Reprezentacja młodzieżowa U-15

Reprezentacja Polski do lat 15 w drugim meczu Turnieju Czterech Narodów pokonała rówieśników z Finlandii 2:0. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Dornę zdobyli Hubert Turski, a wynik w drugiej połowie ustalił Patryk Kusztal. W ostatnim meczu Polacy zmierzą się z Węgrami. Spotkanie zostanie rozegrane 20 kwietnia o godzinie 11:00 w miejscowości Puste Ulany.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Reprezentacja Polski do lat 15 w drugim meczu Turnieju Czterech Narodów pokonała rówieśników z Finlandii 2:0. Bramki dla drużyny prowadzonej przez trenera Marcina Dornę zdobyli Hubert Turski, a wynik w drugiej połowie ustalił Patryk Kusztal. W ostatnim meczu Polacy zmierzą się z Węgrami. Spotkanie zostanie rozegrane 20 kwietnia o godzinie 11:00 w miejscowości Puste Ulany.

Reprezentacja młodzieżowa U-15

Bardzo udanie rozpoczął się Turniej Czterech Narodów dla reprezentacji Polski do lat 15. W pierwszym spotkaniu zespół prowadzony przez trenera Marcina Dornę rozbił Słowację aż 6:0. Na listę strzelców dla biało-czerwonych wpisali się Hubert Czerwiński, Hubert Turski, Kacper Kozłowski, Patryk Kusztal oraz Patryk Warczak. Kolejnym rywalem Polaków będzie drużyna Finlandii, z którą zagrają 18 kwietnia o godzinie 15:00 w miejscowości Puste Ulany.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jan Bednarek po wielu miesiącach w końcu zanotował pierwszy występ w rozgrywkach Premier League. 22-letni obrońca rozegrał bardzo dobre zawody z Chelsea, co dodatkowo zostało jeszcze okraszone zdobytą bramką. Niestety w ostatnich fragmentach meczu rywale odwrócili losy meczu i wygrali 3:2. – Musimy przeanalizować mecz z Chelsea i już skupić się na przyszłych spotkaniach ligowych. Poza 10 minutami, w których straciliśmy trzy gole, rozgrywaliśmy dobre zawody – powiedział na antenie Canal+Sport Bednarek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży