Reprezentacja U18 | mężczyźni

Centralna Liga Juniorów

[CLJ] Mecz na przełamanie, czyli Cracovia gra ze Śląskiem. Transmisja na ŁNP w sobotę od 12:00

05.10.2019

Jak wiele może się zmienić w ciągu kilku miesięcy, a nawet tygodni, pokazuje sytuacja drużyn Cracovii i Śląska. „Pasy” w ubiegłym sezonie walczyły o medale, a wrocławianie jeszcze na początku tych rozgrywek byli w czołówce. Zarówno jedni, jak i drudzy już jednak zapomnieli o tym, jak smakuje… zwycięstwo. Mecz na przełamanie na Łączy Nas Piłka w sobotę od godziny 12:00.

Centralna Liga Juniorów

W ósmej kolejce Centralnej Ligi Juniorów punkty straciły drużyny z czołówki – Legia Warszawa i Zagłębie Lubin. Nadspodziewanie wysokie zwycięstwo nad Lechią Gdańsk odniósł z kolei UKS SMS Łódź, a kolejne trzy punkty dopisał sobie mistrz Polski, Korona Kielce. Zobacz wszystkie gole i skróty meczów 8. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Centralna Liga Juniorów

Siódma kolejka Centralnej Ligi Juniorów pokazała jak nieprzewidujące i zaskakujące mogą być zmagania juniorów. Lider, Zagłębie Lubin, przegrał na własnym terenie z ostatnią drużyną rozgrywek – Gwarkiem Zabrze. Potknięcie ekipy z Dolnego Śląska wykorzystała Legia Warszawa, która ponownie rozsiadła się w fotelu lidera.

Centralna Liga Juniorów

Wyjątkowo ciekawie zapowiadają się derby Trójmiasta w Centralnej Lidze Juniorów. Nie dość, że rywalizacja tych dwóch ekip, bez względu na poziom rozgrywkowy i rocznik, zawsze dostarcza dużych emocji, to tym razem zwycięzca może wskoczyć na podium. Mecz Arka – Lechia będzie można zobaczyć na Łączy Nas Piłka w niedzielę o godzinie 13:00.

Centralna Liga Juniorów

Największe powody do radości po szóstej serii spotkań w Centralnej Lidze Juniorów mają w Lubinie. Nie dość, że Zagłębie wygrało prestiżowe spotkanie ze Śląskiem Wrocław, to jeszcze dzięki temu zwycięstwu zostało samodzielnym liderem rozgrywek. Co ciekawe, z dziewiętnastu bramek szóstej kolejki aż dziewięć zostało zdobytych w ostatnich kwadransach.

Centralna Liga Juniorów

W ramach szóstej kolejki Centralnej Ligi Juniorów w niedzielę zagrają ze sobą dwie drużyny, których poczynania w tym sezonie ciężko jeszcze jednoznacznie zdefiniować. Czy Jagiellonię Białystok lub Koronę Kielce stać na medal? Pewne jest, że wygrany w niedzielnym spotkaniu będzie miał duże szanse wskoczyć na ligowe podium. Transmisja meczu na Łączy Nas Piłka w niedzielę od godziny 12:00.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności