Reprezentacja WA | kobiety

Reprezentacja kobieca A

[RAPORT KADROWICZKI] Gole Polek w Pucharze Niemiec, Szymańska znów z czystym kontem

14.08.2018

W weekend gole w I rundzie Pucharu Niemiec strzeliły Agnieszka Winczo, Julia Matuschewski i Patrycja Pożerska. W meczach towarzyskich z silnymi przeciwnikami grały Paulina Dudek i Katarzyna Kiedrzynek (PSG) oraz Aleksandra Sikora (Juventus). Na krajowym podwórku serię meczów bez straconej bramki kontynuuje Anna Szymańska, a do siatki trafiła bramkostrzelna środkowa obrończyni Małgorzata Mesjasz. Sprawdzamy, jak w ostatnich dniach radziły sobie nasze kadrowiczki.

Europejskie puchary

Piłkarki Górnika Łęczna rozbiły mistrza Gruzji, WFC Martve 12:0 w pierwszym meczu turnieju eliminacyjnego kobiecej Ligi Mistrzów. To najwyższe zwycięstwo polskiej drużyny w całej historii damskiej Champions League! - Przeciwnik nie był z najwyższej półki, ale takie mecze też same się nie wygrywają. To bardzo ważne, jak się zaczyna. Wiem, że to zwycięstwo doda nam wiatru w żagle przed kolejnymi, dużo trudniejszymi meczami - powiedział po meczu trener Górnika Łęczna, Piotr Mazurkiewicz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży