Reprezentacja kobieca A

Po dwóch latach spędzonych w Italii znów będziemy mogli oglądać ją na polskich boiskach. – We Włoszech coraz bardziej doskwierała mi samotność, brak bliskich. To wszystko nie dawało mi już radości – mówi o przyczynach swojego powrotu do kraju reprezentantka Polski, a od nowego sezonu także piłkarka Czarnych Sosnowiec, Katarzyna Daleszczyk. Opowiada również o tym, czego nauczyła się we Włoszech i jak nazywali ją tamtejsi kibice.

Reprezentacja kobieca A

Nie wyszedł kobiecej reprezentacji Polski ostatni sprawdzian przed startem eliminacji do mistrzostw Europy. Biało-czerwone, grając w większości składem krajowym, przegrały 0:1 ze Słowacją w Popradzie, mimo że mogły lub nawet powinny to spotkanie przynajmniej zremisować. – Zabrakło nam skuteczności i jakości – mówił po meczu selekcjoner Miłosz Stępiński, który był także mocno poirytowany pracą słowackich sędzi.

Reprezentacja kobieca A

Od nowego sezonu w niemieckiej Bundeslidze będą już nie dwie, a trzy reprezentantki Polski! Oprócz Ewy Pajor, królowej strzelczyń ostatniego sezonu i Patrycji Balcerzak, która dopiero co podpisała kontrakt z SC Sand, w najlepszej niemieckiej lidze będzie także występować Małgorzata Mesjasz!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności