Reprezentacja młodzieżowa U-16

Na przełomie listopada i grudnia w Boliwii rozgrywane będą mistrzostwa Ameryki Południowej z gościnnym udziałem reprezentacji Polski do lat 16. Biało-czerwoni poznali już swoich przyszłych rywali. Polacy trafili do grupy B i zagrają z Argentyną, Urugwajem, Chile, Paragwajem i Ekwadorem. Pierwszy mecz Polska zagra z Argentyną (24 listopada).

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Reprezentacja Polski do lat 15 poniosła porażkę w pierwszym turnieju UEFA Development. Podopieczni trenera Rafała Lasockiego przegrali z Rosją 1:2, a honorowego gola dla biało-czerwonych strzelił Dawid Zięba. W następnym spotkaniu Polacy zagrają ze Stanami Zjednoczonymi (23 października o godzinie 14:30 w Malborku).

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Reprezentacja Polski U-15 w poniedziałek rozpocznie zmagania w ramach turnieju towarzyskiego UEFA Development. Biało-czerwoni na Pomorzu w kolejnych spotkaniach zmierzą się z Rosją (poniedziałek), USA (środa) i Islandią (piątek). Będą to szczególne mecze nie tylko dla młodych piłkarzy, ale także dla trenera Rafała Lasockiego, który debiutuje w roli selekcjonera tej kadry.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Blisko trzy miesiące pracy z kadrą U-15 ma za sobą trener Rafał Lasocki. Były uznany ligowiec oraz reprezentant Polski zaliczył z młodymi zawodnikami dwie konsultacje, wkrótce jego drużyna po raz pierwszy zagra oficjalne mecze. – Cieszę się z tego, co jest tu i teraz. Niech trwa jak najdłużej i jeszcze jeden dzień – mówi z charakterystycznym uśmiechem.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Na zbliżający się turniej UEFA Development selekcjoner reprezentacji Polski do lat 15, Rafał Lasocki dokonał jednej zmiany: w miejsce Tommaso Guerico powołany został Dawid Ławniczak z Lecha Poznań. Młodzi biało-czerwoni zagrają z reprezentacją Rosji (21.10), Stanów Zjednoczonych (23.10) oraz Islandii (25.10).

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Po zdobyciu jednego punktu w meczu z Rosją (2:2) podopieczni Czesława Michniewicza pojechali do Łodzi, gdzie zmierzyli się z Serbią. Nasza kamera towarzyszyła zawodnikom na każdym kroku. Zapraszamy do obejrzenia kulisów ze zwycięskiego spotkania reprezentacji Polski U-21. Gola na wagę trzech punktów strzelił Mateusz Bogusz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności