Reprezentacja młodzieżowa U-21

Mecz finałowy Pucharu Polski przejdzie Dariuszowi Formelli obok nosa. Pomocnik Arki nie może zagrać 2 maja z Lechem, gdyż taki jest zapis umowy wypożyczenia między klubami. – To trochę śmieszna sytuacja. Dostanę złoty i srebrny medal. W kolekcji będę miał cztery krążki, a tylko jeden mecz rozegrany w finale. I to przez 18 minut! – mówi Formella.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W siódmym odcinku magazynu „Nasze EURO” analizujemy pełną znanych nazwisk reprezentację Hiszpanii U21, w której trener Albert Celades ma do dyspozycji m.in. Marco Asensio, Saúla Ñígueza i Gerarda Deulofeu. Przyglądamy się też trzem graczom aspirującym do gry na niezwykle odpowiedzialnej pozycji numer 6 w kadrze Marcina Dorny. Na koniec przedstawiamy nieco kulisów pracy mediów w trakcie czerwcowego turnieju. Ich zainteresowanie już teraz jest bardzo duże – wszystko wskazuje na to, że finały UEFA EURO U21 2017 obsługiwać może nawet półtora tysiąca dziennikarzy z całego świata.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Już w czerwcu Bartosz Kapustka wybiegnie w reprezentacji Polski U21 na mecze Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017. Zanim jednak zmierzy się w fazie grupowiej ze Słowacją, Szwecją i Anglią, pomocnik Leicester stał się na dwa dni aktorem. Reprezentant Polski przyjechał do Krakowa nakręcić spot promujący wydarzenie.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Reprezentacja Polski do lat 16 przegrała w swoim ostatnim spotkaniu z Ukrainą 0:1 w ramach turnieju UEFA Development. Biało-czerwoni z czterema punktami na koncie zajęli ostatnie miejsce. Na pierwszej lokacie uplasowała się Norwegia, na drugim Ukraina, a na trzecim Słowacja.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży