Reprezentacja U21 | mężczyźni

Wywiady

[WYWIAD] Paweł Dawidowicz: Wierzę, że mój czas dopiero nadejdzie

18.08.2018

Paweł Dawidowicz został w sierpniu piłkarzem Hellas Werona, drużyny, która dopiero co spadła z Serie A. To będzie jego drugi rok występów na zapleczu włoskiej ekstraklasy. Dzięki regularnej grze w Palermo dostawał powołanie na zgrupowania reprezentacji Polski. Ma nadzieję, że teraz nic w tej kwestii się nie zmieni. Chciałby jednak odgrywać ważniejszą rolę w zespole narodowym.  – Wierzę, że mój czas dopiero nadejdzie – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Reprezentacje młodzieżowe

Za nami kolejny weekend w wykonaniu młodzieżowych reprezentantów Polski. Zwycięstwo w Pucharze Włoch zapisała na swoim koncie UC Sampdoria, w barwach której w podstawowym składzie wyszedł Dawid Kownacki. Czerwoną kartkę obejrzał za to młody piłkarz Górnika Zabrze Adrian Gryszkiewicz. Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Od 10 sierpnia trwa sprzedaż biletów na mecz eliminacji mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019 Polska – Wyspy Owcze, który zostanie rozegrany 7 września 2018 roku o godzinie 18:00 na Stadionie Zagłębia w Lubinie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 98. Bilety w cenie 15 i 20 zł będzie można nabyć przez portal „Łączy Nas Piłka”. Nie jest do tego wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.

Ekstraklasa

W pierwszym spotkaniu II rundy kwalifikacji Ligi Europy Górnik Zabrze przegrał na własnym obiekcie z AS Trencin 0:1. Podopieczni Marcina Brosza zmarnowali kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki i po końcowym gwizdku byli bardzo niepocieszeni. – Nie dopuszczam myśli, że już na tym szczeblu zakończy się nasza przygoda z Europą – zapewnia Szymon Żurkowski, pomocnik, który był w szerokiej kadrze Polski na finały MŚ 2018.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży