Reprezentacja kobieca U-17

W drugim towarzyskim meczu rozegranym w Warszawie reprezentacja Polski kobiet do lat 17 zremisowała z Węgrami 1:1. Prowadzenie naszym rywalkom już w 1. minucie spotkania dała Vanessa Nagy, a na siedem minut przed końcem pięknym strzałem wynik spotkania ustaliła Paulina Bączek. W pierwszym starciu Polki wygrały 2:1. Był to dla nich generalny test przed Elite Round eliminacji mistrzostw Europy.

Reprezentacja kobieca U-17

We wtorek kobieca reprezentacja Polski do lat 17 przygotowująca się do gry w Elite Round eliminacji mistrzostw Europy pokonała w Warszawie Węgry 2:1. Bramki dla biało-czerwonych zdobyły Anna Kowalczyk i Weronika Helińska. W czwartek drużyna Niny Patalon rozegra rewanżowe spotkanie z Węgierkami. – Bardzo mnie cieszy, że zespół potrafi grać do końca, niełatwo go podłamać – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka trener reprezentacji Polski kobiet U-17.

Reprezentacja kobieca U-17

W mało sprzyjających warunkach atmosferycznych przyszło mierzyć się kobiecym reprezentacjom do lat 17 Polski i Węgier. Porywisty wiatr, niska temperatura i mocno nasiąknięta nawierzchnia boiska nie powstrzymały jednak zawodniczek przed stworzeniem emocjonującego widowiska.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży