Reprezentacja U20 |

Reprezentacja młodzieżowa U-20

W przyszłym roku na polskich boiskach odbędą się mistrzostwa świata do lat 20. Możliwość udziału w nich to bez wątpienia ogromna życiowa szansa, która może być początkiem wielkiej kariery. Jednym z biało-czerwonych, który prawdopodobnie otrzyma powołanie na ten turniej jest pomocnik Borussii Moenchengladbach Riccardo Grym. Warto więc przybliżyć jego osobę i opowiedzieć kilka słów o jego dotychczasowej przygodzie z piłką.

Centralna Liga Juniorów

Dziesięciu – tylu młodzieżowców wystąpiło od pierwszej minuty w niedawnym meczu LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań – Górnik Zabrze. W tym kontekście spotkanie obu ekip w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie z założenia mają grać przyszli ligowcy, zapowiada się bardzo ciekawie. Kamery Łączy Nas Piłka nie mogą odpuścić tego starcia. Zapraszamy na transmisję na żywo w niedzielę o godzinie 12:00!

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Z dorobkiem pięciu punktów kadra Polski U-20 przystąpi do wtorkowego spotkania z młodzieżową reprezentacją Niemiec. W przedostatnim pojedynku Elite League biało-czerwoni przegrali z Anglią 0:1, ale obaj trenerzy solidarnie przyznali, że wynik mógł być zupełnie inny. – Sprawiedliwy byłby remis, a nawet zwycięstwo Polski – powiedział po spotkaniu trener Anglików, Keith Downing.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski U-20 w swoim ostatnim meczu turnieju Elite Group UEFA przegrała w Gutersloh z Niemcami 0:3 i zakończyła rozgrywki na ostatnim, ósmym miejscu. Według trenera Dariusza Gęsiora spotkania z kontynentalnymi potęgami przyniosły jego podopiecznym same korzyści i nie można oceniać zespołu wyłącznie przez pryzmat tabeli.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży