Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

– Od początku nie graliśmy tego, co sobie zakładaliśmy. Powinniśmy zachować więcej spokoju gdy mieliśmy piłkę przy nodze. Byliśmy przestraszeni. Musimy to poprawić, bo nie możemy się prezentować tak jak w pierwszych minutach. Dobrze, że nie straciliśmy wtedy bramki, bo mecz mógł różnie się potoczyć. Przetrwaliśmy ten trudny moment i zainkasowaliśmy komplet punktów – powiedział po meczu Mateusz Wieteska.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 po zwycięstwie z Gruzją 3:0 zajęła drugie miejsce w grupie, co dało biało-czerwonym baraże. – Cieszę się, że udało nam się przypieczętować miejsce dające grę w barażach. Nie mam preferencji z kim chciałbym rywalizować. Losowanie jest dopiero w piątek i później będziemy podejmować wszystkie decyzje – powiedział po meczu trener Czesław Michniewicz.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Reprezentacja Polski do lat 21 w piątek zremisowała na wyjeździe z Danią, nie wykorzystując szansy na ponowne objęcie pozycji lidera grupy 3 kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019. Wciąż jednak zachowuje nadzieje na bezpośredni awans do turnieju finałowego przyszłorocznych mistrzostw, a udziału w barażach – w przypadku zwycięstwa z Gruzją – może być niemal pewna. Jak wygląda obecnie sytuacja biało-czerwonych?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży