Reprezentacja U18 | mężczyźni

Aktualności

Dziewięciu Polaków rozpoczyna rywalizację w UEFA Youth League

11.09.2017

Już we wtorek startują rozgrywki Ligi Mistrzów. Weźmie w nich udział dziewięciu reprezentantów Polski, których występami z pewnością będziemy się bardzo emocjonować. Warto jednak pamiętać, że również we wtorek startuje faza grupowa młodzieżowego wydania tych elitarnych rozgrywek, w której zobaczymy również dziewięciu zawodników z polskim paszportem.

Reprezentacja młodzieżowa U-18

Poznaliśmy listę zawodników, którzy zostali powołani na turniej Limoges Cup 2017, który będzie rozgrywany we Francji. Biało-czerwoni zmierzą się z Francją (30 sierpnia o godzinie 19:00), Chile (1 września o godzinie 15:00) i Belgią (3 września o godzinie 14:00)

Federacja

„Polski Związek Piłki Nożnej Program Pro Junior System od początku traktował priorytetowo. Począwszy od prac koncepcyjnych, aż do wdrożenia i startu rozgrywek. Celem Programu jest promowanie i wspieranie jakości szkolenia w klubach. Wymiernym wskaźnikiem jakości pracy z młodzieżą są występy młodzieżowców w pierwszej drużynie swojego klubu” – powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN, który specjalnie dla Łączy nas piłka ocenił pierwszą edycję funkcjonowania Pro Junior System.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży