Reprezentacja młodzieżowa U-17

W szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie I rundy eliminacji mistrzostw Europy do lat 17, które rozgrywane będą w maju 2019 roku w Irlandii. Reprezentacja Polski trafiła do grupy siódmej i o awans do kolejnego etapu rozgrywek będzie walczyć z Francją, Finlandią oraz Luksemburgiem. Spotkania zostaną rozegrane w dniach 25, 28 i 31 października 2018 roku w Polsce.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Kilka boisk, nawet nie dwieście metrów – tyle dzieli budynek młodzieżowych drużyn Borussii Dortmund od bazy treningowej pierwszego zespołu. To teraz najważniejszy dystans dla Davida Kopacza, młodzieżowego reprezentanta Polski, którego kontrakt z niemieckim klubem wygasa na koniec tego sezonu. Jako jeden z podstawowych piłkarzy i liderów juniorów Borussii opowiada w wywiadzie dla „Łączy Nas Piłka” o tej drodze, swoim rozwoju i byciu pierwszym polskim Footbonautą.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Reprezentacja Polski do lat 16 wygrała w pierwszym spotkaniu towarzyskim z rówieśnikami z Irlandii Północnej 2:0. Gole dla biało-czerwonych strzelili Michał Rakoczy w pierwszej połowie i po zmianie stron wynik ustalił Filip Marchwiński. Rewanż został zaplanowany na najbliższy czwartek na godzinę 16:00 w miejscowości Dungannon.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Ma na swoim koncie trzy bramki w młodzieżowej reprezentacji Polski w eliminacjach UEFA EURO U21. Jest także najlepszym strzelcem Podbeskidzia Bielsko-Biała, najczęściej wchodząc z ławki rezerwowych. – Trenerzy już od dziecka przepowiadali mi, że będę idealnym jokerem – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka Paweł Tomczyk.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży