Reprezentacja kobieca A

Pięcioma bramkami popisała się Ewa Pajor w pierwszym przedsezonowym meczu sparingowym VfL Wolfsburg. Gola w sparingu drugiej drużyny „Wilczyc” strzeliła także Agata Tarczyńska. Na ligowym podwórku szalały Ewelina Kamczyk i Martyna Wiankowska. Sprawdzamy, jak w weekendowych spotkaniach radziły sobie reprezentantki Polski.

Reprezentacja kobieca U-19

Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Marcin Kasprowicz powołał osiemnaście zawodniczek na zgrupowanie w Bielsku-Białej, które rozpocznie się 20 sierpnia. 23 sierpnia o godzinie 18:00 biało-czerwone zagrają towarzysko w miejscowości Mauer bei Amstetten z rówieśniczkami z Austrii.

Reprezentacja kobieca A

W kolejnym odcinku naszego cyklu dotyczącego reprezentantek Polski tym razem to zawodniczka ACF Brescia Femminile Aleksandra Sikora odpowiada na pytania z ankiety „Łączy Nas Piłka”. Jakie jest najciekawsze miejsce, w którym była? Dlaczego piłkarka tak lubi wodę? Która z książek jest jej ulubioną? Zapraszamy do poznania odpowiedzi na te pytania!

Reprezentacja kobieca A

Wystartował nowy sezon Ekstraligi kobiet, a wraz z nim do gry po kontuzjach wróciło kilka kadrowiczek. Gola w swoim premierowym meczu w barwach AZS PWSZ Wałbrzych strzeliła Jolanta Siwińska, która w tym okienku transferowym powróciła do kraju po kilkuletnim pobycie w Niemczech. Sprawdzamy, jak w miniony weekend na ligowych boiskach poczynały sobie reprezentantki Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży