Reprezentacja kobieca A

To był ciekawy tydzień dla naszych dwóch reprezentantek. Patrycja Balcerzak zadomowiła się nie tylko w niemieckim Sand, ale i na nowej pozycji na boisku. Od tego sezonu gra bowiem na… prawej obronie i, jak mówią jej trenerzy i koleżanki, radzi sobie świetnie! Słodko-gorzki był natomiast pierwszy mecz Emilii Zdunek w barwach hiszpańskiej Sevilli. Dlaczego? Już tłumaczymy!

Reprezentacja kobieca A

W ten weekend wystartowała włoska Serie A, a więc grają już wszystkie ligi, w których występują reprezentantki Polski. Na inaugurację sezonu Juventus Aleksandry Sikory pokonał 2:1 Empoli. Trzeciego gola w tym sezonie Bundesligi strzeliła Ewa Pajor. Pewne zwycięstwo odniosło PSG z Katarzyną Kiedrzynek i Pauliną Dudek w składzie. W barwach Sevilla FC przeciwko mistrzowi Hiszpanii zadebiutowała Emilia Zdunek.

Reprezentacja kobieca U-19

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Nina Patalon ogłosiła listę zawodniczek powołanych na zgrupowanie oraz turniej kwalifikacyjny UEFA European Women’s U-19 Championship. Polki zmierzą się z Chorwacją (2 października, 17:00, Sieradz), Bułgarią (5 października, 16:00, Bełchatów) oraz Szkocją (8 października, 15:00, Łódź).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności