Reprezentacja młodzieżowa U-17

Znamy zawodników powołanych do reprezentacji Polski U-17 na Turniej o Puchar Syrenki. Przypomnijmy, że 29 sierpnia biało-czerwoni zagrają z Węgrami (17:00, Kołobrzeg), potem podopiecznych trenera Bartłomieja Zalewskiego czekają mecze 31 sierpnia oraz 2 września. Rywali poznamy w zależności od wyniku pierwszego spotkania.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W sobotni wieczór Sampdoria Genua grała w trzeciej rundzie Pucharu Włoch, ale bez żadnego z trzech Polaków w wyjściowym składzie. O ile Karol Linetty i Bartosz Bereszyński w meczu z Foggią (Serie B) nie wystąpili, o tyle Dawid Kownacki dostał szansę debiutu i w pełni ją wykorzystał.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

- Ostatnie miesiące mojej piłkarskiej przygody układały się różnie. Cieszę się jednak, że mam to za sobą i z czystą głową mogę skupić się na wyzwaniach, które czekają mnie w nowym klubie – powiedział Patryk Lipski, młodzieżowy reprezentant Polski na mistrzostwach Europy do lat 21. Były pomocnik Ruchu Chorzów podpisał czteroletni kontrakt z Lechią Gdańsk.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Wierzy we mnie mała garstka ludzi. Wszyscy mówią mi, że idę na skazanie po to, żeby siedzieć na ławce, ale jestem gotowy by grać w Anglii i głęboko w to wierzę. Chcąc być najlepszym trzeba konkurować z najlepszymi – mówi reprezentant Polski do lat 21 Jan Bednarek. Zobaczcie wyjątkowe wideo przedstawiające historię zawodnika Southampton!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży