Reprezentacja kobieca A

Dwunaste i trzynaste trafienie w Bundeslidze zaliczyła Ewa Pajor, a drugie Małgorzata Mesjasz. Dla napastniczki reprezentacji Polski mecz przeciwko Jenie był setnym w barwach VfL Wolfsburg. Zapraszamy na ostatni raport kadrowiczki przed startem zgrupowania reprezentacji i meczami eliminacyjnymi z Mołdawią (7.03) i Azerbejdżanem (11.03).

Reprezentacja kobieca A

W marcu i kwietniu przed kobiecą reprezentacją Polski ważne mecze z Mołdawią i Azerbejdżanem. Biało-czerwone muszą zdobyć komplet punktów, aby myśleć o historycznym awansie na mistrzostwa Europy, które odbędą się latem 2021 roku w Anglii. Już niestety wiadomo, że w tych spotkaniach nie zobaczymy Agnieszki Winczo. Przed rozpoczynającym się w niedzielę zgrupowaniem porozmawialiśmy z selekcjonerem Miłoszem Stępińskim.

Reprezentacja kobieca A

Brexit co prawda stał się już faktem, ale kompletnie nie widać tego w nowym odcinku naszego cyklu „Co tam w kobiecej”. Dużo piszemy bowiem o zbliżających się mistrzostwach Europy i meczu otwarcia, który odbędzie się w Teatrze Marzeń, czyli na Old Trafford, a także o „boomie” na kobiecą piłkę w Szkocji. Zaczynamy jednak od tego, co dla nas najważniejsze, czyli reprezentantek Polski. Gotowi?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności