Reprezentacja U19 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

W 14. kolejce Centralnej Ligi Juniorów ciekawych spotkań i meczów z podtekstami nie zabraknie. Na pierwszy plan wysuwa się pojedynek Pogoni Szczecin ze Śląskiem Wrocław. To starcie dwóch obecnie najlepszych drużyn grupy zachodniej, jak i ekip, których zawodnicy właśnie poprzez zmagania w CLJ bardzo skutecznie walczyli o angaż w reprezentacjach Polski.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Na najbliższe zgrupowanie Reprezentacji Polski U-19, które w dn. 6-14 listopada odbędzie się w Lloret De Mar, a podczas którego odbędą się 2 mecze towarzyskie: Polska – Szwecja,
8 listopada o 15:30 oraz Polska – Norwegia, 11 listopada o 11:00, Trener Dariusz Dźwigała powołał następujących zawodników, występujących w klubach zagranicznych:

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Porażka z Niemcami na zakończenie turnieju eliminacyjnego do Mistrzostw Europy U-19, rozegranego na stadionach w Gliwicach, Chorzowie i Zabrzu przyszła... w samą porę. – Najpierw wywalczyliśmy awans, a następnie przekonaliśmy się, że musimy jeszcze dużo pracować, żeby rywalizować z najlepszymi drużynami na naszym kontynencie – mówi opiekun „Orląt” Dariusz Dźwigała.

Reprezentacja młodzieżowa U-19

Ze świadomością dobrze wykonanego zadania biało-czerwoni zakończyli turniej eliminacyjny U-19. Zadowoleni mogą być zarówno sami piłkarze, jak i trenerzy, bo nasza reprezentacja awansowała do drugiej rundy eliminacji, ale satysfakcję mogą odczuwać również organizatorzy. Z kilku względów turniej ten był wyjątkowy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży