Reprezentacja U19 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

Nowy rok nowej CLJ. „Przed chłopakami mega sezon”

03.08.2018

– Gdy mieliśmy pierwszy trening U-18 w tym sezonie i byłem w szatni z trenerami, to powiedziałem piłkarzom, że dla nich jest to mega sezon. Mieć taką ligę na całą Polskę gwarantuje ci, że co tydzień masz trudny, wyrównany mecz – mówi Piotr Urban, koordynator bloku U13-U18 w akademii Legii Warszawa przed startem sezonu Centralnej Ligi Juniorów. Rozgrywek, które w nowym formacie i kategorii wiekowej rozpoczynają się w pierwszy weekend sierpnia.

Reprezentacja

Reprezentacja Polski do końca roku kalendarzowego rozegra jeszcze sześć spotkań – cztery w ramach rozgrywek Ligi Narodów oraz dwa mecze towarzyskie. Ważne mecze także przed naszymi młodzieżówkami, które będą walczyć o miejsce na mistrzostwach Europy. Na dobrej drodze jest kadra U-21 będąca w grupie na pierwszym miejscu. O awanse zagrają także roczniki U-17 i U-19. W naszym kalendarzu uwzględniliśmy również kategorię U-20, która bierze udział w towarzyskim Turnieju Ośmiu Narodów i przygotowuje się do przyszłorocznych mistrzostw świata.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży