Reprezentacja U18 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

Po wygranej na starcie z Arką Gdynia (3:0), przyszła porażka z Cracovią (2:3). W niedzielę Escolę Varsovię czekał kolejny trudny sprawdzian, mecz z Zagłębiem Lubin. Na kanale YouTube "Łączy Nas Piłka" odbyła się transmisja tego arcyciekawego spotkania, które zakończyło się zasłużonym zwycięstwem gości. Zapraszamy do oglądania powtórki spotkania.

Centralna Liga Juniorów

– Gdy mieliśmy pierwszy trening U-18 w tym sezonie i byłem w szatni z trenerami, to powiedziałem piłkarzom, że dla nich jest to mega sezon. Mieć taką ligę na całą Polskę gwarantuje ci, że co tydzień masz trudny, wyrównany mecz – mówi Piotr Urban, koordynator bloku U13-U18 w akademii Legii Warszawa przed startem sezonu Centralnej Ligi Juniorów. Rozgrywek, które w nowym formacie i kategorii wiekowej rozpoczynają się w pierwszy weekend sierpnia.

Centralna Liga Juniorów

Starcie Lecha Poznań z Pogonią Szczecin to jeden z tych meczów, który może mieć decydujący wpływ na awans do półfinałów Centralnej Ligi Juniorów. „Portowcy” plasują się bowiem na drugim miejscu w tabeli, „Kolejorz” jest trzeci, ma do rywala jeden punkt straty. Transmisja spotkania odbędzie się na kanale Łączy Nas Piłka! Zapraszamy w niedzielę od godziny 12:00!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży