Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

U-21: Zobacz skrót meczu z Arabią Saudyjską

26.03.2021

Reprezentacja Polski U-21 pod wodzą trenera Macieja Stolarczyka wygrała aż 7:0 z Arabią Saudyjską U-20. Młodzieżówka od poniedziałku jest na zgrupowaniu w hiszpańskim San Pedro del Pinatar. Zawodnicy mają za sobą pierwszy sparing, podczas którego strzelili siedem goli. Hat-trickiem popisał się Adrian Benedyczak, a po jednym trafieniu dorzuciło czterech piłkarzy: Maciej Żurawski, Sebastian Walukiewicz, Krzysztof Kubica i Filip Marchwiński. Zobacz gole z tego spotkania.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Od zwycięstwa w meczu towarzyskim z Arabią Saudyjską U-20 budowę nowego zespołu rozpoczął trener Maciej Stolarczyk. W spotkaniu rozegranym w hiszpańskim San Pedro del Pinatar reprezentacja Polski do lat 21 wygrała 7:0, a hat-trickiem popisał się Adrian Benedyczak. Pozostałe bramki zdobyli Maciej Żurawski, Sebastian Walukiewicz, Krzysztof Kubica i Filip Marchwiński.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski U-21 przebywa na zgrupowaniu w hiszpańskim San Pedro del Pinatar, gdzie rozpoczęła pracę przed startującymi we wrześniu kwalifikacjami do turnieju finałowego mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2023. O meczach towarzyskich, procesie treningowym i budowie nowego zespołu rozmawiamy z trenerem kadry młodzieżowej Maciejem Stolarczykiem.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

W kadrze powołanej przez Macieja Stolarczyka na zgrupowanie w hiszpańskim Pinatar i mecze towarzyskie z Arabią Saudyjską (26 marca) oraz Austrią (29 marca) znalazło się dwóch piłkarzy na co dzień grających w Fortuna 1. Lidze. W zgrupowaniu uczestniczą Marcin Grabowski z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza oraz Wiktor Pleśnierowicz z Miedzi Legnica.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Od zgrupowania w Hiszpanii rozpoczyna się nowy rozdział w młodzieżowej reprezentacji Polski. Trener Maciej Stolarczyk budowę zespołu złożonego z zawodników urodzonych w roku 2000 i młodszych zacznie od towarzyskich meczów z Arabią Saudyjską U-20 oraz Austrią. Dla wielu wchodzących do młodzieżówki piłkarzy to świetna okazja, by wywalczyć sobie w niej stałe miejsce.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności