Reprezentacja WU19 | kobiety

Reprezentacja kobieca U-19

„Jakby ktoś odwołał gwiazdkę”. Kobiece kadry młodzieżowe mogły awansować na EURO

24.04.2020

Gdyby nie pandemia, kobiece reprezentacje Polski do lat 17 i 19 miałyby za sobą już mecze drugiej rundy eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy i, kto wie, czy nie świętowałyby awansów do finałów EURO. Kadra Niny Patalon nie dość, że składa się z grupy bardzo utalentowanych piłkarek, to jeszcze trafiła na wyjątkowo łaskawe losowanie. Z kolei zespół Marcina Kasprowicza do Elite Round przystąpiłby rozpędzony zwycięstwem w towarzyskim turnieju w Hiszpanii.

Federacja

W związku z aktualną sytuacją związaną z rozprzestrzeniającym się koronawirusem COVID-19 i zagrożeniem epidemiologicznym na terytorium kraju, Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że mecze reprezentacji Polski do lat 20 oraz do lat 19 (rocznik 2002), które miały odbyć się w marcu, zostały odwołane. W porozumieniu z selekcjonerem tych kadr, Jackiem Magierą, odwołano również przyjazd zawodników z klubów krajowych i zagranicznych na zgrupowanie w Ustroniu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności