Reprezentacja U21 | mężczyźni

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Pod koniec miesiąca gra nie tylko pierwsza reprezentacja, ale również kadra do lat 21. 27 marca o godzinie 18:00 podopieczni trenera Czesława Michniewicza powalczą o kolejne punkty w eliminacjach UEFA EURO U21, a ich rywalem będzie Litwa. Mecz odbędzie się w Lublinie, ul. Stadionowa 1. Bilety można nabyć przez portal „Łączy Nas Piłka”. Nie jest do tego wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Informujemy, że rozpoczęła się sprzedaż biletów na mecz eliminacji Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019 Polska – Litwa, który zostanie rozegrany 27 marca 2018 roku o godzinie 18:00 na Arenie Lublin, ul. Stadionowa 1. Bilety w cenie 15 i 20 zł będzie można nabyć przez portal „Łączy Nas Piłka”. Nie jest do tego wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.

Aktualności

Biskupice – niewielka zabrzańska dzielnica. Poniemieckie kamienice, szpital, dwa kościoły, pętla tramwajowa. Łącznie 12 tysięcy mieszkańców. To właśnie w tych krajobrazach pierwsze piłkarskie kroki w dorosłej piłce stawiał chociażby Łukasz Piszczek czy Szymon Żurkowski. – Może nie mamy takowych, ale to czym się szczycimy, to ogromna praca, bo nasi zawodnicy dziewięć razy w tygodniu trenują, prócz tego grają mecz  – mówi Janusz Kowalski, trener koordynator Gwarka Zabrze.

Ekstraklasa

W pierwszych ośmiu tegorocznych spotkaniach Lotto Ekstraklasy w wyjściowych zestawieniach pojawiło się łącznie 24 zawodników, którzy debiutowali w nowych barwach. Zdecydowana większość to obcokrajowcy. Trzymając się rocznika reprezentacji młodzieżowej U-21, czyli 1996 i młodszych, w pierwszej tegorocznej kolejce świeżo pozyskanej młodzieży zaufał jedynie opiekun Górnika Zabrze, Marcin Brosz.

Reprezentacja A

UC Sampdoria ponownie punktuje na własnym stadionie. W 24. kolejce rozgrywek Serie A zespół z Genui pokonał na Stadio Luigi Ferraris Hellas Werona 2:0. Gospodarze o losach meczu przesądzili w drugiej połowie, gdy bramkarza rywali pokonali Edgar Barreto oraz Fabio Quagliarella z rzutu karnego. „Jedenastkę” wywalczył Dawid Kownacki, który na boisko wszedł w 59 minucie, zmieniając Duvana Zapatę.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży