Reprezentacja kobieca A

Jak to jest urwać punkty mistrzowi Hiszpanii? Przekonała się o tym ostatnio Emilia Zdunek i jej koleżanki z Sevilli FC. Nie będziemy ukrywać – w tym odcinku „Co tam w kobiecej” dryfujemy głównie pomiędzy Hiszpanią, a Niemcami. Wpadamy jednak również na chwilkę do Anglii, a konkretnie do Londynu. To co, jesteście gotowi? Zapraszamy na wycieczkę!

Reprezentacja kobieca U-19

Futbol kobiecy rozwija się na świecie w zawrotnym tempie. W Polsce też z roku na rok dzieje się coraz więcej. Kilkadziesiąt tysięcy dziewczynek bierze udział w największym w Europie turnieju dziecięcym „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, od tego sezonu wystartowały Centralne ligi Juniorek U-17 i U-15 oraz program Talent Pro. To wszystko sprzyja rozwojowi młodych talentów. Przyjrzeliśmy się najbardziej wyróżniającym się piłkarkom do 19 roku życia, które już za kilka lat mogą stanowić o sile dorosłej kadry.

Reprezentacja kobieca A

Kto z powodu podjadania przygotowywanych potraw szybko kończy swoją pomoc w kuchni, a kto mógłby zjeść 10 kilogramów sałatki warzywnej? Zadaliśmy reprezentantkom Polski dwa pytania: o to, czym są dla nich święta Bożego Narodzenia i jak je spędzą oraz co najczęściej nakładają na talerz. Sprawdźcie, co powiedziały, bo tego na pewno jeszcze o nich nie wiecie!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności