Reprezentacja kobieca A

Zawieszenie rozgrywek to trudny czas dla wszystkich sportowców, bo dla większości oznacza on całkowity przestój nie tylko w rywalizacji, ale także w treningach. Jedynymi zadowolonymi z takiego obrotu spraw mogą być ci, którzy ten okres wykorzystują na wyleczenie urazów. Ale czy faktycznie tak jest? Sprawdziliśmy, jak w czasie pandemii radzą sobie powracające do zdrowia po kontuzjach piłkarki.

Reprezentacja kobieca A

Dlaczego koledzy Aleksandry Sikory z podwórka bali się po nią przychodzić? W czym lepsza od chłopaków była Małgorzata Mesjasz? Jak Katarzynę Kiedrzynek wspomina Olha Zubchyk z turnieju międzyszkolnego? Zapraszamy na drugi odcinek z cyklu „Jak one zaczynały”! Tym razem w rolach głównych nasze reprezentacyjne obrończynie.

Reprezentacja kobieca U-17

- Jeśli awansujemy na Euro, będziemy miały szansę nie tylko powtórzyć historię reprezentacji U-17 z 2013 roku, ale napisać swoją, równie piękną - mówi uznawana za jedną z najzdolniejszych polskich piłkarek młodego pokolenia kapitan kadry do lat 17, Wiktoria Kiszkis. Z zawodniczką West Ham United rozmawiamy nie tylko o potencjale naszych „siedemnastek”, ale też o życiu w czasie pandemii, przełożonych eliminacjach i różnicach między kobiecą piłką w Polsce i Anglii.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności