Reprezentacja kobieca U-19

Porażka 1:7 z Niemkami na zakończenie turnieju Elite Round zatarła bardzo pozytywny obraz reprezentacji Polski kobiet do lat 19, który podopieczne Marcina Kasprowicza wykreowały kolejnymi zwycięstwami. Nie udało się wywalczyć awansu na mistrzostwa Europy, a kadrą żegnają się zawodniczki urodzone w 1998 roku, w tym kapitan Dominika Grabowska. W rozmowie z Łączy Nas Piłka „Grabek” opowiedziała o tym feralnym ostatnim meczu oraz o zmianach, jakie czekają ją w nowym sezonie.

Reprezentacja kobieca A

Reprezentacja Polski kobiet pewnie wygrała 5:0 z Litwą w ostatnim sprawdzianie przed wrześniowymi meczami eliminacji do mistrzostw świata. Biało-czerwone zdominowały rywalki i zasłużenie zwyciężyły, choć należy odnotować, że był to najniższy wymiar kary dla gości.

Reprezentacja kobieca U-19

Reprezentacja Polski kobiet do lat 19 w poniedziałek w samo południe zagra swój najważniejszy mecz od wielu lat. Stawką pojedynku z Niemkami na turnieju Elite Round jest awans na finały mistrzostw Europy U-19 w Irlandii Północnej. – Jesteśmy przygotowani do walki od pierwszej do ostatniej minuty – zapowiada trener biało-czerwonych Marcin Kasprowicz.

Reprezentacja kobieca A

Mówią o niej szara myszka, ale ona się tym nie przejmuje i spokojnie robi swoje. Mimo dopiero 26 lat, jest jedną z najbardziej doświadczonych reprezentantek Polski. W maju zakończyła swoją dwuletnią, trudną przygodę z najbardziej utytułowanym niemieckim klubem Turbine Poczdam. O potrzebie powrotu do Polski, rygorystycznym regulaminie klubowym i... kradzieżach rowerów opowiada nam Jolanta Siwińska.

Reprezentacja kobieca A

W środę minął dokładnie rok, odkąd reprezentacja Polski kobiet po raz ostatni przegrała mecz. Od tego czasu zmieniło się niemal wszystko. Selekcjoner, kadra, atmosfera i przede wszystkim nadzieje na przyszłość. - Jeśli dalej będziemy się tak rozwijać, to możemy w końcu awansować na mistrzostwa świata - powiedziała po czwartkowym zwycięstwie z Ukrainą Dagmara Grad.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży