Reprezentacja kobieca A

- Plan, który sobie założyliśmy się nie sprawdził, bo słabo weszliśmy w mecz. W pierwszej połowie to było najsłabsze spotkanie w naszym wykonaniu. W drugiej pokazaliśmy charakter i to, że potrafimy walczyć, ale to było za mało i oddaliliśmy się od awansu na mistrzostwa Europy - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski kobiet Miłosz Stępiński po porażce z Czechami 0:2.

Reprezentacja kobieca A

Przed reprezentacją Polski kobiet najważniejsze starcie w walce o awans na mistrzostwa Europy w Anglii. We wtorek w Bielsku-Białej zmierzą się w rewanżu z Czechami. To mecz decydujący. Kto wygra ten znacznie zwiększy swoje szanse na awans, kto przegra ten praktycznie wypadnie z gry o historyczne Euro. Początek spotkania o godz. 18:00. Transmisja w TVP Sport.

Reprezentacja kobieca A

Reprezentacja Polski kobiet zremisowała z Czechami 0:0 w pierwszym z dwóch zaplanowanych na wrzesień meczów eliminacji mistrzostw Europy 2022. Obie drużyny stworzyły sporo okazji, ale szwankowała skuteczność. W tej sytuacji biało-czerwone utrzymały fotel lidera grupy D i wciąż nie straciły gola w kwalifikacjach. Rewanż we wtorek w Bielsku-Białej.

Reprezentacja kobieca A

Po prawie dwustu dniach przerwy reprezentacja Polski kobiet wraca do walki o punkty w eliminacjach do mistrzostw Europy Anglia 2022. W piątek w Chomutowie biało-czerwone zagrają z Czeszkami o fotel lidera tabeli grupy D. Rewanż cztery dni później w Bielsku-Białej. Zadanie przed nimi trudne, ale do wykonania. Początek pierwszego spotkania w piątek o godz. 18:15. Transmisja w TVP Sport.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności