Reprezentacja U19 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

Dziesięciu – tylu młodzieżowców wystąpiło od pierwszej minuty w niedawnym meczu LOTTO Ekstraklasy Lech Poznań – Górnik Zabrze. W tym kontekście spotkanie obu ekip w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie z założenia mają grać przyszli ligowcy, zapowiada się bardzo ciekawie. Kamery Łączy Nas Piłka nie mogą odpuścić tego starcia. Zapraszamy na transmisję na żywo w niedzielę o godzinie 12:00!

Reprezentacje młodzieżowe

Jest ich czterech, a kolejnych współpracujących – szesnastu. Czasem zrobią tysiąc kilometrów w weekend, obejrzą pięć spotkań, przygotują kilkadziesiąt raportów każdy. Tak działają skauci Polskiego Związku Piłki Nożnej, których zadaniem jest wyszukanie utalentowanych piłkarzy do młodzieżowych reprezentacji Polski. W Informatycznym Systemie Skautingu i Obserwacji wpisanych profili jest już niemal 900.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Reprezentacja Polski do lat 19 zakończyła we wtorek udział w turnieju Elite Round kwalifikacji mistrzostw Europy. Biało-czerwoni finiszowali na drugim miejscu, gromadząc w trzech meczach cztery punkty. Ostatecznie do finałów awansowali Włosi, ale trener Dariusz Dźwigała – mimo niedosytu – jest zadowolony z gry swoich podopiecznych. – W oczach wielu, organizatorów, kibiców, a nawet naszych przeciwników, byliśmy w tej grupie zespołem, który prezentował się najlepiej pod względem piłkarskim – mówi w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży