Reprezentacja kobieca A

Dziesięć najzdolniejszych polskich bramkarek spotkało się w podwarszawskim Pruszkowie na pierwszej takiej konsultacji. Można powiedzieć, że to moment historyczny, ponieważ nigdy wcześniej reprezentacyjne golkiperki i kandydatki na nie, nie trenowały cyklicznie wyłącznie w swoim własnym towarzystwie, bez koleżanek z pola. Projekt GK PRO to jedna z nowych inicjatyw Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja kobieca A

Nareszcie! Po wakacyjnej przerwie wracamy do was z „Co tam w kobiecej”, czyli cyklem, w którym piszemy o najważniejszych wydarzeniach ze świata żeńskiego futbolu. A ostatnio działo się bardzo dużo, bo przecież wakacje zmieniły oblicze kobiecej piłki, która dzięki mundialowi zyskała wielu nowych fanów. My jednak skupimy się na tym, co w mijającym tygodniu, a tu mieliśmy m.in. „polski mecz” w Bundeslidze. Witamy z powrotem i… zaczynamy!

Reprezentacja kobieca U-19

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Nina Patalon powołała dwadzieścia dwie zawodniczki na zgrupowanie, które rozpocznie się 26 sierpnia w Brzegu i w ramach którego biało-czerwone rozegrają dwa mecze towarzyskie z równieśniczkami z Czech. Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 sierpnia o godzinie 18:00 w Grodkowie, a drugie 1 września o 17:00 w Brzegu.

Reprezentacja kobieca A

Emilia Zdunek nie przyjedzie na zgrupowanie kobiecej reprezentacji Polski, które rozpocznie się 27 sierpnia w Żywcu. Świeżo upieczona zawodniczka hiszpańskiej Sevilli na jednym z treningów nabawiła się urazu mięśnia czworogłowego uda i zdaniem lekarza zarówno klubowego, jak i kadrowego, nie zdąży dojść do pełni zdrowia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności