 0:3 z gospodarzami turnieju eliminacji Mistrzostw Europy, Walią, teraz na reprezentację Polski do lat 19 czeka podwójne wyzwanie. Biało-czerwoni muszą nie tylko zmierzyć się z Kosowem, ale wytrzymać także presję wyniku – potrzebne jest zwycięstwo do utrzymania szans na awans.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Efektowna gra reprezentacji Polski U-20 w drugiej połowie meczu ze Szwajcarią w ramach rozgrywek Turnieju Ośmiu Narodów przyniosła drużynie Jacka Magiery cztery gole po składnych, efektownych akcjach. Przed przerwą Polacy zdobyli jedną bramkę i ostatecznie wysoko pokonali swoich rówieśników ze Szwajcarii. Ozdobą spotkania było trafienie Jakuba Bednarczyk, pieczętujące efektowną wygraną biało-czerwonych (5:1).

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Porażką 0:3 z Bułgarią zakończył się dla Polaków piąty mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021. Jedną bramkę dla rywali biało-czerwonych zdobył Tonislav Yordanov, a dwie kolejne dorzucił Stanislav Ivanov. W rezultacie drużyna Czesława Michniewicza spadła na drugie miejsce w grupie, a nowym liderem została reprezentacja Rosji.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Dwóch reprezentantów Polski U-21 z rocznika 2001 – Bartosz Bida i Mateusz Bogusz, zmierzyło się z przedmiotami z lat 90.. Kaseta VHS, Tamagotchi, karty telefoniczne czy gry na Pegasusa – młodzi zawodnicy próbowali zgadnąć, jakie rzeczy pojawiły się w ich rękach oraz opowiadali czy mieli z nimi styczność w dzieciństwie. Zapraszamy do oglądania!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności