Reprezentacja kobieca A

W Warszawie, jak to w stolicy, na różnego rodzaju premiery można natknąć się na każdym kroku. W sobotę w rolach głównych wystąpią reprezentantki Polski, a reżyserem będzie selekcjoner Miłosz Stępiński. O godz. 18:00 na stadionie przy ul. Konwiktorskiej 6 czeka nas pierwszy w tym mieście mecz naszych piłkarek. Stawka starcia z Mołdawią jest wysoka i są nią kolejne, arcyważne, punkty w kwalifikacjach do mistrzostw Europy Anglia 2021.

Reprezentacja kobieca A

- To będą zupełnie inne mecze niż ten z Hiszpanią. Nie oznacza to jednak, że będą łatwiejsze - mówi przed starciami eliminacji mistrzostw Europy z Mołdawią i Azerbejdżanem Dominika Grabowska. Z pochodzącą z podwarszawskiego Pruszkowa pomocniczką reprezentacji Polski porozmawialiśmy o jej długiej już przygodzie z kadrą, rekordach, jakie w niej pobiła, ale i obawach przed zamianą Ekstraligi na ligę zagraniczną. - Mam swoje marzenia, chcę spróbować i myślę, że czas najwyższy będzie podjąć wyzwanie - nie ukrywa Grabowska.

Reprezentacja kobieca A

Dwunaste i trzynaste trafienie w Bundeslidze zaliczyła Ewa Pajor, a drugie Małgorzata Mesjasz. Dla napastniczki reprezentacji Polski mecz przeciwko Jenie był setnym w barwach VfL Wolfsburg. Zapraszamy na ostatni raport kadrowiczki przed startem zgrupowania reprezentacji i meczami eliminacyjnymi z Mołdawią (7.03) i Azerbejdżanem (11.03).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności