Reprezentacja U21 | mężczyźni

Ekstraklasa

[WYWIAD] Przemysław Frankowski: Wyczyściłem głowę. Teraz celem jest pierwsza reprezentacja

24.09.2017

W ubiegłym sezonie był jednym z motorów napędowych Jagiellonii Białystok, która do ostatniej kolejki walczyła o mistrzostwo kraju. W czerwcu wystąpił w reprezentacji Polski do lat 21 na młodzieżowych mistrzostwach Europy. Latem był bardzo bliski zagranicznego transferu, lecz zmagał się z kontuzją i został w Jagiellonii. – Jestem ambitnym człowiekiem. Mam jeszcze wiele celów do zrealizowania. Gra w reprezentacji Polski jest jednym z nich. Każdy piłkarz trenuje po to, by móc zagrać kiedyś dla swojego kraju – zapewnia w rozmowie z Łączy Nas Piłka Przemysław Frankowski.

I Liga

Kilka lat temu był bohaterem głośnych przenosin z Lechii Gdańsk do Schalke 04 Gelsenkirchen. Z Polski wyjeżdżał w wieku 16 lat. W słynnej akademii niemieckiego klubu, która wychowała m.in. Leroya Sane, ćwiczył pod okiem największych fachowców w pracy z młodzieżą. Przyjechał silniejszy mentalnie i zapowiada walkę o powrót do młodzieżowej reprezentacji Polski. Oktawian Skrzecz przeszedł niedawno ze Śląska Wrocław do GKS Katowice, a Łączy Nas Piłka opowiada o swoich doświadczeniach z Niemiec.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Trwa sprzedaż biletów na mecz eliminacji Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019 Polska – Finlandia, który zostanie rozegrany 6 października 2017 roku o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim Łódź, al. Piłsudskiego 138. Bilety w cenie 15 i 20 zł będzie można nabyć przez portal „Łączy Nas Piłka”. Nie jest do tego wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

21 września 2017 roku rozpocznie się sprzedaż biletów na mecz eliminacji Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 2019 Polska – Finlandia, który zostanie rozegrany 6 października 2017 roku o godzinie 18:00 na Stadionie Miejskim Łódź, al. Piłsudskiego 138. Bilety w cenie 15 i 20 zł będzie można nabyć przez portal „Łączy Nas Piłka”. Nie jest do tego wymagana Karta Kibica Reprezentacji Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży