Reprezentacja młodzieżowa U-21

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że pierwszy mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 na własnym terenie reprezentacja Polski do lat 21 rozegra na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Drużyna Czesława Michniewicza zmierzy się w nim z Estonią.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

W dniach 6-10 września w Warszawie, Sulejówku oraz Ząbkach rozegrana zostanie kolejna edycja Pucharu Syrenki. Oprócz reprezentacji Polski do lat 17, wezmą w niej udział zespoły Gruzji, Finlandii, Anglii, Norwegii, Szwajcarii, Rumunii oraz Austrii. Poznaliśmy już terminarz rozgrywek, który można znaleźć w załączniku poniżej.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Kamil Grabara najpierw przedłużył kontrakt z Liverpoolem, a następnie został wypożyczony na sezon do Huddersfield Town FC, spadkowicza z Premier League. – Szanuję rywali do miejsca w składzie, ale jednocześnie patrzę na siebie i zrobię wszystko, by być numerem jeden w bramce. Chcę być nim od pierwszego meczu i grać w każdym kolejnym – twierdzi Kamil Grabara.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Kto został najskuteczniejszym zawodnikiem? Której drużynie udało się zdobyć najwięcej bramek? Jak radzili sobie biało-czerwoni w fazie grupowej? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym quizie o zakończonych mistrzostwach Europy U-21, które zwyciężyli Hiszpanie. Aby przejść do quizu wystarczy kliknąć TUTAJ.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Hiszpanii wywalczyła tytuł mistrza Europy do lat 21. W finałowym meczu, rozgrywanym w Udine, pogromcy reprezentacji Polski pokonali Niemcy 2:1. Bramki dla zwycięzców zdobyli Fabian Ruiz i Dani Olmo, drużyna Stefana Kuntza odpowiedziała trafieniem Nadiema Amiriego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności