Reprezentacja młodzieżowa U-21

Taki mecz można spokojnie nazwać spotkaniem nie za trzy, a za sześć punktów. Bo jeśli dziś Nantes wygra z Caen, to nie dość że zaliczy siódmą wygraną w sezonie, to jeszcze znacznie ucieknie rywalom w walce o utrzymanie. W takim meczu, mimo ostatniego wcześniejszego zejścia z murawy, musi wystąpić Mariusz Stępiński.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jest jednym z najlepszych młodzieżowców grających w I lidze i nadzieją Śląska Wrocław na lata. Niedawno został bohaterem meczu Polska – Niemcy reprezentacji U-21. Po tym spotkaniu zaczęto porównywać go z bramkarzem Bayernu Monachium Manuelem Neuerem, a to z racji fizycznego podobieństwa. Jakub Wrąbel ma jednak szansę pójść w ślady innych znakomitych golkiperów z Polski, bo o tym, że ma wielki talent, wiedzą wszyscy.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Rzadko się zdarza, by przy transferach piłkarskich obie strony tak mocno wiedziały, czego oczekują po danych przenosinach. W przypadku przyjścia Jaroslava Mihalika zasady są proste – Słowak przede wszystkim chce się przygotować do tegorocznych Mistrzostw Europy UEFA EURO U21, które zostaną rozegrane na polskich boiskach.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży