Reprezentacja WU17 | kobiety

Reprezentacja kobieca U-17

– Mistrzostwa Europy są fantastycznym doświadczeniem zarówno dla zawodniczek, jak i dla mnie i całego sztabu szkoleniowego. To niesamowita okazja do podnoszenia swoich umiejętności. Po raz pierwszy przyszło nam zmierzyć się z Hiszpanią i nie ukrywam, że gra z takimi zespołami jak one czy Anglia oraz Włochy rozwijają najbardziej. Grając z takimi przeciwnikami można dostrzec, gdzie mamy braki, ale także to, w jaki sposób można wykorzystać swój potencjał – powiedziała po ostatnim meczu fazy grupowej ME trener reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Nina Patalon.

Reprezentacja kobieca U-17

Reprezentacja Polski kobiet do lat 17 zakończyła swój udział w turnieju finałowym mistrzostw Europy. Podopieczne Niny Patalon w ostatnim meczu fazy grupowej, rozgrywanym w litewskim Alytusie, uległy Hiszpanii 0:5 i zajęły ostatecznie czwarte miejsce w grupie B. Polki w trzech meczach zgromadziły na swoim koncie dwa punkty, remisując z Anglią i Włochami.

Reprezentacja kobieca U-17

W drugim meczu turnieju finałowego mistrzostw Europy reprezentacja Polski kobiet do lat 17 bezbramkowo zremisowała z Włochami, zapisując na swoim koncie drugi punkt. Najbliżej zdobycia bramki była Wiktoria Kiszkis, jednak jej strzał zatrzymał się na poprzeczce włoskiej bramki. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania.

Reprezentacja kobieca U-17

– Myślę, że jeśli ktoś patrzył przed mistrzostwami na nasz występ wyłącznie przez pryzmat przeciwników, to rzeczywiście, mógł brać dwa punkty w ciemno. Ważne jest jednak to, co dzieje się na boisku. Chciałabym pochwalić swój zespół, bo ma charakter i wolę walki. Po raz kolejny w tym turnieju czujemy niedosyt – powiedziała po drugim meczu turnieju finałowego mistrzostw Europy trener reprezentacji Polski kobiet do lat 17 Nina Patalon.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży