Reprezentacja kobieca A

Po dziesięciu latach gry w Polsce latem przeniosła się do Brescii Calcio, ale jej początki w Italii nie były usłane różami. Wrodzony optymizm nie pozwolił jej jednak na chwilę zwątpienia nawet wtedy, kiedy okazało się, że przez kilka tygodni trenowała z pękniętą kością. O dążeniu do doskonałości, swoim autorskim projekcie i o tym, jak w zespole wicemistrza Włoch zadomowił się hit polskiego disco polo w rozmowie z Łączy Nas Piłka opowiada wicekapitan reprezentacji Polski, Aleksandra Sikora.

Reprezentacja kobieca A

Trzy gole w sześć minut strzeliło Paris Saint-Germain z Katarzyną Kiedrzynek w składzie, przez co szybko rozprawiło się z Bordeaux. W hicie włoskiej Serie A Brescia przegrała aż 0:4 z Juventusem i straciła fotel lidera. Od pierwszych minut wystąpiła Katarzyna Daleszczyk, ponad pół godziny grała Aleksandra Sikora. Zakończyła się runda jesienna w Ekstralidze, ale zaległe spotkania rozegrał Medyk Konin i Czarni Sosnowiec. Sprawdzamy, jak po przerwie na mecze reprezentacji na ligowych boiskach radziły sobie nasze reprezentantki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży