Reprezentacja kobieca A

Początek roku z założenia miał być spokojnym okresem w kobiecej piłce nożnej. Do startu Ekstraligi i pierwszego zgrupowania reprezentacji Polski zostało sporo czasu. Tym większym zaskoczeniem była informacja, że czołowa polska piłkarka, Nikol Kaletka, w wieku zaledwie 22 lat postanowiła przerwać dobrze rozwijającą się karierę. W szczerej i niełatwej rozmowie z Łączy Nas Piłka Kaletka wyjaśniła powody swojej decyzji i zdradziła nam, na czym chce się teraz skupić.

Reprezentacja kobieca A

Rok 2016 przyniósł kobiecej reprezentacji Polski nieco zmienne nastroje. Po dobrej pierwszej połowie roku i towarzyskich zwycięstwach przyszedł czas porażek w kluczowych meczach eliminacji Euro 2017 i zmianę na pozycji selekcjonera. Optymistyczny akcent na koniec pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. Zapraszamy na podsumowanie roku.

Reprezentacja kobieca A

Rok 2016 przyniósł kobiecej reprezentacji Polski nieco zmienne nastroje. Po dobrej pierwszej połowie roku i  towarzyskich zwycięstwach przyszedł czas porażek w kluczowych meczach eliminacji Euro 2017 i zmianę na pozycji selekcjonera. Optymistyczny akcent na koniec pozwala z nadzieją patrzeć w przyszłość. Zapraszamy na podsumowanie roku.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży