Reprezentacja młodzieżowa U-21

- Pod pewnymi względami musimy się nawet Hiszpanów bać. Jednak musimy utrzymać poziom determinacji i zaangażowania z meczu z Niemcami – mówił przed półfinałem Luigi Di Biagio, selekcjoner reprezentacji Włoch. On wiedział, jaki potencjał mają rywale, ale jego drużynie sił w nadążaniu za genialnymi Hiszpanami wystarczyło na nieco ponad 50 minut. Później fantastycznie grać zaczęli Marco Asensio, Dani Ceballos, ale i tak byli w cieniu Saula Nigueza, który ustrzelił pięknego hat-tricka. Taka Hiszpania dała również świetną zapowiedź piątkowego finału UEFA EURO U21 z Niemcami (godz. 20.45).

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W kolejnym wydaniu naszego Euro Vloga zagadnęliśmy zawodnika, którego efektowny zwód zebrał najwięcej wyświetleń w historii kanału Łączy Nas Piłka oraz zapytaliśmy polskich kibiców, czym dla nich jest futbol.   

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Nawet bez swoich największych gwiazd grają jak na faworytów przystało. Anglicy stawią dziś czoła kolejnej generacji utalentowanej niemieckiej młodzieży, która na EURO U-21 Polska 2017 przyjechała w konkretnym celu, czyli po mistrzostwo Europy. W Tychach prawdziwy klasyk. W pierwszym półfinale (godz. 18) pogromcy Polaków zmierzą się z Niemcami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży