Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 we wtorek pokonała Gruzję 3:0 i zapewniła sobie udział w barażach o awans do przyszłorocznych mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. Bramki dla Polski zdobyli Filip Jagiełło, Konrad Michalak i Dawid Kownacki. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Euforia po historycznym sukcesie, a później… kolejna radość. W ostatnich dniach mistrzowie Polski w futsalu, gracze Rekordu Bielsko-Biała, nie tracą dobrych humorów. I nawet w tym jak los, po awansie do najlepszej szesnastki drużyn klubowych w Europie, przydzielił ich do grupy „śmierci”, widzą niemal same pozytywy. – To będzie dla nas cenna lekcja – mówią w obozie mistrza Polski.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Był bohaterem głośnego transferu między polskimi klubami – Lechię Gdańsk zamienił na Legię Warszawa i jak przyznaje, jest to dla niego ważny krok w karierze, która dopiero co nabiera rozpędu. Paweł Stolarski ma pewne miejsce w reprezentacji do lat 21. W rozmowie z Łączy Nas Piłka opowiada o Lechii, Legii, drużynie Czesława Michniewicza, budowaniu pewności siebie i zbliżającym się pojedynku z Wisłą Kraków.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Od początku nie graliśmy tego, co sobie zakładaliśmy. Powinniśmy zachować więcej spokoju gdy mieliśmy piłkę przy nodze. Byliśmy przestraszeni. Musimy to poprawić, bo nie możemy się prezentować tak jak w pierwszych minutach. Dobrze, że nie straciliśmy wtedy bramki, bo mecz mógł różnie się potoczyć. Przetrwaliśmy ten trudny moment i zainkasowaliśmy komplet punktów – powiedział po meczu Mateusz Wieteska.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski U20 w czwartym meczu turnieju Ośmiu Narodów przegrała z Holandią 1:4. Podopieczni trenera Jacka Magiery przekonali się jak powinno się wykorzystywać grę w kontrataku. Honorową bramkę zdobył Adrian Benedyczak.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży