Reprezentacja młodzieżowa U-21

Na Stadionie Miejskim w Tychach, który w czerwcu będzie areną trzech spotkań fazy grupowej oraz meczu półfinałowego turnieju UEFA EURO U21 Polska 2017, jest miejsce wyjątkowe. W Tyskiej Galerii Sportu, będącej oddziałem Muzeum Miejskiego w Tychach, przeszłość łączy sie z teraźniejszością i wybiega w przyszłość. Kibice mogą sie o tym przekonać już teraz, a w trakcie mistrzostw Europy młodzieżowców czekać będzie na nich specjalna oferta.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Z trenerem Marcinem Dorną znają się od ponad siedmiu lat. Na pierwszą konsultację młody napastnik spod Błaszek przyjechał w wieku 14 lat, będąc jeszcze zawodnikiem Pogoni Zduńska Wola i stał się jej fundamentalną postacią na kilka kolejnych lat. Koszulkę z numerem „9” zakładał w każdej reprezentacji młodzieżowej, od U15 po U21. Z tym samym numerem powinniśmy zobaczyć go w czerwcu na UEFA EURO U21 Polska 2017, które będą zwieńczeniem jego juniorskiego życiorysu.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Reprezentacja Polski do lat 16 w towarzyskim spotkaniu rozegranym w Akrotiri pokonała Cypr 3:0. Bramki dla biało-czerwonych zdobyli Jakub Karbownik, Maik Nawrocki i Bartłomiej Eizenchart. Rewanżowe spotkanie rozegrane zostanie w czwartek, 23 lutego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży