Reprezentacja U20 |

I Liga

[WYWIAD] Grzegorz Tomasiewicz: Musiałem zderzyć się ze ścianą

15.09.2017

Dla Grzegorza Tomasiewicza obecny sezon ma być tym przełomowym. Występami w Pogoni Siedlce w NICE 1. Lidze chce dotrzeć na najwyższy poziom rozgrywkowy. Sam zapewnia jednak, że wszystko musi przyjść po kolei. - Zostałem wychowany tak, że nie zadowalałem się nigdy pozytywnymi opiniami, ani nie załamywałem się tymi negatywnymi. Zresztą już w Gdyni udowodniłem, że potrafię być cierpliwy – mówi w wywiadzie dla „Łączy Nas Piłka”.

Aktualności

Już we wtorek startują rozgrywki Ligi Mistrzów. Weźmie w nich udział dziewięciu reprezentantów Polski, których występami z pewnością będziemy się bardzo emocjonować. Warto jednak pamiętać, że również we wtorek startuje faza grupowa młodzieżowego wydania tych elitarnych rozgrywek, w której zobaczymy również dziewięciu zawodników z polskim paszportem.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Meczami ze Szwajcarią (0:0) i Włochami (1:6) w ramach Turnieju Ośmiu Narodów Dariusz Gęsior rozpoczął przygodę z reprezentacją Polski do lat 20. – Przez cztery ostatnie lata byłem ambasadorem przy kadrach młodzieżowych, gdy te prowadził Robert Wójcik. Teraz objąłem poważną rolę i sam jestem pierwszym szkoleniowcem. To duże wyzwanie i cenne doświadczenie – przyznaje w rozmowie z Łączy Nas Piłka Dariusz Gęsior.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja Polski do lat 20 uległa Włochom 1:6 w drugim meczu Turnieju Ośmiu Narodów. Jedyną bramkę dla drużyny prowadzonej przez Dariusza Gęsiora zdobył w pierwszej połowie Florian Schikowski. Kolejnym rywalem biało-czerwonych będzie zespół Czech, z którym zmierzą się 6 października.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Dariusz Gęsior zadebiutował w roli trenera reprezentacji Polski do lat 20. W pierwszym spotkaniu jego podopieczni zremisowali ze Szwajcarią 0:0. W pomeczowej rozmowie z Łączy Nas Piłka szkoleniowiec biało-czerwonych skomentował i ocenił postawę swoich zawodników oraz przedstawił dalsze plany związane z drużyną.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Meczem ze Szwajcarią rozpoczęła udział w Turnieju Ośmiu Narodów reprezentacja Polski do lat 20. Rozegrane przy obecności kilkunastu tysięcy kibiców w Rzeszowie spotkanie było okazją do debiutu trenera Dariusza Gęsiora, który niedawno przejął stery w tej kadrze narodowej.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży