Reprezentacja kobieca A

Reprezentacja Polski kobiet okazałym zwycięstwem nad wyżej notowaną Irlandią 4:0 rozpoczęła okres przygotowań do eliminacji Euro 2021. Gola z serii stadiony świata strzeliła Gabriela Grzywińska. - Zobaczyłam godne następczynie, mogę spokojnie odejść na emeryturę - uśmiechała się kończąca karierę po 25 latach gry w barwach narodowych, Patrycja Pożerska.

Reprezentacja kobieca A

Zwycięstwem 3:0 z Estonią w Tartu zakończyło się zgrupowanie selekcyjne kobiecej reprezentacji Polski. Sześć piłkarek zostaje na zgrupowaniu zasadniczym, które w piątek wieczorem rozpocznie się w Warszawie. - Wybór był trudny, bo wiele zawodniczek zaprezentowało się w czwartek bardzo dobrze - powiedział selekcjoner Miłosz Stępiński.

Reprezentacja kobieca U-19

Udanie rozpoczęły pierwszy turniej kwalifikacyjny mistrzostw Europy UEFA WU-19 Championship Qualifying Round reprezentantki Polski do lat 19. Podopieczne Marcina Kasprowicza pokonały w holenderskim Uden Białoruś 2:0. Bramki na swoim koncie zapisały Olga Sirant i Karolina Tylak. W kolejnym spotkaniu biało-czerwone zmierzą się z Albanią (6 października, 12:00).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży