Reprezentacja kobieca A

Reprezentacja Polski kobiet meczem z faworytem grupy - Hiszpanią rozpoczyna walkę w eliminacjach do mistrzostw Europy Anglia 2021. - Jesteśmy przygotowani. Wiemy, czego spodziewać się po rywalkach i jak musimy zagrać, żeby osiągnąć dobry wynik - zapewnia selekcjoner Miłosz Stępiński. Początek meczu o godz. 18:00 w Lublinie. Transmisja w TVP Sport.

Reprezentacja kobieca A

- Ten mecz będzie dla nas sprawdzianem - mówi o zbliżającej się wielkimi krokami potyczce z Hiszpanią w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy Anglia 2021 pomocniczka reprezentacji Polski, Sylwia Matysik. Z „Gattuso” rozmawiamy nie tylko o najważniejszym meczu roku, ale też o trzymaniu się w cieniu i jej boiskowym pseudonimie.

Reprezentacja kobieca A

Los jej ostatnio nie oszczędzał. Kiedy wyleczyła jedną kontuzję, zaraz przyplątała się kolejna. Dużo poważniejsza. I to dwa dni przed prestiżowym turniejem Algarve Cup, w którym polskie piłkarki zajęły sensacyjne drugie miejsce. Od gniewu poprzez załamanie aż po zmianę podejścia do życia - o swojej drodze z piekła do nieba opowiedziała nam wielokrotna reprezentantka Polski, Jolanta Siwińska.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności