Reprezentacja U21 | mężczyźni

PKO Ekstraklasa

Marcel Zylla na piłkę patrzy w sposób niemiecki. „Muszę czerpać radość z gry”

27.10.2020

To był jeden z najciekawszych transferów letniego okienka transferowego w PKO Ekstraklasie: kontrakt ze Śląskiem Wrocław podpisał urodzony w Monachium, lecz mający na koncie występy w młodzieżowej reprezentacji Polski Marcel Zylla, który połowę życia spędził w szkółce Bayernu. – Nauczyli mnie mentalności zwycięzców. Dla mnie najważniejszą sprawą w rozwoju jest radość z gry. Nie ma radości, nie ma rozwoju – mówi Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Z wielkimi nadziejami w hiszpańskim Logrono wyczekują na debiut w miejscowym zespole Mateusza Bogusza. Młodzieżowy reprezentant Polski na początku października zamienił Wyspy Brytyjskie na Półwysep Iberyjski. – Bogusz to świetny transfer Logrones, swoją jakością będzie w stanie odwrócić losy meczu – mówi Sergio Moreno, hiszpański dziennikarz „Rioja Radio Cadena Ser”, który od początku obserwuje sprawę przejścia Mateusza Bogusza do nowego klubu.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Czesław Michniewicz - po ponad trzech latach pracy - pożegnał się z reprezentacją Polski U-21. Podczas ostatniego, październikowego, zgrupowania młodzieżowa kadra zmierzyła się z Serbią (Gornji Milanovac) i Bułgarią (Gdynia) w kwalifikacjach do mistrzostw Europy U-21. Zobaczcie, jak wyglądało ostatnie zgrupowanie pod wodzą charyzmatycznego szkoleniowca. Kamery Łączy nas piłka towarzyszyły zawodnikom na każdym kroku - w hotelu oraz szatni, a także na: odprawach, treningach i meczach. W materiale wypowiadają się: Czesław Michniewicz, Kamil Grabara oraz Patryk Klimala.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że na stanowisko nowego selekcjonera reprezentacji Polski do lat 21 został dziś powołany Maciej Stolarczyk, który dotychczas zajmował się kadrą U-17. Po spotkaniach reprezentacji Polski U-21 w październiku z Serbią (0:1) i Bułgarią (1:1) swoją pracę z drużyną zakończył trener Czesław Michniewicz. Polski Związek Piłki Nożnej dziękuje mu za poświęcenie, osiągane z kadrą młodzieżową sukcesy i życzy powodzenia w dalszej karierze szkoleniowej.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski U-21 w drugim październikowym meczu w ramach kwalifikacji do mistrzostw Europy zremisowała z Bułgarią 1:1. Wynik spotkania otworzyli goście, a gola strzelił Zdrawko Dimitrow. Do remisu doprowadził w drugiej połowie starcia Bartosz Bida. Zobaczcie skrót z tego spotkania oraz wypowiedzi trenera Czesława Michniewicza.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności