Reprezentacja młodzieżowa U-16

Trener reprezentacji Polski do lat 16 Marcin Dorna podał listę powołanych zawodników na turniej w Rumunii. Polacy zagrają z Chorwacją (7 maja o godzinie 15:00), Rumunią (9 maja o godzinie 17:00) oraz Norwegią (11 maja o godzinie 13:00). Wszystkie mecze odbędą się w miejscowości Buftea.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Polska 2019 zbliżają się wielkimi krokami. Na 37 dni przed rozpoczęciem turnieju, Fernando Morientes, były zawodnik m.in. Realu Madryt oraz  Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, odwiedzili Łódź, która będzie areną dziesięciu meczów mistrzostw, w tym spotkania otwarcia i finału.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski pod wodzą trenera Czesława Michniewicza w czerwcu przystąpi do turnieju UEFA EURO U21. Pierwszym rywalem biało-czerwonych w fazie grupowej będą Belgowie, w następnym meczu zmierzą się z Włochami, a w trzecim spotkaniu zmierzą się z Hiszpanią. Na stronie UEFA prowadzona jest sprzedaż biletów na mecze Polaków i możliwy do odebrania jest kod promocyjny, który zredukuje ceny wejściówek.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Bartosz Kapustka doznał poważnej kontuzji, która wykluczy go z udziału w mistrzostwach Europy UEFA EURO U21 2019. Swojego przyjaciela w trudnej sytuacji wspierają koledzy z boiska. Zobaczcie, co do przekazania mają „Kapiemu” między innymi Czesław Michniewicz, Marcin Wasilewski, Krystian Bielik i drużyna Legii Warszawa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności