Reprezentacja WU19 | kobiety

Reprezentacja kobieca U-19

W trzecim meczu turnieju kwalifikacyjnego UEFA European Women’s U-19 Championship reprezentacja Polski kobiet do lat 19 przegrała ze Szkocją 0:1. Jedyną bramkę spotkania zdobyła Jennifer Smith. Polki z dorobkiem sześciu punktów zajęły drugie miejsce w grupie 4, za plecami Szkocji, a przed Chorwacją i Bułgarią. To oznacza, że drużyna Niny Patalon zagra w fazie Elite Round kwalifikacji mistrzostw Europy.

Reprezentacja kobieca U-19

Szkocja, Bułgaria i Chorwacja będą rywalami reprezentacji Polski do lat 19 kobiet w rozpoczynającym się w przyszłym tygodniu w Łodzi, Sieradzu i Bełchatowie turnieju I rundy eliminacji do mistrzostw Europy. - To dla nas turniej dojrzałości, bo dla większości piłkarek będzie to debiut w tej kategorii wiekowej. Mamy dużo jakości, ale na tym poziomie rywale już nie wybaczają błędów - mówi selekcjoner Nina Patalon, która po raz pierwszy poprowadzi reprezentację w el. ME U-19.

Reprezentacja kobieca U-19

Trener reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Nina Patalon ogłosiła listę zawodniczek powołanych na zgrupowanie oraz turniej kwalifikacyjny UEFA European Women’s U-19 Championship. Polki zmierzą się z Chorwacją (2 października, 17:00, Sieradz), Bułgarią (5 października, 16:00, Bełchatów) oraz Szkocją (8 października, 15:00, Łódź).

Reprezentacja Fustalu

Umiarkowane słońce przywitało polskich futsalistów w Rydze. W stolicy Łotwy, w której mieszka ponad 600 tysięcy mieszkańców, w niedzielę rozpoczną się mistrzostwa Europy U-19 w futsalu. Biało-czerwoni w spokoju przygotowują się do pierwszego meczu z Rosją. Faworytem jest nasz rywal, ale przykład, jak wygrywać, dały inne nasze reprezentacje.

Reprezentacja kobieca U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 kobiet w drugim spotkaniu towarzyskim pokonała rówieśniczki z Czech 7:0. Mecz rozegrany został w Brzegu, a bramki dla Polek zdobyły Adriana Achcińska, Kinga Kozak, Amelia Bińkowska oraz po dwie Nikola Brzęczek i Natalia Padilla Bidas.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności