Reprezentacja WA | kobiety

Ekstraliga kobiet

[EKSTRALIGA KOBIET] GieKSa na drodze mistrza, Zlatan i Turbo Grosicka

23.08.2019

Piłkarki Górnika Łęczna czeka pierwszy poważny test w nowym sezonie. Starcie z ambitnym GKS Katowice pokaże, czy mistrz Polski jest faktycznie silniejszy niż był w poprzednich rozgrywkach. I czy jego nowa napastniczka zasługuje na przydomek „Zlatan”. Transmisja na kanale Łączy nas piłka w sobotę o godz. 12:00. Oto najważniejsze pytania przed 4. kolejką Ekstraligi kobiet.

Reprezentacja kobieca A

Już 3 września kobieca reprezentacja Polski rozpocznie zmagania w eliminacjach do mistrzostw Europy, które odbędą się w 2021 roku w Anglii. Na początek biało-czerwone zmierzą się na wyjeździe z Czeszkami. Transmisja od 17:10 w TVP Sport, TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej TVP Sport.

Reprezentacja kobieca A

Dziesięć najzdolniejszych polskich bramkarek spotkało się w podwarszawskim Pruszkowie na pierwszej takiej konsultacji. Można powiedzieć, że to moment historyczny, ponieważ nigdy wcześniej reprezentacyjne golkiperki i kandydatki na nie, nie trenowały cyklicznie wyłącznie w swoim własnym towarzystwie, bez koleżanek z pola. Projekt GK PRO to jedna z nowych inicjatyw Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja kobieca A

Nareszcie! Po wakacyjnej przerwie wracamy do was z „Co tam w kobiecej”, czyli cyklem, w którym piszemy o najważniejszych wydarzeniach ze świata żeńskiego futbolu. A ostatnio działo się bardzo dużo, bo przecież wakacje zmieniły oblicze kobiecej piłki, która dzięki mundialowi zyskała wielu nowych fanów. My jednak skupimy się na tym, co w mijającym tygodniu, a tu mieliśmy m.in. „polski mecz” w Bundeslidze. Witamy z powrotem i… zaczynamy!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności