Reprezentacja U20 |

Reprezentacja młodzieżowa U-20

U-20: Skrót meczu Holandia - Polska

18.10.2018

W Katwijk przeciwko Holandii reprezentacja Polski do lat 20 rozegrała swój kolejny mecz w ramach Turnieju Ośmiu Narodów. Jedynego gola dla biało-czerwonych strzelił Adrian Benedyczak. Zapraszamy do obejrzenia skrótu tego spotkania oraz wypowiedzi selekcjonera drużyny, Jacka Magiery.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

W maju i czerwcu 2019 roku oczy piłkarskiego świata zostaną zwrócone w stronę Polski, która zorganizuje trzeci największy turniej pod egidą FIFA – Mistrzostwa Świata FIFA U-20! Już teraz wiadomo, że ceremonia losowania młodzieżowego mundialu odbędzie się 24 lutego 2019 roku i zostanie zorganizowana w Gdynia Arenie. Co warte podkreślenia, Gdynia - obok Tychów, Bielska-Białej, Bydgoszczy, Łodzi i Lublina - jest jednym z Miast Gospodarzy Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski U20 w czwartym meczu turnieju Ośmiu Narodów przegrała z Holandią 1:4. Podopieczni trenera Jacka Magiery przekonali się jak powinno się wykorzystywać grę w kontrataku. Honorową bramkę zdobył Adrian Benedyczak.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Przygotowująca się do przyszłorocznych mistrzostw świata reprezentacja Polski do lat 20 rozegra we wtorek (godz. 19) czwarte spotkanie w ramach turnieju Ośmiu Narodów. W Katwijk aan Zee rywalem będzie Holandia. – To dla nas wyzwanie i możliwość sprawdzenia, co w naszym zespole funkcjonuje, a nad czym jeszcze trzeba pracować – podkreśla Wojciech Kowalewski, trener bramkarzy w sztabie Jacka Magiery.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Kapitan reprezentacji miał udział w dwóch bramkach, a Polska pokonała Czechy 3:0. – Widać, że szybko łapiemy wspólny język ze sztabem szkoleniowym. Każdy z nas jest też podwójnie zmotywowany, bo przygotowujemy się do mistrzostw świata, które odbędą się w Polsce – podkreśla Tymoteusz Puchacz. We wtorek 16 października w czwartym meczu w turnieju Ośmiu Narodów Polacy zagrają na wyjeździe z Holandią.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski do lat 20 w kolejnym meczu Turnieju Ośmiu Narodów pewnie pokonała Czechy 3:0. Wynik meczu otworzył Tymoteusz Puchacz, natomiast dwie kolejne bramki padły po rzutach karnych, których skutecznymi egzekutorami okazali się Adrian Łyszczarz i Jakub Moder. 16 października drużyna Jacka Magiery zagra na wyjeździe z Holandią.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski zagra w czwartek (godz. 18) na stadionie Widzewa w Łodzi z Czechami w ramach turnieju Ośmiu Narodów. To kolejny etap przygotowań kadry prowadzonej przez Jacka Magierę do przyszłorocznych mistrzostwa świata U20. - Wierzę, że zejdziemy z boiska z podniesionymi głowami i po prostu uśmiechnięci – mówi stoper Sebastian Walukiewicz. Transmisja spotkania na kanale YouTube Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży