Reprezentacja młodzieżowa U-17

Reprezentacje Polski i Belgii już awansowały do drugiej rundy eliminacji Mistrzostw Europy do lat 17. W tabeli zespoły dzieli niewiele: choćby w podobieństwu wygranych nad Macedonią (odpowiednio 3:2 i 3:1) oraz Liechtensteinem (11:0 i 12:0). Jednak stawka wtorkowej rywalizacji wciąż jest wysoka. Transmisję z meczu we Włocławku przeprowadzi Łączy Nas Piłka, początek spotkania o godz. 15.30.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Celem dla tej drużyny jest indywidualny rozwój każdego zawodnika. Liczy się tylko to, by jak najwięcej piłkarzy z tej kadry, trafiło najpierw do młodzieżówki, a z czasem do pierwszej drużyny narodowej – podkreśla Jacek Magiera. W trakcie ostatniego zgrupowania prowadzona przez niego kadra wygrała na wyjeździe z Niemcami (4:3) i w poniedziałek w Kaliszu uległa Holandii (1:2).

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Trzy mecze, dwa zwycięstwa i jeden remis – to bilans reprezentacji Polski U-21, która lideruje w grupie 5. mając za sobą drużynę z Rosji. W kolejnym meczu podopieczni trenera Czesława Michniewicza rywalizować będą z Serbią. – Zagramy z przeciwnikiem, który regularnie występuje na turniejach finałowych. Jestem przekonany, że zapowiada się świetne widowisko. Przed nami również wielkie wyzwanie – powiedział szkoleniowiec biało-czerwonych.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

W Kaliszu reprezentacja Polski do lat 20 uległa Holandii w czwartym spotkaniu Turnieju Ośmiu Narodów. Biało-czerwoni do przerwy przegrywali dwoma bramkami, ale w drugiej części dominowali, odrobili część strat po pięknym golu Tomasza Makowskiego i mieli swoje szanse, by wywalczyć remis. Mecz oglądał komplet publiczności.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności