Reprezentacja U21 | mężczyźni

PKO Ekstraklasa

[MŁODZIEŻ EKSTRAKLASY] Michał Skóraś – pewnym krokiem w świat dorosłej piłki

11.03.2021

Do dziś na myśl o roczniku 2000, z którego wywodzi się Szymon Zalewski (GKS Jastrzębie), Jakub Szymański (Górnik Polkowice), Daniel Ściślak (Górnik Zabrze), a także prezentujący się coraz lepiej w Lechu Poznań Michał Skóraś, w Jastrzębiu-Zdrój wracają piękne wspomnienia, kiedy zespół w składzie z wymienionymi zawodnikami ogrywał wszystkich w regionie. W tamtej drużynie kluczową postacią był Skóraś, w tym sezonie zaczyna on mocniej odciskać swoje piętno na grze „Kolejorza”.

PKO Ekstraklasa

Warta jesienią miała problem z obsadzeniem pozycji młodzieżowca. Najczęściej w tej roli występował Aleks Ławniczak, kilkaset minut na boisku spędził Daniel Bielica, swoje szanse dostał Kajetan Szmyt. Trenerowi Piotrowi Tworkowi ewidentnie brakowało konkurencji wśród zawodników młodego pokolenia. Wiosną ma się to zmienić – beniaminek PKO Ekstraklasy zdecydował się postawić m.in. na Mateusza Sopoćkę oraz Macieja Żurawskiego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności