Reprezentacja kobieca U-17

Kazachstan, Bułgaria i Węgry to rywale kobiecej reprezentacji Polski do lat 17 w turnieju I rundy kwalifikacji do młodzieżowych mistrzostw Europy, który biało-czerwone zainaugurują w środę. – Z każdym przeciwnikiem chcemy pokazać się z jak najlepszej strony i zagrać skutecznie, by wszystkie spotkania zakończyć zwycięstwem – mówi selekcjoner Marcin Kasprowicz.

Reprezentacja kobieca U-19

Szkocja, Bułgaria i Chorwacja będą rywalami reprezentacji Polski do lat 19 kobiet w rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu w Łodzi, Sieradzu i Bełchatowie turnieju I rundy eliminacji do mistrzostw Europy. - To dla nas turniej dojrzałości, bo dla większości piłkarek będzie to debiut w tej kategorii wiekowej. Mamy dużo jakości, ale na tym poziomie rywale już nie wybaczają błędów - mówi selekcjoner Nina Patalon, która po raz pierwszy poprowadzi reprezentację w el. ME U-19.

Reprezentacja kobieca A

W tym roku królowa mogła być tylko jedna. Megan Rapinoe została właśnie wybrana najlepszą piłkarką świata, podczas zorganizowanej w Mediolanie gali FIFA The Best. Po raz kolejny wygłosiła inspirującą przemowę i zaapelowała o walkę o lepsze jutro. Ten odcinek „Co tam w kobiecej” zaczynamy jednak od polskiego wątku, czyli starcia Ewy Pajor z Małgorzatą Mesjasz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności