Reprezentacja U18 | mężczyźni

Aktualności

[RAPORT] Z polskiej ligi do reprezentacji. Górnik dostarcza najwięcej młodych kadrowiczów

10.10.2018

Czas zgrupowań reprezentacji to najlepszy moment na przyjrzenie się temu, które polskie kluby dostarczają najwięcej zawodników do kadry. Jeśli chodzi o drugą pod względem ważności reprezentację, to w niej przeważają gracze Górnika Zabrze. Trener Czesław Michniewicz chętnie korzysta także z piłkarzy Śląska Wrocław, Legii Warszawa i Lecha Poznań. Reprezentantów mają nawet kluby z II ligi, a ewenementem jest tutaj IV-ligowy Jantar Ustka.

Centralna Liga Juniorów

Wiadomo, że lider po 10. kolejce Centralnej Ligi Juniorów się nie zmieni, ale trwa zażarta walka o zajęcie jak najlepszej pozycji w wyścigu tuż za plecami Korony Kielce. W najbliższy weekend kluczowy w tej rywalizacji będzie pojedynek w Rembertowie. Legia Warszawa będzie tam podejmować Zagłębie Lubin. Transmisja z tego spotkania na Łączy Nas Piłka – w sobotę od godziny 14:00!

Centralna Liga Juniorów

Chyba mało kto przed sezonem przypuszczał, że w połowie rundy jesiennej o pozycji lidera będzie decydował mecz Korony Kielce z Pogonią Szczecin. O ile postawa Portowców nie jest większym zaskoczeniem, o tyle gra młodzieży z Kielc jest największą niespodzianką tego sezonu. Korona potwierdziła to pokonując w sobotnie południe rywali 2:1 po rewelacyjnym meczu, który można obejrzeć na Łączy Nas Piłka!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży